Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

26000e kadar motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Bence de pulsar çok mantıklı olur. Bu dönemde sıfır motor almak lüks oldu resmen. Hiç tamir görmeden 90.000 km yapan kuryeler gördüm ns200 ile. Zamlar geri gelmeden alın ve uzun yıllar binmeye devam edin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cf moto 250nk çok ufak benim için. 26k hiç az para değil ama alınacak bir tane adam akıllı motor yok gerçekten.
    2020 ocak ayında olsaydık inanın o kadar fazla secenek vardı ki.

sıfır olmasa bile düşük kalite japon bile alabilirdiniz ama artık ne yazık ki cok secenek yok.

ns200 den memnunum ben, pahalı ama herşey pahalı artık
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Suzuki inazuma yada KAWASAKi derim yasa Duke

78alihan78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF 250NK
    Nk250 sahibiyim artçılı bir şekilde ankara-karabük yaptım sabit 125-135km hız ile zorlanmadan. Ben de önceden pulsar bakardım ama ikisini yan yama görünce nk varken pulsara bakamıyor insan. Fren tasarım ve teknoloji konusunda pulsardan çok daha üstün olduğu fikrindeyim. Pulsarın ne artısı var derseniz piysası daha tutulmuş ve parça-servis oturmuş bir motosiklet. Bu durum nk da ise servis her yerde var, parça fiyatları ise normalin bir tık üzerinde. Servis kalitesi hakkında bir şey diyemeyeceğim servisten servise değişen bir olay. Ama canlı olarak nk yı görmeden karar vermeyin derim. 190 boy 90 kg ve altımda ufak durmuyor.[IMG]https://www.dosyaupload.com/gekE[/IMG]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı 78alihan78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nk250 sahibiyim artçılı bir şekilde ankara-karabük yaptım sabit 125-135km hız ile zorlanmadan. Ben de önceden pulsar bakardım ama ikisini yan yama görünce nk varken pulsara bakamıyor insan. Fren tasarım ve teknoloji konusunda pulsardan çok daha üstün olduğu fikrindeyim. Pulsarın ne artısı var derseniz piysası daha tutulmuş ve parça-servis oturmuş bir motosiklet. Bu durum nk da ise servis her yerde var, parça fiyatları ise normalin bir tık üzerinde. Servis kalitesi hakkında bir şey diyemeyeceğim servisten servise değişen bir olay. Ama canlı olarak nk yı görmeden karar vermeyin derim. 190 boy 90 kg ve altımda ufak durmuyor.http://<a href="https://www.dosyaupl...d.com/gekE</a>

Motosikleti
    CF 250NK

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    2017 dominar bak

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı Şükrü Çelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de pulsar çok mantıklı olur. Bu dönemde sıfır motor almak lüks oldu resmen. Hiç tamir görmeden 90.000 km yapan kuryeler gördüm ns200 ile. Zamlar geri gelmeden alın ve uzun yıllar binmeye devam edin
    Ben çok titiz kullanırım motorumu bu konuda size çok hak veriyorum içim çok rahat olacak sonuçta sıfır. Sıfır bir hint parasına 2.el daha kaliteli bir seçenek çıkarsa diye açtım bu konuyu açıkçası. Bi aksilik olmazsa yarın ya da çarşamba alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 ocak ayında olsaydık inanın o kadar fazla secenek vardı ki.

sıfır olmasa bile düşük kalite japon bile alabilirdiniz ama artık ne yazık ki cok secenek yok.

ns200 den memnunum ben, pahalı ama herşey pahalı artık
    Yazın bile bu para bir z300 alırdı. Hayırlısı artık. Belki 4 5 ay içinde biraz daha para biriktirebilirim ama biriktirdiğim para işe yaramayacak çünkü biriktirdiğim kadarından fazla belki de motor piyasası artıcak yazın gelmesiyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Nk250 sahibiyim artçılı bir şekilde ankara-karabük yaptım sabit 125-135km hız ile zorlanmadan. Ben de önceden pulsar bakardım ama ikisini yan yama görünce nk varken pulsara bakamıyor insan. Fren tasarım ve teknoloji konusunda pulsardan çok daha üstün olduğu fikrindeyim. Pulsarın ne artısı var derseniz piysası daha tutulmuş ve parça-servis oturmuş bir motosiklet. Bu durum nk da ise servis her yerde var, parça fiyatları ise normalin bir tık üzerinde. Servis kalitesi hakkında bir şey diyemeyeceğim servisten servise değişen bir olay. Ama canlı olarak nk yı görmeden karar vermeyin derim. 190 boy 90 kg ve altımda ufak durmuyor.http://<a href="https://www.dosyaupl...d.com/gekE</a>
    Kilo ve boyumuz aynı. Cf motonun sorunu Mondial servisinden çıkması. Aman aman dedim mondial servisinden artık gına geldi. İkinci el temiz bulursam bakacağım ama dediğim gibi boyut çok önemli. Göstergesi falan çok hoşuma gitmişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 dominar bak
    26 liraya kadar hiç dominar yok. Çok ilginç ama öyle.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Bütçeyi bir tık yukarı çekebilirseniz, biraz da pazarlıkla Suzuki inazuma f tavsiye ederim. Ben almadım 2 sene önce o zaman daha uygun fiyatlı diye SYM Wolf aldım. Wolf'ten memnunum fakat inazuma f tam bir konfor ünitesi, boyutları da 600 CC touringler gibi gayet tatminkar.

Motosikleti
    CF 250NK
    pulsarla yan yana koyduğunda pulsardan büyük zaten alet :D

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ben 1.90ım o motorlar altımda oyuncak olur. Rc bakıyorum ama onlarda da parça yok diyolar hiç.
    Parçadan bol bişey yok. Hiflo, Khan vs bi sürü parça üreticisi var. Öyle söylentilere kulak asmayın. Kendim KTM kullandım 1 sene. Altımda oyuncak olur muhabbetine de güldüm. Öyle bir şey yok aslında size öyle geliyor. Sen hiç dışardan izleyip, "aa adama bak motor altında oyuncak kalmış" dedin mi? Sanmıyorum. Kişisel tripler bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://youtu.be/g0hYQVYWR1w?t=302

Ns 200 Tercih ederdim şahsen, hem parça sıkıntısı yaşamaz, hem de satmak istediğinizde ölü fiyatlara vermek zorunda kalmazsınız.

Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçeyi bir tık yukarı çekebilirseniz, biraz da pazarlıkla Suzuki inazuma f tavsiye ederim. Ben almadım 2 sene önce o zaman daha uygun fiyatlı diye SYM Wolf aldım. Wolf'ten memnunum fakat inazuma f tam bir konfor ünitesi, boyutları da 600 CC touringler gibi gayet tatminkar.
    50bin 60binden aşağı inazuma yok. 100.000de bile var o kadar para verilmez düşüncemce

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parçadan bol bişey yok. Hiflo, Khan vs bi sürü parça üreticisi var. Öyle söylentilere kulak asmayın. Kendim KTM kullandım 1 sene. Altımda oyuncak olur muhabbetine de güldüm. Öyle bir şey yok aslında size öyle geliyor. Sen hiç dışardan izleyip, "aa adama bak motor altında oyuncak kalmış" dedin mi? Sanmıyorum. Kişisel tripler bence.
    Söylentiden duyduğumu nerden biliyorsun bi tanıdığım rc200le kaza yaptı parçası aşırı pahalı ve adam aylarca grenaj bekledi. Ben duke 200 gördüm hayvan gibi bir adamım sığamayacağımı da biliyorum. Adamlar boşuna mı vstormu gibi motorları büyük yapıyorlar ? Uzun yolda rüzgarda sallanmasından tutun küçük motorların birsürü eksisi var. Ktmyi beğeniyorum rc 250 390 alabilseydim düşünürdüm.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pulsarla yan yana koyduğunda pulsardan büyük zaten alet :D

Pulsardan daha mı büyük :D ikisinide kullanmış biri olarak pulsarın yanında daha ufak kafa kısmı alçak ve açık altında insanın daha ufak kalıyor

Pulsar
    2015 mm uzunluk
    804 mm genişlik
    1075 mm yükseklik

Nk250
    1990 mm uzunluk
    780 mm genişlik
    1070 mm yükseklik

Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsardan daha mı büyük :D ikisinide kullanmış biri olarak pulsarın yanında daha ufak kafa kısmı alçak ve açık altında insanın daha ufak kalıyor

Pulsar
    2015 mm uzunluk
    804 mm genişlik
    1075 mm yükseklik

Nk250
    1990 mm uzunluk
    780 mm genişlik
    1070 mm yükseklik

abi cfmoto kullanıcıları ya cidden fanboy yada "biz aldık elimizde patladı sizde alın sizde de patlasın" diye düşünüyorlar.

japonu bu kadar övmüyorlar valla
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi cfmoto kullanıcıları ya cidden fanboy yada "biz aldık elimizde patladı sizde alın sizde de patlasın" diye düşünüyorlar.

japonu bu kadar övmüyorlar valla
    Güzel fena değil motor, arkadaşımda aldı onunkini kullandım bir süre, evet ekranı çok güzel, şekli güzel, gidişi pulsardan daha iyi ama çok ufak geldi bana, kafa kısmıda çok fazla açık ve sana daha yakın böyle 2 büklüm kalıyor insan, birde arkadaş aldığında 1 ay içinde abs hatası verdi abs ile ilgili bir parça değişmişti sensördü sanırım, şuan dominar kullanıyorum, gidon yükseltme ayna yükseltme vs vs cam o şu bu hele ondan sonra daha ufak geliyor ama kötü bi motor diyemem, bi eksi yanınıda söylim niye öyle bişey yapılmış bilmiyorum ama selesini çok çok geç kuruyor, motorları yıkıyoruz, bizim seleler 5 dk sonra kuruyor arkadaşın 2 saat geçsede oturup sürdüğünde popo kısmı hep ıslak kalkıyor :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Pulsarda titreşim ne durumda bilmiyorum ama Nk 250'de 7500 devir sonrası aynalar iptal; https://youtu.be/ibyHLijYttg?t=896

Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel fena değil motor, arkadaşımda aldı onunkini kullandım bir süre, evet ekranı çok güzel, şekli güzel, gidişi pulsardan daha iyi ama çok ufak geldi bana, kafa kısmıda çok fazla açık ve sana daha yakın böyle 2 büklüm kalıyor insan, birde arkadaş aldığında 1 ay içinde abs hatası verdi abs ile ilgili bir parça değişmişti sensördü sanırım, şuan dominar kullanıyorum, gidon yükseltme ayna yükseltme vs vs cam o şu bu hele ondan sonra daha ufak geliyor ama kötü bi motor diyemem, bi eksi yanınıda söylim niye öyle bişey yapılmış bilmiyorum ama selesini çok çok geç kuruyor, motorları yıkıyoruz, bizim seleler 5 dk sonra kuruyor arkadaşın 2 saat geçsede oturup sürdüğünde popo kısmı hep ıslak kalkıyor :D

kullanıcısı değilim acıkcası ancak 30 beygire kadar başlangıc olarak değerlendirilen motorlarda 3 önemli unsur var , al/sat kolaylığı , yedek parca ucuzlugu , servis ağı. ns200 cfmoto yu bu 3 olayda da geçiyor.

nk250 daha kaliteli belki bilmiyorum ancak motorun gösterge paneli parasına ns200ü sıfırdan yaratabiliyorken cok da tercih etmem.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    50bin 60binden aşağı inazuma yok. 100.000de bile var o kadar para verilmez düşüncemce
    Sanırım yanlış motora baktınız.
    O fiyata hiç inazuma görmedim.

Malum sitede en düşük 18.000 , en yüksek 38.000 lira.
    20-25 bin lira aralığında temiz inazuma alınabiliyor.
    Bence bir kez daha bakın derim.

https://www.sahibinden.com/motosikle...ting=price_asc

Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım yanlış motora baktınız.
    O fiyata hiç inazuma görmedim.

Malum sitede en düşük 18.000 , en yüksek 38.000 lira.
    20-25 bin lira aralığında temiz inazuma alınabiliyor.
    Bence bir kez daha bakın derim.

https://www.sahibinden.com/motosikle...ting=price_asc
    Ben km için söyledim fiyatlar olarak değil. 20bintl civarı motorlar hep 60bin 70bin kmde . Bir tane 31binde var. 26 lira. İnazumaların motorları cansız diye duymuştum uzun ömürlü olması için ne derece doğru bilmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)