Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor bloğu ve granaj lokal boya hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    Yağmurlu havada motoru garaja sokarken engelli zemininde ufak bir gaz verme sonucu kaldırım taşına motor bloğunun sol tarafını zımpara yapmış bulundum. görsel olarak hoşuma gitmiyor. Boyatmak istiyorum. anı zamanda el değmişken sahibinden aldığım zaman düzeltilmesi gereken plastik kaynak gereken yerler de mevcut. Bu motor bloğu boyama işleri nasıl oluyor bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim forumda genelde grenaj sorulmuş

iyi forumlar
    Andrei216 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurlu havada motoru garaja sokarken engelli zemininde ufak bir gaz verme sonucu kaldırım taşına motor bloğunun sol tarafını zımpara yapmış bulundum. görsel olarak hoşuma gitmiyor. Boyatmak istiyorum. anı zamanda el değmişken sahibinden aldığım zaman düzeltilmesi gereken plastik kaynak gereken yerler de mevcut. Bu motor bloğu boyama işleri nasıl oluyor bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim forumda genelde grenaj sorulmuş

iyi forumlar
    Custom yapan yerler bildiğim kadarıyla motor bloklarına endüstriyel boya kullanıyorlar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bahsettiğiniz yer statör kapağıysa çok kolay. bir arkadaşım Cb650F ile sola yatıp kaymıştı. Sol kapak yerde sürüklenmekten epey çizilmişti. Bakım esnasında Honda servisinde rötuşlattı, eskisinden güzel olmuştu. Satarken problem yaşama riskinize karşı çizikli eski halinin resmini çekip saklayın bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)