Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2022 Honda CB500X - CB500F - CB500R

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yukarıdaki CB500X yakıt tüketimleri benimkilerle hiç uyuşmuyor; şehir içi (%40 E5-TEM, %60 cadde-sokak) 3,6-3,9 l/100km arası (sonuncu soğuk hava ve kısa mesafeler için...), şehir dışı (%50 otoban, %50 bölünmüş karayolu) 4-4,2 l/100km. 5-6 l/100km hayal edilebilir bir sarfiyat değil; hep olması gerekenden 2 vites aşağıda kullanılırsa belki...

CB500 efsane alet o ayrı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://www.kawasaki.com/en-us/motor...LIST-_-VEHICLE

Vay be,amerika da oldugunuzu dusunun,enjeksiyonlu yeni klr650 cb500x ile ayni fiyata satiliyor.Her ne kadar hondaci olsamda gider klr650 alirdim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Vay be,amerika da oldugunuzu dusunun,enjeksiyonlu yeni klr650 cb500x ile ayni fiyata satiliyor.Her ne kadar hondaci olsamda gider klr650 alirdim.
    Yalnız ADV varyantının %90 dolu depo ile ağırlığı 221kg. Ön 90 arka 130 ince lastikler ve bu ağırlıkla çok güzel tarla sürülür.

(ABS'siz en boş modelin %90 dolu depo ile ağırlığı 209kg. ADV'nin farkı ek olarak: Yan çantalar, motor koruma demiri, sis farları ve ABS ile gelmesi...)

Tek silindir bir motor için oldukça ağır bir motosiklet olmuş.(Deposu 23l, oradan CB500X'e göre 4-5kg dezavantajı var tabi, ama menzil acayip uzundur...)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız ADV varyantının %90 dolu depo ile ağırlığı 221kg. Ön 90 arka 130 ince lastikler ve bu ağırlıkla çok güzel tarla sürülür.

(ABS'siz en boş modelin %90 dolu depo ile ağırlığı 209kg. ADV'nin farkı ek olarak: Yan çantalar, motor koruma demiri, sis farları ve ABS ile gelmesi...)

Tek silindir bir motor için oldukça ağır bir motosiklet olmuş.(Deposu 23l, oradan CB500X'e göre 4-5kg dezavantajı var tabi, ama menzil acayip uzundur...)
    kerb ağırlık(adv olmayan) 207kg, cb500x ile 8 kg fark varmış.Ama bilmiyorum ya, bu motorda bir çirkin cekiciliği,karizmazi var.Sanki buna sahip olunca herseyi yapabileceksin ve hiç sorununun olmayacak hissi veriyor bana..sele yukseliği de 87mm,yuksek sele opsiyonu varsa 92mm ile falan tam senlik motor olur bu

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    kerb ağırlık(adv olmayan) 207kg, cb500x ile 8 kg fark varmış.Ama bilmiyorum ya, bu motorda bir çirkin cekiciliği,karizmazi var.Sanki buna sahip olunca herseyi yapabileceksin ve hiç sorununun olmayacak hissi veriyor bana..sele yukseliği de 87mm,yuksek sele opsiyonu varsa 92mm ile falan tam senlik motor olur bu
    Yani dağ bayır yol gezeceğim diyenlerin motoru bu, eski versiyonu ölümsüz motor diye nam salmış büyük bir efsane. Ama bana gitmez; inzell, F54, kdiner (ilk aklıma gelenler) gibi arazi gezen, kamp yapan sürücülere gider. Ha bir gün piyango vurursa zevkine alır aylar sürecek bir Asya Avrupa turu yapar sonra garaja kaldırırım.

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Fiyatlardan dolayı beni ilgilendirmeyen durumdur .d

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A

Yeni videosu geldi:

https://www.youtube.com/watch?v=yVTjgZGBiZk

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)