Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayaklandım yarın motoru otoparktan alıcam

Motovento
    REKLAM ALANI
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar, artık ayaklandım zar zor da olsa yürüyebiliyorum. Yarın arkadaşımla beraber otoparktan motoru avcılara götürücez. Götürücez dediğim çekici ile..

Birkaç sorum olacak

Kaza sonrası motorun otoparka çekilme ücretini temin edecekler mi?
    Otoparkta 1 ay yattı motor ortalama ücret ne olur?
    Sefaköyden Avcılara ne kadar çekici ücreti çekerler?

Kazıklanmamak için soruyorum arkadaşlar. Tecrübesi olanlar yanıtlarsa sevinirim.

Şunu da ekleyeyim. Ben avcılara gitmeyeceğim. Motoru yükleyeceğim, çekici ustama teslim edecek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, artık ayaklandım zar zor da olsa yürüyebiliyorum. Yarın arkadaşımla beraber otoparktan motoru avcılara götürücez. Götürücez dediğim çekici ile..

Birkaç sorum olacak

Kaza sonrası motorun otoparka çekilme ücretini temin edecekler mi?
    Otoparkta 1 ay yattı motor ortalama ücret ne olur?
    Sefaköyden Avcılara ne kadar çekici ücreti çekerler?

Kazıklanmamak için soruyorum arkadaşlar. Tecrübesi olanlar yanıtlarsa sevinirim.

Şunu da ekleyeyim. Ben avcılara gitmeyeceğim. Motoru yükleyeceğim, çekici ustama teslim edecek.
    Ben kaza yaptığımda motoru yeddiemin otoparkında çekici ile yamaha servisine çektirirken çekici ücretini kasko karşılamıştı. Çekiciyi kaskoyu yaptırdığım sigorta şirketi gönderdi. Ek çekici parası vermedim.

2 yıl geçtiği için bilemiyorum şimdi ama 100 küsür lira otopark ücreti ödemiştim.

Şuan için geç olmuştur ama sigorta yaparken ufak farklarla yılda 1 kez çekici hizmeti ekliyorlar. Yeni poliçe döneminde çekici opsiyonunu da ekleyip fiyat alabilirsiniz.
    espresso bunu beğendi.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan için geç olmuştur ama sigorta yaparken ufak farklarla yılda 1 kez çekici hizmeti ekliyorlar. Yeni poliçe döneminde çekici opsiyonunu da ekleyip fiyat alabilirsiniz.
    Sigortacıya özellikle söylemiştim, poliçeyi attı baktım yok. Unutmuşum dedi :( Neyse dedim ben de iptalle vs uğraşmıyım dedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)