Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTOVENTO

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur hocam, öyle bir durumu savunacak birini zaten tanımıyorum. Yeni eklenen stoktaki ürünlerin satış fiyatı hakkında konuşmuştuk. Fakat eğer halihazırda stoktaki ürünleri 2021 fiyatına satıyorsalar elbet bir sıkıntı vardır. Bu gereksizdir yapılmaması gereken bir davranıştır. Doğru söylüyorsunuz
    Motovento başına kayyum atanmış, sıkıntılarla uğraşan bir şirketin alt firması. Yeni ürün çekebileceklerini hiç sanmıyorum uzun bir süre. Zaten mağazalarının çoğunu da kapatmışlar, ya tek mağaza ufak ufak satışa devam ederler az ürün getirip ya da bırakır çıkarlar gibime geliyor. Sitede daha önce gözükmeyen montlar vardı, bana yanlış gelen montlardan biri öyleydi, sadece arama kısmına ismini yazınca çıkıyordu, montlardan girince gözükmüyordu. Siteyi düzenledikleri için daha önce böyle kategoriye konmamış eşyaların yerini düzelltiler büyük ihtimal, yeni stok sandıklarımız bunlar bence. Yakın zamanda ürün açıklamalarını, bedenleri ve fiyatları bir daha güncellemek için siteyi kapatacaklar bence, o zaman iyi bir fırsat verirse 3 5 parça daha alışveriş yapılabilir. Şu an için illa alpinestars olsun denmiyorda bu fiyatlara dainese'da falan hem daha taze hem daha mantıklı ürünler var zaten.
    HRider bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250r
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni ürün çekmediler, hala stokta olan ürünleri satıyorlar ve sadece 2 tane kalan 2xl montlar dan birini ben 1000 liraya almıştım diğeri şimdi 4000tl olmuş.
    Benzer birşey yazmaya gelmişitim ama hali hazırda yazılmış,gidiyorum.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    geç kaldınız, geçen yaz kuruttuk ne varsa. Fiyatlar normale göre çok uygundu, tabi güncel ürünler olmadığını belirtmek lazım çoğu eski tarihli, firma kayyumdan eski sahibine geçeli bir yıl kadar oluyor, devamı gelir mi emin değilim asıl işleri motosiklet montaj ve satış bellide ekipman işinden çıkmak için yaptılar bilemiyorum.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Standart "ben alacaktım da alana kadar işte zam geldi, bunlar tü ka ka" vakası...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motovento'dan deri eldiven alan oldu mu? (Son 3-5 ay içerisinde) Eldivenin durumu nasıldır? Sağlam mı yoksa hani eskimiş / depoda kalmış olduğu için deri yavaştan kendini bırakacak gibi mi? Cevaplara şimdiden teşekkürler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motovento'dan deri eldiven alan oldu mu? (Son 3-5 ay içerisinde) Eldivenin durumu nasıldır? Sağlam mı yoksa hani eskimiş / depoda kalmış olduğu için deri yavaştan kendini bırakacak gibi mi? Cevaplara şimdiden teşekkürler.
    deri tarzı depoda beklemiş ürünlerde soyulmalar oldu, tekstil malzemelerde pek bir sıkıntı görmedim henüz.
    ero__ bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Ben aldım. Sorunsuz.
    Zaten aşırı rutubetli bir depo olmadığı müddetçe ne olacakki.
    Evimizde deri eldiven ve montumuz 10 yıl iyi durumda kalmıyor mu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)