Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet cahili olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Modeli hiç önemli değil, temizinden bir Ybr al keyfine bak. Nasıl olsa bu zehri aldıktan sonra devamı gelecek. Durumunu düzeltene kadar seni her türlü idare eder. Yolda koymaz, pişman etmez. Ufak yollu uzun seyahatlerde de işini görür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    işe git gel için scooter candır.
    Ben motor almaya karar verdiğimde işyerinde bir arkadaşın xmax'ın bagajını görünce scooter almaya karar vermiştim. nmax ve xmax arasında kararsız kalmıştım ama benim gidiş geliş 100km yol olunca ve bagajına laptop çantası sığınca xmax aldım. laptop çantamı ve bir çift spor ayakkabıyı bagaja atıyorum, işyerine varınca uzun motosiklet botlarımı çıkarıp bagaja koyup işyerinde spor ayakkabı ile rahat ediyorum. scooter almasaydım arka çanta vb. masrafa girecektim, hiç gerek kalmadı. Bir de kışın bacaklara rüzgar yeme, yağmurda ıslanma derdim olmuyor, hafif yağmurda yağmurluk takımın altını bile giyme ihtiyacı duymuyorum.
    gurcanozturk bunu beğendi.

eALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Tvs Apache 150 diyorum titrer mitrer ama sağlamdır. İkinci eli uygundur tahminimce. Neredeyse iki yıl kullandım kafam güzelken çöp bidonuna çarpıp içine girdim motor üzerimden takla attı bana mısın demedi.Taksiye çarptık iki kişiydik motor yine sağlam. Birde o halle 60-70 km yol gittik. Yani bizzat çarpışma testlerini yaptığım için söyleyebilirim. Kendileri sağlamdır az yakar ama çok titrer.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    kardeşim ben milleti bilmem ama sana sağlam kullanılmış içinden geilmemiş sağlam olduğuna inandığın CG türü bir motosiklet öneriyorum. Bende Kanuni BD100 var. Bildiğin CG işte. Neden önerdim anlatayım.
    Parçası ucuz
    Yakıtı az
    Ufak Tefek sorunlarını zamanında çözersen uzun yıllar bineceğin bir motosikletin olur.
    Bu dönemde para biriktirir ilerisi için yatırım yaparsın.
    Ancak yol tutuşu, fren performansı, az titreşim bekleme. dikkatli sürersen sadece işine bakarsan seni üzmez.
    borcunu öder arabanı alırsın pahalı motosikletlere göre daha iyi birikim yapabilirsin
    ben 2. arabayı aldım ancak sarmadı satıp bir daha motosiklet alıcam
    kanunimi satar mıyım... satmam dursun kenarda onun yeri ayrı. hala orjinal halde.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)