Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

rüzgar ve motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce köprüden kendi kullandığım motosikletle geçmek nasip olmadı. Bu kadar zor mu ya hu geçmesi gerçekten? Ben neredeyse her gün o köprüyü 2 3 kez kullanacağım önümüzdeki 3 4 yıl boyunca yaz kış demeden kar yağmadığı, hortum çıkmadığı sürece. 170 180 kg motosiklet var Bi 90 95 de ben varım.
    Hafif motosiklet + hafif surucu biraz zorlanabiliyor. Ben 140kg scooter + 75kg surucu olarak cok kez gectim kisin ruzgarda, orta seritte yavas yavas gectim arkamdaki arabalar beklesin umrumda degil. Otobus/metrobus yakalayinca tam ortasina denk gelip ruzgari perdeleyerekte cok kez gectim. Zaten cok yuksek ruzgar olursa kopruden motosikletlerin gecmesine izin vermiyor trafik polisi, bu yil yasandi bu dedigim.

tommygun'in dedigi gibi, size rahat gelen hizda biraz kapanarak hafif kontra ile gecilir.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    İzmit'ten gelirken yağmur ve rüzgara yakalandım. Rüzgar beni yaprak gibi bir sağa bir sola sallıyor. Dedim bu böyle olmayacak çıkardım yağmurluğu hafif ıslansam da rüzgarda sallanmaktan kurtuldum.

Yağmurluğun da rüzgar varsa olumsuz etkisi çok oluyor.
    natijax bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)