Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motor alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben almazdım şahsi olarak ama belkixe alınır

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kaç tane 18 yaşındaki çocuğun ilk motoru olduğunu biliyorsan alabilirsin

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Hem Esenyurt hem aynalar kapali filan. Ben olsam kosar adim uzaklasirdim.

Turhal? Vay babayin, 35 sene olmus ugramayali
    Eren ilker bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    İlk arabam tofaş tempraydı. Rahmetli babamla araba pazarına gitmiştik o tutturdu renault 11'in al diye. O renault 11'in yanına gidiyoruz beğenmiyorum, bunun yanına gidiyoruz beğenmiyorum. Sonra metalik kırmızı temprayı gördüm. Ön takım arızalı, ortadan çarpmışlar ( sağ taraf ortadan gelip biri vurmuş ) dedim bu alırsın, almazsın inat ettim aldım.
    İçinde ki cam parçalarını bile ben temizledim. Hiç te pişman olmadım severek kullandım.

Diyeceğim şu kullanacak olan sensin kanın ısındıysa al gitsin, yok ısınmadıysa allemi cihan bile olsa alma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Ben 125 cc super sportlari sevmiyorum.ne hizlanir ne baska bise.sadece goruntu icin para dokmeye degmez.250 cc ss alinir ama.honda cbr 250 cok begeniyorum.ben yzf 125 kullandim,asiri konforsuz ve yavas.daha fazla zevk alacagin motosiklet bak derim butcene gore...

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Şahsen ben motorun gaz verdiği zamanki sesini hiç sağlıklı bulmadım, kaldıki kullanıcıları belli. Belli bir zaman arkadaşım Mt125 kullanmıştı ondan dolayı bu motosikletin sesini tanırım (sıfır almıştı) ve dediğim gibi gaz verdiği zamanki sesi hiç sağlıklı bulmadım, ama alırım masraf ederim derseniz ağır bir kazası yoksada alınabilir bu paraya sıfır 100cc cg alınıyor masraflar göz önüne bulundursanız olabilir.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    O fiyata, özellikle de şasede eğrilik ve motorda sıkıntısı yoksa atlanarak alınır.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Genelde "bu motor alınır mı?" diye başlık açılıp link paylaşıldığında konu sahibi "hayır, alınmaz" cevaplarını umursamaz, ister ki link paylaştığı motor için "Evet, kaçırma sakın, hemen al" gibi olumlu bir cevap gelsin ve psikolojik olarak rahat etsin. 99 tane "alınmaz" cevabının yanında 1 tane "alınır" cevabı gelsin, insan zihni o 1 cevabı muhatap alacaktır.

Sizin link paylaştığınız motor da gerçekten tipi çok güzel, göze hoş gelen bir motordur. Ancak 10 senelik , sürelikli redline kullanılarak canı alınmış, nispeten yüksek km.de ve trameri olan bir motordur. Sahibi de sağolsun "motor temizdir, bir sıkıntısı yoktur, ölücüler uzak dursun" diyerek gerekli tüm bakım bilgilerini vermiştir. Karar sizin, ben 22.000 TL ödeyip bu motoru almazdım.

Edit: Yazımı yazdıktan sonra fark ettim ki Kural(Z) "alınır" demiş, ben onun görüşlerine ve tecrübesine güvenirim.
    espresso ve Jeansque bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)