Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

60k bütçe ile ne alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    pulsardan sonra 60k butceyle ne alınır? hedef Uzunyol şehiriçi karışık.
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şehir içi için 2.el Cbr600rr olabilir, km yüksek olabilir belki ama işleyen demir pas tutmaz derler. Uzun yol içinde pcx 125 derim.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi için 2.el Cbr600rr olabilir, km yüksek olabilir belki ama işleyen demir pas tutmaz derler. Uzun yol içinde pcx 125 derim.
    yeminle beynim eridi şehir içi ve şehir dışı ters değişmeli gibime geldi

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam pulsar yetmiyor diye satıyoruz bana pcx diyorsun 😅

Bence cf moto 400 lüğü olabilir oktay motorda sarı sitede gördüm

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    pulsardan sonra r25 mt25 de alabilirsin ciddi fark var.ama bi 400 500cc ister.fiyat olarak tam bilmesemde dominar400 duke 390 bi önceki kasa cbr500 aklıma gelenler.para olarak çok arada bi 80k olaydı baya artardı seçenek

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dominar 400 yada benelli trk502 olabilir

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Benelli Trk502 2017 model 15.000 km de üç çantalı 60.000 tl ?

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Hocam boşverin motosikleti güzelinden 1.2 doblo alın, şaka bir yana benim gözümde bir kaç motosiklet var.
    Benelli Tnt 249-s
    Honda Cbr500r
    Bajaj Dominar 400
    Bunlar bildiğim kadarıyla uzun yolda konforu olan ve en önemlisi abs olan motosikletler, Benellinin Tnt 250si sorunsuz ve uzun yol yapan insanlar vardı 249 la aynı şeyler olucağını düşündüğüm için yazmak istedim, eğer abs kriterlerinizde yoksa ve uzun yolda daha konforlu olsun isterseniz 2005-2010 arası üretim touring motosikletlere göz atabilirsiniz.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli Trk502 2017 model 15.000 km de üç çantalı 60.000 tl ?
    temiz ilk sahibinden İlan No: 998694648
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2020 ağustos-eylül civarlarına gidebilirsen Tracer 700 alabilirsin. Gidemiyorsan da TRK502 ağır ama iyi, motosiklet için 60 bin bütçem olsa gider alırım düşünmeden.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maalesef bütçe bir tık aşağı kalsa da, bulabilirsen cb500f derim. Hem şehir içi, hem uzun yol için çok ideal.
    bsabora bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temiz ilk sahibinden İlan No: 998694648
    bana biraz fake ilan gibi geldi 🤔

Motosikleti
    250r
    Önerilmiş ama, 60bin e var mı CB500F ?

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önerilmiş ama, 60bin e var mı CB500F ?
    Evet ben önerdim, ama mesajın ilk 6 kelimesini bi daha okumalısın.

Biraz araştırılırsa diğerlerine nazaran daha yüksek km de bulunabilir bu fiyata. Ve yukarıda tavsiye edilen daha düşük km li tüm modellerden daha uzun binilebilir sorunsuz bir şekilde.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar bu Ctesi 15,12 TL'den benzin aldım. Bunu şunun için yazıyorum; 1 sene önce bana uzun yol için motor sorsanız rüzgardan en az etkilenen destroyer gibi motorları size önerirdim ama günümüz şartlarında 250 cc tek silindir bir makine de 110-120 km gibi sabit hızlarda uzun yol için ideal olabilir. Tabi ki konfor sele, tur camı gibi ufak bir iki dokunuş yapmak gerekir.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu Ctesi 15,12 TL'den benzin aldım. Bunu şunun için yazıyorum; 1 sene önce bana uzun yol için motor sorsanız rüzgardan en az etkilenen destroyer gibi motorları size önerirdim ama günümüz şartlarında 250 cc tek silindir bir makine de 110-120 km gibi sabit hızlarda uzun yol için ideal olabilir. Tabi ki konfor sele, tur camı gibi ufak bir iki dokunuş yapmak gerekir.
    Abi bana kalırsa el biraz yatkınsa motorun bağlantı yerlerine vibrasyon takozu bağlayarak titreşim azaltılıp uzun yolda daha rahat şekilde gidilebilir, şahsen ben uygulamayı 100 cc lik Cg de denemeyi düşünüyorum malum balansörsüz bir sisteme sahip olunca titreşim kaçınılmaz oluyor, ama 250 cc lik motosiklet gayet yeterli olur dişli vites oranları arttırılıp devir düşürülünce çok daha rahat yolculuk edilir kaldıki ben Cg ile 2-3 kez İstanbul-Bursa yaptığımı hatırlıyorum ya Allah Bismillah diyip sabırlı olunca dünya turu bile yapılır .
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bana kalırsa el biraz yatkınsa motorun bağlantı yerlerine vibrasyon takozu bağlayarak titreşim azaltılıp uzun yolda daha rahat şekilde gidilebilir, şahsen ben uygulamayı 100 cc lik Cg de denemeyi düşünüyorum malum balansörsüz bir sisteme sahip olunca titreşim kaçınılmaz oluyor, ama 250 cc lik motosiklet gayet yeterli olur dişli vites oranları arttırılıp devir düşürülünce çok daha rahat yolculuk edilir kaldıki ben Cg ile 2-3 kez İstanbul-Bursa yaptığımı hatırlıyorum ya Allah Bismillah diyip sabırlı olunca dünya turu bile yapılır .
    Eyvallah ama bu işlerde bir handikap da tehlike esnasında gazı açtığında aniden ivmelenme konusu. Yüksek cc motorda düşük devir ve süratle gittiğinde kaçman gerektiğinde gazı açtın mı coşar, kaçarsın. 250 cc'de bu yok. Bu konu aslında çok önemli ama bir şekilde bertaraf edebiliyorsak süper. Çünkü çoğumuz uzun yolda belli bir sabit hızda gitmeyi tercih ediyoruz.
    Motoseverrr bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah ama bu işlerde bir handikap da tehlike esnasında gazı açtığında aniden ivmelenme konusu. Yüksek cc motorda düşük devir ve süratle gittiğinde kaçman gerektiğinde gazı açtın mı coşar, kaçarsın. 250 cc'de bu yok. Bu konu aslında çok önemli ama bir şekilde bertaraf edebiliyorsak süper. Çünkü çoğumuz uzun yolda belli bir sabit hızda gitmeyi tercih ediyoruz.
    Evet haklısınız bu dediğinizi hesap edememişim özellikle tır ve kamyon gibi araçları sollamak güç gerektiriyor pek uzun yol tecrübem yok ama sannedersem en az 35-40 beygir motosiklet gerek.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Bu tarz konuların hepsine girip "neden CBF500 bakmıyorsunuz" yazmak istiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)