Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. el Kappa mı ? 0 maxem sl-45 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar iyi günler. Honda dio motosikletim için bir topcase almak istiyorum. Genelde hanımla gezdiğimiz için çantanın büyük ve 2 kask sığacak şekilde (min. 45lt) olması bizim için önemli. Diğer yandan Topcase'de kask gibi illa motoru satarken üzerinde vereceğim diye bir şey söz konusu değil aldık mı yıllarca motor değiştirsem de kullanırım diye düşüyorum.

Şimdi sizleri çok yormadan özete geçeyim;
    2. el kappa k466nt model çanta var. Sahibi paketçi bir arkadaş satın aldığı pcx'in üstünde olduğu için kullanıyor ama paket yaparken aç kapa yapmakta zaman kaybı yaşadığı için Maxem sl-45 almak istediğini söyledi 750 TL istedi herhangi bir bariz kırık yada çalışmayan aksam yoktur kılcal 3 5 çizik var.

Bende dedim ki tek seferde 750 Tl verdikten sonra Maxem sl-45 ben alırım hem ayrıca sırt dayaması ve bagajı da mevcut. Ama bu seferde kalite
    düşüyor mu diye düşündüm.

Arkadaşa takas yapmayı önerdim kabul etti hatta bankadan aradılar 750 TL alışverişinize 250 TL bonus dediler

Ama halen 2. el kappa mı 0 maxem mi karar veremedim. Acil fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar. Kolay gelsin teşekkür ederim herkese.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Daha önce hem Kappa K47N hem de Maxem SL-40 kullanmış biri olarak kesinlikle Kappa'yi seçerdim.

Sıfır olmayacak ama kaliteli olacak bence.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Kappa k35 ve k49 kullandım. İkinci el aldığım motosikletimde k49 üzerinde geldi, 6 ay kadar önce 600e satıp 500tlye sıfır maxem sl45 aldım. Önceden de 2 farklı sl45 kullanmıştım. Malzeme kalitesi olarak sorun yaşamadım ama bu gelen ürün plastik kalitesi ve detayları eski ürünlere göre daha iyi. Kappa ile arasında fark görmüyorum.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maxem sl45, boyut olarak, görüntü olarak ve fiyat açısından gayet güzel bir çantadır. Lakin sakın sırt dayaması var diye yaslanmaya veya üst taşıma aparatı var diye üzerine fazla eşya bağlamaya kalkmayın, elinizde kalır. Çok bir yıpranmışlığı yoksa ve aynı fiyatsa kappa al derim. Ama iş sıfır fiyatlara kaldıysa maxem f/p ürünüdür.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    52 lt. Kappa arka çantam var. 7-8 senedir bende ve ikinci el aldım. (kim bilir kaç senelik!!!) 25 kg. kalekim de taşıdım, Romanya dönüşü tarttığımda 36 kg olduğunu da gördüm Maxem'in dayanacağını pek sanmıyorum. O sağlamlık hissiyatını bana vermedi açıkçası...

Hepinize teşekkürler arkadaşlar. Tercihimi Kappa'dan yana kullanacağım. Ürünü satın aldıktan sonra fotoğraf paylaşırım. Herkese mutlu ve sağlıklı sürüşler diliyorum.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2015 senesinde aldığım maxem ile 2019'da aldığım maxem çanta arasında çok bariz şekilde kalite farkı vardı. 2015'deki maxem çanta hala taş gibi ve plastik kalınlığı da oldukça iyiyken 2019'da aldığım çantanın plastiği incecikti ki zaten birkaç çukura girip çıktıktan sonra koptu.

ben her türlü kappa derim.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler