Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mucurlu yol+aşırı hız= yine trafik kazası:(:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bu sabah haberleri dinlerken yine iki trafik kazası haberi duydum biri araba ile olmuştu digeri motosiklet ile ikiside çok üzücü ve karayollarının hatasından dolayı. tama motosiklet biraz hızlıymış ama yolda mucur olmasa kazada olmazdı. lütfen dikkat dönecegimiz virajın arkasında bizi neler bekliyor bilinmez. 6 metrelik çukur( altakki trafik kazsını okuyunca neden böyle dedigimi anlıycaksınız) şerit ihlali yapan araçlar. veya mucurlu yol bunların hepsi olabilir. onun için aman dikkat!!!!

Araba kazası: Yolunda ilerleyen arabanın önünde etrafına hiç bir uyarı levhası konulmamış şerit çekilmemiş 6 metre derinlikteki bir çukurun çıkması sonucu araba bu çukura düştü ve 6 ölü 3'ü çocuk 3 yetişkin insan hayatını kaybetti kara yolları bu 6 ölünün hesabını nasıl vercek acaba ( tabiki bir hesap soran olursaa: )

Motosiklet kazası: 2 ölü
    BURSA (İHA) - Bursa'da, sabah işe yetişmek için babasından izinsiz olarak aldığı motosikletle elektrik direğine çarpan ehliyetsiz genç ile motorun arkasında yolcu olarak giden arkadaşı hayatlarını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, İnegöl'ün Yeniceköy Beldesi'nde Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir kablo firmasında çalıştığı öğrenilen Recep Bilgi (19), sabah işe geç kalınca ehliyeti olmamasına rağmen evdeki motoru babasından izinsiz olarak aldı. Aynı iş yerinde çalıştığı öğrenilen Mustafa Sami Özçelik (19) isimli genci de evinden alan Recep Bilgi, 16 Y 0603 plakalı motosikletle yola çıktı. Bilgi'nin kullandığı motosiklet Yeniceköy Kavşağı'ndaki mucur yolda aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak yol kenarındaki elektrik direğine çarptı. Motosikletin üzerinden savrulup yola fırlayan ehliyetsiz sürücü Recep Bilgi ile motosikletin arka koltuğuna yolcu olarak binen arkadaşı Mustafa Sami Özçelik olay yerinde hayatını kaybetti. Yoldan geçen vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin kontrollerinin ardından 2 arkadaşın hayatını kaybettiği anlaşıldı. 2 gencin cesedi otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Polis, kazayla alakalı soruşturma başlattı.

http://haber.mynet.com/detail_news/?...=26Agustos2006

arkadaşalr aman yollara dikkat. karışımza nasıl süprizler çıkıyor görüyorsunuz !!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    gavat gibi giderlerse direğede çarparlar ağacada toslarlar böyle haberleri okuyunca moralim bozuluyor ailelerine yazık ALLAH sabır versin dikkat edersen kazanın sebebi hep AŞIRI HIZ!!!!!!!!!!!!!!
    ]

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    sabır diyorum sadece... bizim gibiler olduğu sürece toplum biliçlenecektir...
    Dorado V5

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeyin pahalı,insan canının ise oldukça ucuz olduğu yer burası...İhmallerle,bulunduğu yerde bulunmaması gereken şeylerle dolu(Yolda mıcır,çukur,hatta koltuğunda olmaması gereken yöneticiler...).Üzücü,yitip giden hayatların bedelleri bu dünyada olmasa bile öbür dünyada sorulacak ve o zaman birilerine yazık olacak,bu ülkeyi bu hale getirdikleri için...

dönence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda shadow 2006
    Allah ailesine sabır versin. aman arkadşlar hepimiz çok dikkatli olalım.
    SİYAH İNCİ -- Honda Shadow 750 cc
    bu dünya kimseye kalmaz hırsı bırak yaşamaya bak

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arabayla olan kazada karayolları hatalı deyil araç sürücüsü kapalı yola girmiş yani oyolu kapatmışlar

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Allah mekanını cennet etsin...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    Ehliyetsiz,kasksız bide üstüne bilinnçsiz bir şekilde hız yaparsa olacağı bu başka ne beklenebilir ki?

inna lillahi ve inna ileyhi raciun.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı MASTER OF THE ROAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabayla olan kazada karayolları hatalı deyil araç sürücüsü kapalı yola girmiş yani oyolu kapatmışlar
    kapatmış ama ne uyarı levhası var ne çukurun etrafı şeritle kapatılmış...

ya kardeşim tamam bizde motorcuyuz ama insanlar ölmüş hemde karayollarının yüzünden sen hala yok yol kapalıymışta falanda filan geç bunları yaa bu arada karayollarını kınıyorum bu yaptıkları resmen cinayettir

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeşim tamam bizde motorcuyuz ama insanlar ölmüş hemde karayollarının yüzünden sen hala yok yol kapalıymışta falanda filan geç bunları yaa bu arada karayollarını kınıyorum bu yaptıkları resmen cinayettir
    tekrar söylüyorum yol kapalıydı kapalı yola uyarı levhası koymaya ne gerek var adamlar yolu kapatmış daha ötesi varmı kapalıdemek nedemek girme demek bundan sende ders almalısın demekki sende giriyosun kapalı yollara bu arada arabayla çukura düşen kazadan sözediyorum yanlış anlaşılmasın

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ailesine allah buyuk sabır versin
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende birşeye dikkat ettim son yıldaki kazalarda genelde çinliler var nedenini ise 1500 ytl gibi fiyatlardan herkes bir şekilde motosiklet sahibi oluyor bu satılan motosikletler saatte 80-90 km. gibi hızlara ulaşabiliyor bu nedenle bilinçsiz ve kontrolsüz kullanım sonucunda kaza kaçınılmaz

kaldıki ister japon ister çinli ister avrupalı olsun bu eğitimsizlik ve dengesiz sürüşler olduğu müddetçe kazalar devam edecektir malesef

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altı kişinin öldüğü kazada üç'ü çocuktu.Çok kötü be! Kaderimiz bu değil ama başımızada hep bu geliyor.Allah geride kalanlara sabır versin.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    Allah rahmet etsin ve ailesine sabır ihsan etsin

Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gavat gibi giderlerse direğede çarparlar ağacada toslarlar böyle haberleri okuyunca moralim bozuluyor ailelerine yazık ALLAH sabır versin dikkat edersen kazanın sebebi hep AŞIRI HIZ!!!!!!!!!!!!!!
    sana hiiç yakıştıramadım bu tür hitap motorlu olupta sürat yapmayan varmı en düşüğü scooterle bile 100 den aşağı gitmiyor ,ayrıca söz konusu mucurlu yolsa 70-80 lede gitsen olabılecek kaza hepimizin başına gelebilir mucur olmasa süratlıde olsa kurtarabılırdı ama maalesef kara yolları beledıye fen işleri mühendisler 5 para etmezler işlerı parayı ıhaleyle nasıl cebe indirsek onun düşüncesındeler ama bu şekilde gavat şeklinde hitap çok yanlış ve ayıp ne olursa olsun ölünün arkasından asla konuşulmaz onlarda bizim gibi motorcu kardeslerımız demekkı bizim gruptanta biride aynı durumda kaza yapsa bu türmü yazacaksın :(bu tür hızlı giderken ayrıca yanında kım vardı hemen ipi çektiniz asırı hızdan dıye yazık cok yazık :( bizlere yakışmaz bu tür yazılar :(

acilen o yazının silinmesini istiyorum.....

tekrar söylüyorum yol kapalıydı kapalı yola uyarı levhası koymaya ne gerek var adamlar yolu kapatmış daha ötesi varmı kapalıdemek nedemek girme demek bundan sende ders almalısın demekki sende giriyosun kapalı yollara bu arada arabayla çukura düşen kazadan sözediyorum yanlış anlaşılmasın
    Bende aynı kazadan bahsediyorum bugünkü hürriyet gazetesinde de var.Yol kapalıydı kapalı yola uyarı levhası ne gerek demişin yol kapalıymış doğru ama yolun kapalı olduğunu belirten işıklı tebala yok ve hiç bir uyarı levhası yok insanlar o karanlıkta nasıl görsünler yolun kapalı olduğunu şu an bile starda bu konu işleniyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler