Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aytemiz akaryakıt

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    shell den hem arabam için aldıgım dizel ile, hemde motosikletim için aldıgım benzin ile daha uzun km yapıyorum.

Ayrıca geçmişte opetten düzenli yakıt aldıktan sonra dizel aracımın enejektörleri pislikten tıkanmış hayvan gibi masrafın direğinden dönmüştüm.

O olaydan sonra opet benim için wc, hava/su ve araç yıkama merkezidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Genellikle shell ve bp tercih ediyorum. Lafla motorcu dostu olmak kolay, önemli olan uygulamada nasıllar?
    Ben yakıtından şikayet eden de duydum. O sebeple şimdilik aytemize mesafeliyim.

Benzin her firmaya aynı rafineriden geliyor bu doğru ama işin içinde bizim insanımız varsa üçkağıt da kaçınılmaz oluyor. Bin bir türlü hile hurda yolu var bu akaryakıt işinde. Sonuçta rafineriden direkt bayiye oradan da bizim depomuza girmiyor bu benzin.

Büyük firmalar genellikle şubelerini gayet sıkı denetliyor ama denetlenmeyen de dünya kadar yer var. O sebeple bu devirde her "dostunum" diyene inanasım gelmiyor.

Şimdilik bildiğim güvendiğim firmalardan devam.
    espresso bunu beğendi.

bilmediğin yerden ful leme
    motor beğenmezse, boşalt

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Kaz uçar da Laz uçmaz mı?
    Sedat Peker bunu da uçurdu galiba.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben çok takılmıyorum bu konuya, türkiye'de yakıtlar gayet kaliteli. doğuya gittikçe oktanlar düşüyor, çoğu zaman 80 oktan da kullandım. kalkışlar ve hızlanmalar cansızlaşıyor. iyi yakıt alınca tekrardan canlanıyor. bence en önemlisi fiyat / performans hangi istasyonda iyiyse oradan almak.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)