Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Benelli Leoncino Nasıl Bir Motor Alınırmı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    neden insanlar kendi zevkleri peşinden gitmiyor? hoşuna gittiyse al keyfini sür kardeşim. o kadar alma demelerine rağmen gittim aprilia caponord 1200 aldım, o kadar mutluyum ki motorumla anlatamam. birde üstüne gittim benelli 249s aldım, cillop gibi makina.
    oxus bunu beğendi.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden insanlar kendi zevkleri peşinden gitmiyor? hoşuna gittiyse al keyfini sür kardeşim. o kadar alma demelerine rağmen gittim aprilia caponord 1200 aldım, o kadar mutluyum ki motorumla anlatamam. birde üstüne gittim benelli 249s aldım, cillop gibi makina.
    ASLINDA DİLE GETRDİĞİNİZ OLAY ÇOK MANTIKLI AMA HAYAT KOŞULLARINDA DAHA KOLAYA NASIL SIYRILABİLİRSEK O ŞEKİLDE HAREKET ETMEYE ÇALIŞIYORUZ.

BİR BMW ALSAM BAKIM MALİYETİ YÜKSEK KARŞILANMASI ZOR, BİR TRK502 ALSAN NC750X KADAR KOLAY SATAMAZSIN HAYAT KOŞULLARINA BAĞLI OLAN Bİ DENKLEM ASLINDA

EN AZINDAN HAYATTTA GEÇERKLEŞTİRDİĞİM BİR OLAY VAR KREDİ ÇEKİP MOTOR ALDIM VE UZUN SÜRE KULLANDIM ŞİMİD CC YÜKSELMEK İÇİN MOTOTRUMU SATTIM BANA SÖYLENEN İSE MOTOTRA BU KADAR PARA VERILMEZ. SONUCTA BEN KENDI ZEVKIMIZ YASIYORUM. BENCE MOTOR SEVEN KİŞİLERE BU DENLİ SAÇMA SORU YÖNELTİCEĞİNE KİŞİ KENDİNİ KEŞFEDİM NE YAPMAKTAN ZEVK ALACAĞINI DÜŞÜNMELİ...

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    son yıllarda tasarımını en çok beğendiğim motorlardan biri. birgün bir yerlerde karşıma çıkmaz inşallah yoksa krediyi patlatıp bir sürü borca girer alırım diye korkuyorum.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Ben yine uyarımı yapayım.

Leoncino' yu alırken bu motoru istediğiniz an satamayacağınızı ve serviste cahil cühela adamlar ile uğraşacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Sonra böyle olmasın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)