Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoruma geri geri araba çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isminizin hakkı verilmiş diyelim. Geçmiş olsun.
    😂😂 teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Avcılarda bi tane andaval mini cooperla üstüme çıkmıştı aynı şekilde. Tabi inerken arka tamponu yamuldu, yanıma gelince de park ediyorum görmüyo musun diye atarlanmaya başlamıştı ki, açık camından içeriye bi tane salladım. Konu kapandı yollarımıza gittik. Çamurlukta bişey yoksa genelde hasar olmuyor.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Bu arkadaşlar gözleri ile değil g*tleri ile araba kullandıkları için bunlar maalesef olabiliyor. Bana da üç kez çarptılar iki tanesi trafikte ışıklarda beklerken arkadan gelip tıklama şeklinde oldu sordunuzda da saçma sapan cevaplar alıyorsunuz; işe geç kaldım, okula kızımı yetiştiriyorum. Çok güzel sen okula kızını yetiştireceksin diye benim o zaman üstümden araban ile geçmeyi hak görüyorsun kendine. Kusura bakmayın ama beyin herkeste var ama zeka dediğimiz şey ülkemizdeki insanlarda çok kısıtlı. Dikkat edin o yüzden ve herkese potansiyel tehlike gözüyle bakın.
    Şimdi olmadı işte Bizim yüzbaşı şögörleri toplayıp sormuştu araba neyle kullanılır diye herkes bir yerini söyledi.Yüzbaşı yanlış dedi araba g.t le kullanılır.Şaşırdı bizim ekip.Yüz başı açıkladı.Arabada g..nü koltuğa koyduğunda yerinden oynamayacak.İleri geri sağa sola oynuyorsa düzgün kullanmıyorsun demektir demişti.Bende araba kullanırken dikkat ederim
    mavzer-i ve Osm@n bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)