Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2022 yılında Monster 696 rakiplerine göre daha mantıklı mıdır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korlastan alınan bir fiyat aralık ayında aldık 24.000 km de bir desmosu bu arad 12 binde sadece rutin yağ ve filtre değişimi var

benzin olarak da ben 100 km de 5 - 6 arası olarak ölçtüm
    Teşekkürler, yine de pahalı: 8.500 / 24.000 = 35 kr./km. 5.5 l/km. yakıyorsa (şu anki yakıt fiyatları ile) yakıt masrafının %30'u kadar desmo masrafı var. Pek ekonomik bir motosiklet denemez...
    espresso ve maktama bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatlarını bilmiyorum ama japon ve güvenilir olması nedeniyle suzuki SV 650 de düşünebilirsiniz. İyi gidiyor, fazla ağır da değil.

Motosikleti
    CBR 500R '17
    Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlarını bilmiyorum ama japon ve güvenilir olması nedeniyle suzuki SV 650 de düşünebilirsiniz. İyi gidiyor, fazla ağır da değil.
    Sv650 pahalı ya baktım ona da. Japonlar çok pahalı artık zaten avrupa dışındaki ek gümrük vergisi de arttırılmış motorlara uygulanır mı bilmiyorum da 0 alacaksam japonun yüzüne bakmam anca ikinci elde çok km yapanları ucuz diye alınabilir çünkü avrupalıları kullanan yok, hepsi 5 10k kmde

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    az önce 2021 mt09 un rodaj bakımından geldim.1240 tl tuttu sadece yağ 600tl tutmuş.1000tl pazarlıklı anlaştık yaptırdım.var sen düşün herhangi bir avrupalı motorun işletme maliyetini heleki eski modelleri.avrupalı çoookkk pahalı,japon pahalı,büyük hacim pahalıı ötesi.aslında pahalı olan bir şey yok ülke fakir 1 litre yağ 200 tl ise ne söylenir buna.zam beklentisi büyük alıcaksan yaz gelmeden bu ay öbür ay almaya bak

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ducati hariç Avrupalı motorların periyodik bakım fiyatları japon ile aynıdır
    fakat yedek parçası japondan daha pahalıdır skala bu diyebilirim

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    İstanbul trafiği için yüksek cc zulüm. Hele bide köprü trafiği ayrı dert. Bu güzergah için en mantıklı makina duke390 bence, tabi titreşimi falan ne durumda bilemem. Cbr500r 2 3 kez kullandım yeni kasa, arkadaşımda 1 ay boyunca avcılara gitti geldi üsküdardan. Çok problem yaşamamıştı kendisi. Bana sorarsanız cbr500r ın sürüş pozisyonu monsterdan daha rahattır.

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Abs varsa alinir. Abs yoksa, abs'li olan motorlara bakilir.

papanax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM390 , Ducati Monster 797, Xmax 400
    monster 797im vardı sattım x max 400 aldım ama şimdi scrambler bakıyorum

Eğer hor kullanılmamış bir 696 bulursan çok keyif alırsın
    Desmo bakımı çok ürkütmesin, eğer fazla bir şeyi değişmiyorsa,yıpranmamışsa çok birşey tutmuyor desmo
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)