Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bize reva görülen ne yazık ki buymuş!

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi kendine konusmaya basladin
    kendı kendıme bile anlaşamıyorum sen düşün insanlar benden neler cekiyor :D

Alıntı MotoWrestler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz toplanıp birlik olsak bir komite veya kurum kursak mevcut kurumları birleştirip sesimizi duyursak bunların belki 5 te 1'ini yaşarız ama bizimde hatamız bunu yapamamak.
    kardo millet yalancı.

Burada herşey berbat lanet olsun diye gezip mevcut sistemi devam ettiriyorlar. Birleşmeye gerek yok, herkes tepkisini oy sandıgında verse zaten olay çözülür. Adam gizli oylamada sesini cıkaramıyor birleşmeye hiç yanaşmaz.

İnsanlar diyor ki motorun sıfırı 30 bin, adam ikinci elini 28e satıyor. Kimse demiyor ki kardeşim o adam 28e satsa 40 bin tl lik motor almak istese, satıp motoru bulacagı vakit 2 ay sürse motor 40dan 45 e cıkar. Kımse empati yapmıyor. EKonomi berbat. herkes emniyet stogu derdinde.
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Türkiye'de milletin iktidara toplu olarak tek tepkisi cam film yasağına olmuştur. Milletin tek derdi o yani. Milletim mutluysa ben de mutluyum.

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendı kendıme bile anlaşamıyorum sen düşün insanlar benden neler cekiyor :D

kardo millet yalancı.

Burada herşey berbat lanet olsun diye gezip mevcut sistemi devam ettiriyorlar. Birleşmeye gerek yok, herkes tepkisini oy sandıgında verse zaten olay çözülür. Adam gizli oylamada sesini cıkaramıyor birleşmeye hiç yanaşmaz.

İnsanlar diyor ki motorun sıfırı 30 bin, adam ikinci elini 28e satıyor. Kimse demiyor ki kardeşim o adam 28e satsa 40 bin tl lik motor almak istese, satıp motoru bulacagı vakit 2 ay sürse motor 40dan 45 e cıkar. Kımse empati yapmıyor. EKonomi berbat. herkes emniyet stogu derdinde.
    Dejenere olmak öyle bir sirayet etmiş ki kokuşmuşluk her yerde abi
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında hatırladığım kadarıyla koalisyon hükümetleri de berbattı, şu anki de berbat. Ben 41 yaşımdayım hiç iyi yönetildiğimiz bir dönem hatırlamıyorum. Nerede eciş bücüş adam vardı, hepsi siyaset sahnesindeydi.
    Koalisyonlar dönemi de berbattı ama çalma konusunda o kadar abartamıyorlardı. Başka konularda berbattı ama o zamanlar da çok iyi değildi. Ben de 50 yaşındayım, ben de hiç hatırlamıyorum iyi yönetildiğimiz bir dönemi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen şükür edeceksin ki, onlar lüks arabalarında kokain çekebilecekler. Aslında kimse sana bunu reva görmüyor, biz Türk milleti olarak bunu kendimize reva olarak görüyoruz. K”arnım doyuyor, yatacak yerim de var daha ne isterim” düşüncesi yüzünden bu hale geldik. Ne zaman halimizden şikayet etsek bir büyük çıkar ve daha kötü durumda olan birisini örnek verir, seni nankörlükle, kıymet bilmemeyle suçlar. Avrupalı haftada 3-4 gün pirzola yiyor, avrupalı genç yaşında dünyayı geziyor, avrupalı sevdiği sanatçının konserine gidiyor, avrupalı en kral motora biniyor. Ama biz makarna soğan ekmek ay sonunu zor getiriyoruz, üniversite mezunu genç inşaatta işçilik yapıyor, yeterli protein alamadıkları için insanların zekası gelişmiyor artık. Ama en ufak bir şikayetette veya sorgulamada küüt başına vuruyorlar “Afrikada insanlar açlıktan ölüyor” örnek verdikleri Afrika bile eski afrika değil artık. Neyse demem o ki; biz Türk milleti, hayatta kalmayı yaşamak zannediyoruz
    Batı dediğimiz medeniyet ortaçağ karanlığından şükretmek yerine isyan ederek çıktı. Fransa'da ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler diye aristokrasinin kelle gitti, öyle büyük isyanlar çıktı da ortaçağın halkını fakir ve cahil bırakan aristokrasisi gerileyebildi. İngiltere gibi yerlerde de başlarına gelecekten korkan aristokrasi (yani kral, kraliçe ve diğer çete tayfası) bu devrimlerin öncülüğünü yapan burjuva denen şehirli kapitalist sınıfla işbirliği yaptı da kellerini ve ellerindeki zenginliklerini koruyabildi.
    Şimdi bile bu ülkelerde en ufak sorunda halk ayaklanıyor. Paris'de hükümet binası önüne gübre döken köylüler, yolları tıkayan kamyoncular vb. bunlar alışıldık görüntüler. ama bu isyanlar oluyor diye bu ülkelerin hiç biri batmıyor aksine daha da ilerliyorlar. Battı iflas etti dediğimiz Yunanistan bile halkındaki isyan geleneği ile yine en küçük sorunda yunanistanlı anarşistlerin başını çektiği büyük isyanlarla Atina'yı neredeyse ateşe veriyorlar ama onların da batmış bitmiş halleri bile bizden daha iyi durumda.

İsyan iyidir. Şükretme! isyan et demek lazımdır.
    tommygun, Mr.wind, gurcanozturk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bir sabah uyanıp şu manzara ile karşılaşmak istiyorum .. Otomobil / Motosiklet v.s. motorlu taşıt devri bitmiş, herkes elektirikli scooter ya da bisiklet ile ulaşım sağlıyor .. Şu saatten sonra motorlu taşıt enayilik çünkü .. Orijinal Birim fiyatı * 10 ( minimum ) kadar ulusal para .. seviyesine hiç gelmemişti ...
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koalisyonlar dönemi de berbattı ama çalma konusunda o kadar abartamıyorlardı. Başka konularda berbattı ama o zamanlar da çok iyi değildi. Ben de 50 yaşındayım, ben de hiç hatırlamıyorum iyi yönetildiğimiz bir dönemi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Batı dediğimiz medeniyet ortaçağ karanlığından şükretmek yerine isyan ederek çıktı. Fransa'da ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler diye aristokrasinin kelle gitti, öyle büyük isyanlar çıktı da ortaçağın halkını fakir ve cahil bırakan aristokrasisi gerileyebildi. İngiltere gibi yerlerde de başlarına gelecekten korkan aristokrasi (yani kral, kraliçe ve diğer çete tayfası) bu devrimlerin öncülüğünü yapan burjuva denen şehirli kapitalist sınıfla işbirliği yaptı da kellerini ve ellerindeki zenginliklerini koruyabildi.
    Şimdi bile bu ülkelerde en ufak sorunda halk ayaklanıyor. Paris'de hükümet binası önüne gübre döken köylüler, yolları tıkayan kamyoncular vb. bunlar alışıldık görüntüler. ama bu isyanlar oluyor diye bu ülkelerin hiç biri batmıyor aksine daha da ilerliyorlar. Battı iflas etti dediğimiz Yunanistan bile halkındaki isyan geleneği ile yine en küçük sorunda yunanistanlı anarşistlerin başını çektiği büyük isyanlarla Atina'yı neredeyse ateşe veriyorlar ama onların da batmış bitmiş halleri bile bizden daha iyi durumda.

İsyan iyidir. Şükretme! isyan et demek lazımdır.
    hocam agziniza saglik, ne guzel yazdiniz..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    N/A
    Haykırsam duyarlar mı sesimi ? O kadar öfkeliyim ki işsizlikten intihar edenleri, anasını babasını doğrayanları görünce çekirdek çitlemeye başlıyorum yalan yok hoşuma gidiyor vicdansız biri olduğum için değil, bunların geçmişte ve günümüzde onlardan olduklarını, türkiyenin bugünkü durumunda parmakları olduğunu bildiğim için böyle burada da var böyleleri o yüzden beter olun acınızdan ölün

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haykırsam duyarlar mı sesimi ? O kadar öfkeliyim ki işsizlikten intihar edenleri, anasını babasını doğrayanları görünce çekirdek çitlemeye başlıyorum yalan yok hoşuma gidiyor vicdansız biri olduğum için değil, bunların geçmişte ve günümüzde onlardan olduklarını, türkiyenin bugünkü durumunda parmakları olduğunu bildiğim için böyle burada da var böyleleri o yüzden beter olun acınızdan ölün
    Kurunun yanında yaşta yanıyor o kötü, lanet olsun bu memleketi bu hâle getirenlere
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)