Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce hangi motoru almalıyım

Motovento
    REKLAM ALANI

Kısa ve net kullanım amacı vesayre işe git gel olucak.Üsküdar çekmeköy arası.Birisi Bajaj Dominar 250.Diğer Pcx 125.Fiyatları birbirine çok yakın.0 alıcam.Ns 200 almak istemiyorum dominar varken.Sizce pcx in kalitesini ve sağlamlığını dominarda yaşarmıyım.

bu arada bajaj kaç lt yakıyor bulamadımda ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freedom25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250 (2017)
    Alıntı ElPadron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa ve net kullanım amacı vesayre işe git gel olucak.Üsküdar çekmeköy arası.Birisi Bajaj Dominar 250.Diğer Pcx 125.Fiyatları birbirine çok yakın.0 alıcam.Ns 200 almak istemiyorum dominar varken.Sizce pcx in kalitesini ve sağlamlığını dominarda yaşarmıyım.

bu arada bajaj kaç lt yakıyor bulamadımda ?
    bence bahsettiğin konu sağlamlık veya kalite olmamalı çünkü ikiside güzel ve kaliteli motorlar bana sorarsan olay viteslimi düz vitesmi sorusu olmalı bu iki motor arasında şahsen ben olsam hiç düşünmeden vitesli yönünde tercih yaparım

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Dominar 400 kullanıyorum. Eğer hep şehir içi binerim uzun yola gitmem dersen pcx derim hem yakıt hem pratiklik açısından. Ama uzun gidiyosan dominar tabiki. 250si çok tatlı bir motor, pulsardan sonra kullandım bir süre baya hoşuma gitmişti.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Sawtelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seçenekler güzel. Ek olarak o bütçeye araştırıp Vitesli japon bakabilirsin. Cb250R bence güzel rakip olur dediğin modellere.Kendi motorum diye demiyorum hafif, atik, kıvrak, marifetli bir motordur. Ama 2. Eli zayıftır. Pcx gibi anında satamazsın. Ev/iş dersen sanırım en uygun maliyetli olacağı için nmax155/pcx/Cb250R/dom400 gibi motorlar önerebilirim.
    Bagaj durumunuz da önemli scooter’ın avantajlı yönleri şehir içinde çok. Ben daha ata biner gibi his istiyorum motosiklet sürme hissi alıyım diyorsanız bagajdan feragat edeceksiniz. Yani kişisel ihtiyaçlara göre motor almalı.. çünkü sürüşte verdikleri hisler farklı.
    Siz ayağımı yerden kessin, evden işe götürsün, sorunsuz olsun, ucuz olsun, anında nakite çevireyim,..diyorsanız pcx öneririm.

Batturik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesglicsAV
    Ktm duke 200 kullanıcısıyım temizini bulur isen değerlendirmeni en azından bir gidip görmeni isterim.
    Yakıt kullanımı 2.6 3.2 arasında şehir içi.
    Uzun yol da ufak yoruyor selesi özellikle kaplama yaptırdım püfür püfür gidip geliyorum.
    Gayet eğlenceli ve bakımları kolay bir motor.
    Parçası biraz tuzlu o da isim gereği sanırım.
    Kronik problemleri var vida açısından ben yaşadım.
    Gösterge de saat yanlış gösteriyor.
    Ayaklık ta esneme oldu torna gerekti ben de.
    Vites vidası fırladı örneğin bende vites düşerken bir anda vitesi ayağım arar oldu baktığımda sürükleniyordu. Tamamen benim suçum diyemem ama kontrol etmediğim için yaşanması benim suçum.
    Onun dışında bir eksisi yok.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Şehir içi işe git gel içinse ve sıfır alacaksan hiç düşünmem direkt pcx al geç derim. İçlerinde en az yakanı, yenilerde abs de var. Sele altı bagajı kullanışlı, sürmesi aşırı kolay ve sınıfındaki en konforlu skuter daha nolsun...

2. elde de değerini koruyan çok sağlam ve kendisini ispatlamış sorunsuz bir skuter. Zaten sıfır olacağından garantisi de olacak kafan rahat binersin.

Seninki keyiften ziyade ulaşım amacı olacağı için skuter her türlü bdaha avantajlı.
    xtrafrozen ve espresso bunu beğendiler.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Konu ulasım ve İstanbul ise net scooter..
    espresso bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Scooter candır.
    Ben de iş egidip gelme amaçlı motor bakarken xmax'ın sele altı bagajına laptop çantam sığıyor mu diye denemiştim. Baktım rahat sığıyor, başka model bakmayıp xmax almıştım.
    Yağmurda çamurda ayakların çamur olmaması bile scooter almak için yeterli neden olur. Sonuçta işe gidip gelinecekse, fazla heyecana gerek yok.

Herkese merhaba arkadaşlar ben motor aldim 4 bin TL cg bin tl sini üstüme alınca verecektim normalde motoru alıp 15 gün sonrada üstüme yapacaklardi ama beni satan çocuğun abisi aradı motor benim motoru getirmeszen calitnti ihbarı veririm dedi ben dedim parami verin motoru alın dedim satan çocuk ben parayı yedim dedi sonra ben dedim ihbar edin abiside 19 ocakta tamam dedi sonra 22 Marta kadar hiç ses çıkmadı satan çocuk 5 Nisan 'da maaş alacağım ozmn veririm 4 bin TL ni dedi bende tamam dedim sonra 2 gün sonra bir daha mesaj attı bu ay para denklesmedi Mayıs'ta alicam dedi ama eğer verdiğim gibi olmaz ise paradan keserim dedi malum cg çin malı bir sürü arıza oldu yaklaşık 1-2 bin TL ben ne anladım bu işten param yine gidecek ben ne yapmalıyım bu arada ruhsat bende üstümüze değil ama bende öylesine aldım birde şöyle bir sorun var bizim motor aldığım. Çocuk kerem abisi cemal ruhsatta yazan Osman lütfen yardım edin lütfen

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Mustafa GS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar ben motor aldim 4 bin TL cg bin tl sini üstüme alınca verecektim normalde motoru alıp 15 gün sonrada üstüme yapacaklardi ama beni satan çocuğun abisi aradı motor benim motoru getirmeszen calitnti ihbarı veririm dedi ben dedim parami verin motoru alın dedim satan çocuk ben parayı yedim dedi sonra ben dedim ihbar edin abiside 19 ocakta tamam dedi sonra 22 Marta kadar hiç ses çıkmadı satan çocuk 5 Nisan 'da maaş alacağım ozmn veririm 4 bin TL ni dedi bende tamam dedim sonra 2 gün sonra bir daha mesaj attı bu ay para denklesmedi Mayıs'ta alicam dedi ama eğer verdiğim gibi olmaz ise paradan keserim dedi malum cg çin malı bir sürü arıza oldu yaklaşık 1-2 bin TL ben ne anladım bu işten param yine gidecek ben ne yapmalıyım bu arada ruhsat bende üstümüze değil ama bende öylesine aldım birde şöyle bir sorun var bizim motor aldığım. Çocuk kerem abisi cemal ruhsatta yazan Osman lütfen yardım edin lütfen
    Bununla ilgili bir konu açmışsınız, orada yanıt verebilecekler yanıt da vermişler. Böyle başka konularda da aynı şeyi tekrar tekrar yazarak daha fazla yanıt alamazsınız.

Sizi dolandırmışlar, buradan alınacak yanıtlar işinize yaramaz, bir avukatla görüşün, yasal olarak ne yapılacağını bilmek ve bu konuda yönlendirmek avukatların işi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)