Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scorpion ADX-1 Kask Vidası

Motovento
    REKLAM ALANI
    sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Kaskımın vidası yolda gevşeyip otobanda düştü.Yurtdışında buldum ancak çok maliyetli. Bu vidayı ülkemizde bulabileceğim veya yaptırabileceğim herhangi bir yer varmıdır fikirlerinizi bekliyorum.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    motomaxa sorabilirsiniz. onlar getiriyor scorpionu hatırladığım kadarıyla.
    sandıkçı bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Joymax
    Alıntı Gaahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomaxa sorabilirsiniz. onlar getiriyor scorpionu hatırladığım kadarıyla.
    Evet ama genelde yedek parça getirmiyorlar malesef.

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayni genislik ve uzunlukta vidayi nalburda veya yapi marketlerde bulabilirsin, kafa genisligi tutmayacaktir, onu da metal veya plastik pul ile cözebilirsin.
    Facebook gruplarinda kaskini emekli etmis birinden de isteyebilirsin.
    sandıkçı bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskımın vidası yolda gevşeyip otobanda düştü.Yurtdışında buldum ancak çok maliyetli. Bu vidayı ülkemizde bulabileceğim veya yaptırabileceğim herhangi bir yer varmıdır fikirlerinizi bekliyorum.
    http://<a href="https://www.hizlires...c.jpeg</a></a>
    http://<a href="https://www.hizlires...1.jpeg</a></a>

Bak sana bir taktik söyleyeyim;

Eğer Scorpion firması, müşteri feedbacklerine önem veriyor ise, işini hemen halledeceklerdir. Önce iletişim e-postasını buluyorsun, Customer Service vb. bir e-posta..

Ve kaskın bir fotoğrafını çekip gönderiyorsun, ve altına, satın almış olduğum kaskın orası burası dökülüyor, ve Türkiye'de bu ürünü tedarik edemiyorum.. En kısa sürede sana ücretsiz olarak ihtiyacın olan parçayı göndereceklerdir.

Geçenlerde bilgisayar kasamın toz filtresini evdeki köpek parçaladı, Türkiye'de aradım taradım bulamadım, CORSAIR'e bir e-posta attım, adamlar gümrük ve kargo masrafı dahil karşılayarak, Hong-Kong'dan bütün filtreleri gönderdiler..

Bu büyük firmaların kurumsallık anlayışında var, denemeni öneririm.
    sandıkçı bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Joymax
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak sana bir taktik söyleyeyim;

Eğer Scorpion firması, müşteri feedbacklerine önem veriyor ise, işini hemen halledeceklerdir. Önce iletişim e-postasını buluyorsun, Customer Service vb. bir e-posta..

Ve kaskın bir fotoğrafını çekip gönderiyorsun, ve altına, satın almış olduğum kaskın orası burası dökülüyor, ve Türkiye'de bu ürünü tedarik edemiyorum.. En kısa sürede sana ücretsiz olarak ihtiyacın olan parçayı göndereceklerdir.

Geçenlerde bilgisayar kasamın toz filtresini evdeki köpek parçaladı, Türkiye'de aradım taradım bulamadım, CORSAIR'e bir e-posta attım, adamlar gümrük ve kargo masrafı dahil karşılayarak, Hong-Kong'dan bütün filtreleri gönderdiler..

Bu büyük firmaların kurumsallık anlayışında var, denemeni öneririm.
    Dediğinizi mutlaka deneyeceğim.Corsair konusunda, 4 sene önce sıvı soğutmadaki pompa sesi nedeniyle iletişime geçtim hemen döndüler.Amazonla görüşün iade edemezseniz biz yardımcı olalım diye.Bu tarz konular olması gerektiği gibi ama TR de alışık olmadığımız mevzular.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Alıntı recaip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni genislik ve uzunlukta vidayi nalburda veya yapi marketlerde bulabilirsin, kafa genisligi tutmayacaktir, onu da metal veya plastik pul ile cözebilirsin.
    Facebook gruplarinda kaskini emekli etmis birinden de isteyebilirsin.
    Dediğiniz gibi vidayla pullarla tutturdum oldu,ama kötü gözüküyor.Artık yenisini bulana kadar idare edecez.Yanına yedek koymak bu kadar mı zor anlamıyorum.
    Levent bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)