Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial XTreme Maxx200i Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial XTreme Maxx200i
    Arkadaşlar merhaba, bu motoru yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ama düşüncelerinizi merak ediyorum. Konuyu açma sebebim satma düşüncesi ile gelen kafa karışıklığı. Çok seviyorum, gözüme de gönlüme de hitap ediyor ama teknik arızalarından montaj hatalarından bıktım usandım. Kullananlar veya makinayı bilenler ne önerirsiniz? Sizce aşık olduğunuz ama binerken yine yolda bırakır mı diye çekindiğiniz kız ile ayrılmalı mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:23 ----------

Bu arada inceden inceleme (başıma gelenler) videosu da çektim, ilgilenenler izleyebilir.
    https://youtu.be/agyiMwRPWYU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250r
    O düşünce kafana girdiğine göre yakın zamanda satarsın. Ucuz olduğundan benimde baktığım bir makineydi. Çevremde iki kullanıcısı var. İkisi de memnun. Biri 2016 sanırım hafif üzgün bir alet, diğeri 2020. Ama çok zorlamıyorlar. Evden işe, işten eve. Günlük 10 km'lik kullanıcılar. Konusu var diye hatırlıyorum.
    Meks bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    CRF250L için bütçeniz varsa veya tarz değiştirip farklı bir modele geçmeyi düşünüyorsanız satın, aksi halde orjinalinden dah iyi parçaları bir şekilde temin edip arızaları indirgeyerek kullanmaktan başka pek şansınız yok malesef.
    Meks bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CRF250L için bütçeniz varsa veya tarz değiştirip farklı bir modele geçmeyi düşünüyorsanız satın, aksi halde orjinalinden dah iyi parçaları bir şekilde temin edip arızaları indirgeyerek kullanmaktan başka pek şansınız yok malesef.
    Yada bir xtreme max'ın bir tık üstü x pulse alınabilir.

Motosikleti
    Mondial XTreme Maxx200i
    Maalesef bütçe değmiyor oralara

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yada bir xtreme max'ın bir tık üstü x pulse alınabilir.

XPulse Mi Xtreme nin üstü? Güldürme beni dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler