Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Merhaba yeni bir lastik alacağım ön lastiğin anlas tornue sport yeni lastik ama arka duro marka ve bitik. Arkayı değişmek istiyorum ama şu sıralar bütçem pek yok çıkma lastik alacağım kapıda ödemeli güvenilir bir yer buldum 4 seçenek arasında kaldım.

En önemli nokta motor cbr125 130 lastik takılı şuan baktıklarımın 3'ü 120 sadece biri 130 fakat fabrika çıkışı 110 olduğu için 120 takmam muhtemelen motoru rahatlatacak zaten.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-jant-lastik-120-70-17-pirelli-diablo-rosso-ii-kapida-odeme-stokdan-teslim-893933861/detay

Pirelli rosso 2 270tl ve 2018 çıkışlı fazla erimiş gözükmüyor ama 70tl daha pahalı diğerlerine göre

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-jant-lastik-120-70-17-bridgestone-sport-ucretsiz-kargo-kapida-odemeli-stokda-834839356/detay

bridgstone batlax lastik 130tl 2016 çıkışlı batlaxın özelliği erimeyen aynı zamanda ısınmayan bir lastik pek önerilmiyor

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-jant-lastik-120-70-17-michelin-pilot-road-4-gt-kapida-odemeli-kargo-bedava-891248937/detay

Michelin Pilot Road 4 GT 2015 çıkışlı çok erimemiş 1 sezonu çıkartır fakat lastik eski bir lastik artısı yol tutuşu çok iyi ve ıslakta çok iyi bir lastik

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-jant-lastik-130-70-17-anlas-uygun-fiyatli-kapida-odemeli-kargo-bedava-stokda-892530763/detay

anlas tornue 130 luk lastik diğerlerinden daha kalın ve 2018 çıkışlı çok az erimiş fiyatı 270tl bununda

Ben baya kararsız kaldım road 4gt alsam işimi görür mü sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    120 Takman motoru rahatlatmaz, binlerce mühendis yıllarca boşuna mı çalışıyor? Fabrika verisi neyse ona göre takman gerekir, aksi haller optimum değerlerden uzaklaştırır. Kafana göre şunu taksam daha iyi olur diye bi argüman sunman için. Ducatide aerodinami sorumlusu olman gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:38 ----------

Ek olarak lastiklerin ömürleri Rafta bile 5 Yıldır diye biliyorum, yanlışım varsa diğer userlar düzeltebilir.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kusura bakma ama kendini öldürmeye falan mı çalışıyorsun anlamadım
    lastik eski model alınmaz alma gerekirse binme maksimum 2019 ortası üretimli bul alabilirsen aksi takdirde tutuş kaybından düşüp sıkıntıya gireceksin
    lastikte istisna ve tolerans olamaz olmamalı
    ölçü konusunda stock ölçülerde kal veyahut arkayı 1cm büyütebilirsin en fazla
    onun haricinde bu dediklerimin dışında lütfen baska birşey deneme
    birde bana Özel mesajdan ulaş çıkma lastik varsa yollayalım sana düzgün birşey

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ön ve arkada aynı marka ve aynı model lastik kullanmanız da benim küçük bir önerimdir. Farklı lastiklerin ısınma süreleri de farklı olacağından bir gün başınıza iş alabilirsiniz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tommygun a katılıyorum ön arka nın aynı lastik olması hele ki aynı anda takılmış aynı km yapılmış olması cok önemli.

tournee ısınana kadar sıkıntılı bir lastik, ısındıktan sonra oldukca memnun edici. ben 5 bin km'den fazla süredir kullanıyorum hiç üzmedi.

diyorsan ki illa cıkma lastik almam lazım vs. facebook gruplarında cok fazla sayıda fabrika lastiği satışı var. insanlar alırken hemen lastiği değiştiriyor elinde sıfır orjinal lastikler kalıyor ve 400 liraya kadar bırakıyor.

ön arka farklı ve eski lastik kullanmak yerine bu lastikleri kullanman daha iyi olacaktır.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    set mc50 al rahat et. kararsizdim. eger karda surmuyorsan yagmur vs gayet iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler