Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Dolar 9 tl oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Anlık 11.0640

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında maalesef iç ekonominin canlanması için faizlerin düşürülmesi şart, zaten artık faiz yükseltilince kura kalıcı bir etki de yapamadığı için bu faiz düşürme işini yapmak lazım ama tereyağından kıl çeker gibi yapmak lazım, tabii bu ....(lar) sokağa çıkıp "aloooo oğlum var ya ben faiz düşürüyorum, hep de düşüreceğim, olacaklar umurumda bile değil, ayağınızı denk alın lan" şeklinde bunu yaptıkları için, bu denli ağır fiyatlama oluyor (benim görüşüm) .. Bir de bunu Dolar Endeksi kendi içinde de değerlenirken yapıyorlar (DXYSPOT) .. Zaten Usd kendi içinde genel para birimleri karşısında da %1 değerlendi.

Ben bu hamlelerin kasıtlı yapıldığını düşünüyorum ama sebebini çözemiyorum, atılan adımlar, izlenen politika ve söylemler sayesinde zaten TRY tarafının değer kaybedecek olması KESİN bir gerçek, bu bilinen ve çok çok açık görünen bir şey ama neden ? neden ? neden ? .. "bu kadar rahat hareket edilebildiğine göre arkada bir plan olmalı" diyorum ama ona da inanamıyorum ..

14:00 faiz indirimi sonrası haftaya hala 11.0000 - 11.2000 diye gidiyor olursa, benim gerçekten HİÇ umudum yok.
    -----------------
    Hırbonen, seni alıntılayamadım ama şunu söyleyeyim "faizi düşürmezse zaten daha kötü" .. zaten düşürmüş gibi bir fiyatlama yaptı, piyasa beklentiyi fiyatladı .. yani umarım bu bir fiyatlamadır, sırf bunu görmek için ben düşürmesini istiyor ve bekliyorum ...

Düşürdükten sonra anlayacağız çünkü gemi batıyor mu ? biraz daha devam ediyor mu ?
    Bittik beyler, hayırlı olsun

Bu gidişatta emeğini olan herkesin ..................(.)

11.10000
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yuzde 6 mi ? 11.27 gordum sanki..

Vay bee.

Derhal erken secim olmasi gerekiyor bu ne ya ?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 ABD Doları eşittir
    11,12 Türk Lirası

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11.20 oldu

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Gezi olayları esnasında Usd 1,82'den 1,90'a çıktığında herkesi "vatan haini" diye yaftalayan o. çocuğu büfecilerden neden ses çıkmıyor?
    M.balibey, espresso ve okanbagiscan bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bu durumda bankalara olan güven de azalacaktır, unutmayın ki bir banka 150.000 TL - 200.000 TL arası bir rakam sadece paranızı garanti altına alabilir, sınırsız güvence diye bir şey yoktur ...

"Benim param bankada bana bir şey olmaz" diye düşünen varsa da, ev falan alabilir bence, en azından çoluk-çocuğun hayatı gelecekte BELKİ bir tık rahat olur ..

Bu arada 16:51 itibari ile görülmüş olan en yüksek satış fiyatı 11.30900 civarı, alış fiyatı da aracıdan aracıya değişse de 11.35000 diyebiliriz ...

GEÇMİŞ OLSUN .. THE END !!!
    espresso bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neler oluyor yahu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar,turkuaz ve demiroren yani eski ana akim tabir edilen medyaya soyle bir bakmayi ihmal etmeyin

Ozellikle yarin sabah gazetesinden "dunyanin en guclu ordulari,turkiye kacinci sirada ?" veya asgari ucret/emekli zam haberleri boy boy olacaktir..

Gerci bizim paramizla, yani ziraat bankasi kredisiyle alinmis ama bir kurus dahi geri odememis ve aslinda gercek sahibini hepimizin bildigi bu medyayi suclamak da ayri bir amatorluk yaa neyse .

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durumda bankalara olan güven de azalacaktır, unutmayın ki bir banka 150.000 TL - 200.000 TL arası bir rakam sadece paranızı garanti altına alabilir, sınırsız güvence diye bir şey yoktur ...

"Benim param bankada bana bir şey olmaz" diye düşünen varsa da, ev falan alabilir bence, en azından çoluk-çocuğun hayatı gelecekte BELKİ bir tık rahat olur ..

Bu arada 16:51 itibari ile görülmüş olan en yüksek satış fiyatı 11.30900 civarı, alış fiyatı da aracıdan aracıya değişse de 11.35000 diyebiliriz ...

GEÇMİŞ OLSUN .. THE END !!!
    Bu kriz 2001 krizinden çok farklı bir kriz.Yabancı ortaklı özel bankalara bir şey olacağını sanmıyorum.2001 krizinde bankalar battıktan sonra gerekli önlemleri aldılar kendilerini sıfırdan yapılandırdılar,yabancılarla ortaklık kurdular,düşük faizlerle sorgusuz sualsiz geri alamayacakları kredileri vermediler.Hatta bu krizde şu anda en sağlam kuruluşlar yabancı ortaklı özel bankalardır diyebiliriz.Öte yandan bol keseden düşük faiz ile kredi dağıtan devlet bankaları için aynı yorumu yapamıyorum.

Bankaları geçtik şu anda en büyük sıkıntı temel gıda fiyatları olacak.Döviz 1 artınca ülkede her şeyin fiyatı 5 artıyor.Önümüzdeki günler hem çok ciddi zamlar göreceğiz hem de gıda ürünleri yurt dışında alındığı için ciddi bir stok sıkıntısı da yaşayabiliriz.Ayrıca artık insanlarda kredi çekip ev alacak durum kalmadığından emlak sektörü de iyiden iyiye sallantıya girebilir.
    M.balibey ve evural bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yarasın bunlar Müslüman diye oy verenlere. Bu can bu bedendeyken hiçbirine helallik yok.
    Yukarıda dedikleri gibi, neymiş, dolar lobisi doları azcık arttırmak için geziyi peydahlamış. Doktor o zaman bu ne? 5 gun mü oldu doların 10'u aşıp 11'e varması?
    Birisi vardı yüzüme tükürsünler diyen. Adamsa çıksın lafının arkasında dursun, tükürelim. Yok çıkmazsa kendi adını kendi koysun.

Şeyi göremedim, "doluşmuş tek parti sevicileri" diyeni.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15 kasımda 9,99 miş.
    18 kasımda 11.3

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kriz 2001 krizinden çok farklı bir kriz.Yabancı ortaklı özel bankalara bir şey olacağını sanmıyorum.2001 krizinde bankalar battıktan sonra gerekli önlemleri aldılar kendilerini sıfırdan yapılandırdılar,yabancılarla ortaklık kurdular,düşük faizlerle sorgusuz sualsiz geri alamayacakları kredileri vermediler.Hatta bu krizde şu anda en sağlam kuruluşlar yabancı ortaklı özel bankalardır diyebiliriz.Öte yandan bol keseden düşük faiz ile kredi dağıtan devlet bankaları için aynı yorumu yapamıyorum.

Bankaları geçtik şu anda en büyük sıkıntı temel gıda fiyatları olacak.Döviz 1 artınca ülkede her şeyin fiyatı 5 artıyor.Önümüzdeki günler hem çok ciddi zamlar göreceğiz hem de gıda ürünleri yurt dışında alındığı için ciddi bir stok sıkıntısı da yaşayabiliriz.Ayrıca artık insanlarda kredi çekip ev alacak durum kalmadığından emlak sektörü de iyiden iyiye sallantıya girebilir.
    Monitör bakıyorum. 2 günde monitör fiyatı borsa gibi inip (bu kısmı yalan) çıkıyor -ki faiz açıklamasından önce böyleydi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi olayları esnasında Usd 1,82'den 1,90'a çıktığında herkesi "vatan haini" diye yaftalayan o. çocuğu büfecilerden neden ses çıkmıyor?
    Güya o büfecileri boykot edeceklerdi ama taksimde kızılkayalar falan hala acayip iş yapmaya devam ediyor. Bizim muhalifimizden de bi cacık olmaz.
    tommygun ve M.balibey bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güya o büfecileri boykot edeceklerdi ama taksimde kızılkayalar falan hala acayip iş yapmaya devam ediyor. Bizim muhalifimizden de bi cacık olmaz.
    Ben o it oğlu it Kızılkayalar'dan o günden beri birşey yemedim ki eskiden her hafta 5'er 10'ar ıslak hamburger yiyen adamdım. Şaşkınbakkal'da da Kızılkayalar var, adımımı atmıyorum. Beşiktaş'a da açmışlar, gideni yere yatırıp şey etsinler.
    espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boykot karari aldigim herhangi bir markayla iletisimim olmadi 8 yildir.
    - Pinar
    - Mado
    - Kizilkayalar (sanki kadikoyde gittim bir kez)
    tommygun, M.balibey ve espresso bunu beğendiler.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    250 cc'leri 100 bin TL'den almaya hazır mısınız diyeceğim ama bu devirde artık karnını doyurabilirsen senden iyisi yok. Motoru filan geçtim. Tüm etiketler güncellenmeye başladı alışveriş sitelerinde.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    A haber ne anlatacak merak ettim

Motosikleti
    cb250r
    Artik her gecen gun daha yikici olacak. 1 den 2 ye yukselmesi %100 artis demek, fakat 10 dan 11 e yukselmesi %10 demek. Yani kurun dogal dalgalanmasi bile fakir icin aclik ve tokluk arasindaki fark olacak.

Suanki durumda insanlarin sokaga dokulmemesi de Turk insaninin karaktersizligi, korkakligidir.

Hoş sokaga dokulmek, kaostan beslenen Kralimizin totosunu saglamlastirmaktan oteye gecemez.

Su faiz indiriminin mantikli tek bir aciklamasi varsa yazin Allah askina bu nedir ya

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben her aldığım ürünün üreticisine bakiyorum. A ve K harfleri herhangi bir yerinde varsa almıyorum.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)