Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dedikodu kazanı: Crf 850

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Forumda başlık göremedim onun için yeni konu açayım dedim. Evde pineklerken geyik olur hem
    Hiç mi merak eden yok gerçekten Honda'nın orta sınıf enduro kategorisindeki boşluğu.

Transalp'in fişini çektiler, Africa Twin 1100'e çıktı. Ne olacak bu orta sınıfın hali?

Dedikoduları aşağıdaki yazıda toparladım. Pazar köşe yazısı gibi düşünün siz onu.

Çıkar mı? , Gelir mi? , Alınır mı? , Ne dersin?
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Bence çıkması lazım Yamaha, kawasaki 700 cc çıkardı.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Düzenlemek için geç kalmışım şuraya da dedikoduların kaynağı fotoğrafı iliştireyim.

Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Ben tek maaşımla Harley Davidson alabiliyorum böyle abudik gubudik motorlara ne diye para vereyim?

Motosikleti
    MT-09 SP
    TR'ye gelmez böyle modeller. Hissettirilmemeye çalışıldığı için herkes farkında değil ama bu ülkede büyük bir ekonomik kriz var. Distribütörler 250cc ve altı motosiklet satışıyla ayakta duruyor. Koskoca Honda'nın bu ülkede sattığı model sayısı 12. Global sitesindeki modeller ise 40'dan fazla

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TR'ye gelmez böyle modeller. Hissettirilmemeye çalışıldığı için herkes farkında değil ama bu ülkede büyük bir ekonomik kriz var. Distribütörler 250cc ve altı motosiklet satışıyla ayakta duruyor. Koskoca Honda'nın bu ülkede sattığı model sayısı 12. Global sitesindeki modeller ise 40'dan fazla
    Haklılık payınız var. Ama krizde olan bir ülkeye, 1100 cc. daha pahalı model yerine, 850cc. ucuz alternatifi getirmeyi düşünmezler mi?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklılık payınız var. Ama krizde olan bir ülkeye, 1100 cc. daha pahalı model yerine, 850cc. ucuz alternatifi getirmeyi düşünmezler mi?
    CB500X gelmezken bunu bilemedim...

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    95 bg 800 cc KTM motoru takılmış CFmoto gelse güzel olur fiyatıda 80 civarı olsa şahane olmazmı ? Honda pintilik edip Transalp e 750 cc 58 bg lik yeni NC motoru koyarsa tadı tuzu olmaz..

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB500X gelmezken bunu bilemedim...
    Güzelim Cb500x'e yazık ettiler gerçekten. Fiyat konusunda 700x'e (o zaman) çok yaklaştığı için, uzak durdular herhalde.
    Bir de yedek parça stoğu taşımak zorunda kalacaklardı.
    Fiyatı sıkıntılı olsa bile almayı düşünecek bir kitle vardı aslında. Yazık oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    95 bg 800 cc KTM motoru takılmış CFmoto gelse güzel olur fiyatıda 80 civarı olsa şahane olmazmı ? Honda pintilik edip Transalp e 750 cc 58 bg lik yeni NC motoru koyarsa tadı tuzu olmaz..
    CfMoto gerçekten iyi duruyor. Motor konusunda kafa rahat, Diğer donanımları da kaliteli seçmişler.
    80'e gelmesi kısmı zor işte
    Patent başvurusu yenileme değil, yeni kayıt şeklindeymiş. Beklenti yeni blok gibi.
    Yamaha cp2 gibi güzel bir blok olsa çeşitlendirirsin de, Nc'nin motorla bu tür bir maceraya da girmez herhalde Honda.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Krizde olan ülkede ya en ucuz küçük cc olan modeller satılır ya da krizden etkilenmeyen kesim zaten fiyatına bakmaz büyüğüne parasını bastırır alır, orta segment ucuz ürünler o kadar satılmaz çünkü biz orta sınıflar onları bile alamayacak haldeyiz.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krizde olan ülkede ya en ucuz küçük cc olan modeller satılır ya da krizden etkilenmeyen kesim zaten fiyatına bakmaz büyüğüne parasını bastırır alır, orta segment ucuz ürünler o kadar satılmaz çünkü biz orta sınıflar onları bile alamayacak haldeyiz.
    Ekonomi cacık, orası net.
    Diğer yandan piyasa her zaman sizin belirttiğiniz gibi yürümüyor.
    V-strom genel olarak 650cc versiyonunu 1000'lik ten daha iyi sattı. 250'lik V-strom'un durumu ortada.

Ayrıca parası olsa da kullanım amacına göre de tercihler yapılabiliyor insanlar.

Biraz fazla genellemiş olabilirim ama, "Motorcu" olup da, krizden etkilenmeyecek insan tanımıyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    zamanın da çok beklediğim orta sınıf enduro malesef bekle bekle elimde ki para erimeye başladı bende gidip AFRİKA ALDIM İYİ Kİ ALDIM GEÇEN yıl tenere 700 68k boş diye almadım afrika twin 50 60 k arası idi biraz bekledim 20 bin fazla verdim
    bu gün bekliyor olsaydım muhtemelen gidip nc 750 alabiliyordum 80 bine
    bunun şekli şemali güzel gelse 110 120 den aşşağıya olmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Forumda başlık göremedim onun için yeni konu açayım dedim. Evde pineklerken geyik olur hem
    Hiç mi merak eden yok gerçekten Honda'nın orta sınıf enduro kategorisindeki boşluğu.

Transalp'in fişini çektiler, Africa Twin 1100'e çıktı. Ne olacak bu orta sınıfın hali?

Dedikoduları aşağıdaki yazıda toparladım. Pazar köşe yazısı gibi düşünün siz onu.

Çıkar mı? , Gelir mi? , Alınır mı? , Ne dersin?
    harley bile panamerica adında bir modelle tamamen segment değiştirerek çıkardı.
    çıkmalı elbette...

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Dünya genelinde pandemi ile birlikte millet kendini dağa bayıra atmaya başladı zaten. Biraz da kıymetini anladı.
    Türkiye'de buna bir de ekonomi eklenince, trend sanki, şekil şükülden ziyade "do it all" tarzı hepsinden biraz yapabileceğiniz motosikletler yönünde.
    Mevcut modellerle bir yere kadar oluyor tabii. Ama bütçesi daha iyi olanlar başlangıç için bile vstrom 250, 310gs, versys 300 gibi motorlara yöneliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler