Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni KLR650 2021 / 2022

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    İlk kez 2022 model bir motosikletin bir önceki yıl Ocak ayında duyurulduğuna şahit oldum.

Yurtdışında olduğu gibi Tenere 700'den %30 ucuza satılırsa, piyasada bolca göreceğimiz motorlardan olur. Ama, hayal işte.

https://dengeliyorum.com/kawasaki-klr650/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Kawasaki'nin Türkiye distribütörü motosiklet satmamak için elinden geleni yapıyor, biraz uygun fiyata satsa, sürümden kazanayım dese piyasada yamaha diye bir marka kalmayacak farkında değiller.
    -Black- bunu beğendi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Tenere 700 ile yakın fiyata satmaya kalkarlarsa, şansları olmayacağını bilirler diye tahmin ediyorum.

Tenere hem arazide KLR650'den geri kalmayacak, hem de çift silindir nedeniyle uzun yolda KLR650'den daha konforlu olacaktır.

Ben onların yerinde olsam, sıkı bir pazarlığa oturur, tüm parayı KLR650'ye gömer, çok adetli olarak ithal eder ve rekabetçi bir fiyatla piyasaya sürerdim.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    abimde sırasıyla
    95 model klr
    97 model klr
    vardı
    bende ortaokul çağımda ikisinide kullandım
    sürdüğüm ilk motor desem yanlış olmas aslında
    türkiyeye gelmesini isterdim.
    gelirse alabilecek durumda olursam fırsatı kaçırmam

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Euro 5 uyumlu değil, isteseler de Türkiye'ye getirip satamazlar.

Zaten 30 yıllık dizayna yapılan azıcık eklentiler: enjeksiyon, led far ve ucuzundan bir dijital ekran

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki'nin Türkiye distribütörü motosiklet satmamak için elinden geleni yapıyor, biraz uygun fiyata satsa, sürümden kazanayım dese piyasada yamaha diye bir marka kalmayacak farkında değiller.
    İlişki yapıları konusunda en ufak bir fikrim yok ancak gördüğüm iki taraflı bir problem. Yani dışarısı satmaya hevesli olsa içeride de birşeyler olur. Son 2-3 senede zirve yaptı zaten bu tutumları. Bu tip anlaşmalar kısa vadeli olmadığı için de hemen silip atamıyorsun muhtemelen süre vs biterse Kawasaki'de küçük bir yapılanma ile kendi gelebilir buraya. O zaman sadece şirket karlılığı yeterli cebe ne girdi gibi bir dert olmaz.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kara düzen olmuş.tenere rakibi falan uzaktan yakından olamaz.piyasası farklı hangi kıtada satılacaksa artık.onuda geçtim hacmi tam olarak 652 cc miş 2 cc için 1000tl vergisi var

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel espri ��

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)