Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

monster 696 kullanıcı deneyimi motovlog

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    monster 696 yı kendimce anlatmaya çalıştım , ilk konuşmalı video olduğu için belki unuttuğum ya da atladığım şeyler olabilir kusura bakmayın, aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz iyi seyirler.

tommygun, geodesy77, kemal488 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    güzel video olmuş. anlatımdaki akıcılık ve kamera/video ayarların güzel. desmo bakımı yapılmış bir motoru alıp bir desmo bakımını da kendin yaptırman ve hala biniyor olman benim hoşuma gitti. 5bin 10bin bindikten sonra motor değiştirmek benim mantığıma ters geliyor.
    berk_cglr ve kemal488 bunu beğendiler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ses çift kayıt galiba. Bazı yerlerde konuşma arkadan boğuk boğuk geliyor. Güzel video olmuş.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel video olmuş. anlatımdaki akıcılık ve kamera/video ayarların güzel. desmo bakımı yapılmış bir motoru alıp bir desmo bakımını da kendin yaptırman ve hala biniyor olman benim hoşuma gitti. 5bin 10bin bindikten sonra motor değiştirmek benim mantığıma ters geliyor.
    teşekkür ederim yorumun için , planımda bir 100k görme var gibi gayet memnunum motordan muhtemelen 2 tane daha desmo görürüz :D

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses çift kayıt galiba. Bazı yerlerde konuşma arkadan boğuk boğuk geliyor. Güzel video olmuş.
    teşekkür ederim, aynen bir tane mikrofon adaptörü şart ayrı cihazla konuşmayı kaydedince arada ufak tefek kayıyor malum.
    kemal488 bunu beğendi.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    696'yı merak edenler için güzel bir video berk bey, sesiniz de çok güzelmiş genelde konuşmadan video paylaşırdınız.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    696'yı merak edenler için güzel bir video berk bey, sesiniz de çok güzelmiş genelde konuşmadan video paylaşırdınız.
    evet ömer bey biraz zor oluyor kendi kendine konuşmak değişik bir his :D
    Omerius bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Konusma, anlatim ve video acisi acisindan bence de guzel bir video, basarilar.
    berk_cglr bunu beğendi.

Berk öncelikle değerli bilgilendirmeler için teşekkürler ederim . Sanırım bende motoru alırken aynı şekilde motor çalışıyor mu gidiyor mu diye sorduktan sonra notere gidip satışını aldım ve motoru edirneden bodruma yaklaşık 900 km civarı getirmiştim bu yaz sonu Şansıma desmo bakımları yapılı ve hasar kayıtsız çıktı iyi birine denk geldiğim için ama ufak tefek giderilmesi gereken eksiklikleri mevcut, bir gün beraber sürmek dileğiyle ...
    berk_cglr bunu beğendi.

kemal488 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Berk öncelikle değerli bilgilendirmeler için teşekkürler ederim . Sanırım bende motoru alırken aynı şekilde motor çalışıyor mu gidiyor mu diye sorduktan sonra notere gidip satışını aldım ve motoru edirneden bodruma yaklaşık 900 km civarı getirmiştim bu yaz sonu Şansıma desmo bakımları yapılı ve hasar kayıtsız çıktı iyi birine denk geldiğim için ama ufak tefek giderilmesi gereken eksiklikleri mevcut, bir gün beraber sürmek dileğiyle ...
    berk_cglr bunu beğendi.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Kayıt ve açı oldukça başarılı. Videoyu hangi kamerayla çektiniz? Eğer gopro ise hangi ayarlarda kullandınız? Kayıttan sonra herhangi bir programla oynama yaptınız mı?
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konusma, anlatim ve video acisi acisindan bence de guzel bir video, basarilar.
    teşekkür ederim yorum için beğenmenize sevindim.

Alıntı Crynacia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı kemal488 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki yorumda aynı olduğu için tek olarak cevap veriyorum teşekkür ederim umarım bir gün birlikte süreriz yasaklar kalkınca , kazasız sürüşler dilerim.

Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayıt ve açı oldukça başarılı. Videoyu hangi kamerayla çektiniz? Eğer gopro ise hangi ayarlarda kullandınız? Kayıttan sonra herhangi bir programla oynama yaptınız mı?
    teşekkür ederim,kamera olarak go pro hero 6 black kullanıyorum ayarlarıda yazıyım hemen

4k 24fps superview de duruyor genelede protune ayarınıda

eğer gündüzse

shutter : 1/48
    iso min 100 / max 100 veya 400 hava durumuna göre değiştirmek gerekiyor bunu bulutlu açık vs gibi
    wb : 5000k
    sharp : med
    color: flat
    video stabilization : off
    auto low light : off
    bu ayarlara ek olarak nd16 filtre kullanıyorum

eğerki gece yada güneş yeni doğarken ya da batarken çekiyorsamda

4k 24fps superview de duruyor genelede protune ayarınıda

eğer gündüzse

shutter : 1/48
    iso min 100 / max 800 ya da 1600 olark kullanıyorum karanlık durumuna göre
    wb : 5000k
    sharp : med
    color: flat
    video stabilization : off
    auto low light : off

videoyu davinci resolve 16 programıyla editliyorum sonrasında yaptığım tek şey color grading dedikleri yani renklerle kontrastı yoğunluğu vs ile gözüme hoş geldiği şekilde bızdıklayıp buluyorum bir de bazen gündüz ama çoğunlukla gece çekimlerinde lut hazır renk ayarı olur onu kullanıyorum o kadar

Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Umarım Türkiye'deki yatırım amaçlı araç alma bakış açısını değiştirecek, insanların gerçekten severek binecekleri motorlara yönelmesini kaynaklardan biri olur.
    berk_cglr bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çoğu kişinin merak ettiği soruyu sorayım. Hocam motorun piyasası var mı? Piyasa derken yani piyasa da iş yapıyor mu? Ducati alıp tek tabanca mı kalıyoruz? Yoksa elimi sallasam ellisi oluyor mu :D
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğu kişinin merak ettiği soruyu sorayım. Hocam motorun piyasası var mı? Piyasa derken yani piyasa da iş yapıyor mu? Ducati alıp tek tabanca mı kalıyoruz? Yoksa elimi sallasam ellisi oluyor mu :D
    o ducatiden ziyade motor sınıfına da bağlı , supersport ve cruiser tarzı motorlar başı çekiyor ,tabi 600 cc ve üstü olunca ama yinede çok fazla motora bel bağlama çünkü motoruna gelicek kişiden pek bir hayır gelmez senden daha pahalı motoru olan biri varsa grupta bir bakmışsın artık onun artçısı olmuş :D o yüzden biraz sende biter o işler diyorum ve piyasa konusunu kapatıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Alıntı JK5F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Umarım Türkiye'deki yatırım amaçlı araç alma bakış açısını değiştirecek, insanların gerçekten severek binecekleri motorlara yönelmesini kaynaklardan biri olur.
    çok teşekkür ederim , umarım diyelim ama biz 20 bin ve üstü motora ölü diyen boş tayfa olduktan sonra o iş zor gibi
    gurcanozturk ve bdrhngvnc bunu beğendiler.

Emeğine sağlık, güzel video olmuş
    berk_cglr bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ducatiden ziyade motor sınıfına da bağlı , supersport ve cruiser tarzı motorlar başı çekiyor ,tabi 600 cc ve üstü olunca ama yinede çok fazla motora bel bağlama çünkü motoruna gelicek kişiden pek bir hayır gelmez senden daha pahalı motoru olan biri varsa grupta bir bakmışsın artık onun artçısı olmuş :D o yüzden biraz sende biter o işler diyorum ve piyasa konusunu kapatıyorum [COLOR="Silver"]
    Beklediğim cevabı alamadım. Halbuki Ducati'ye binenler her hafta sonu farklı biriyle takılıyor diye söyleniyordu. Ducati ile olmayacak anlaşılan gök gürültüsü harleye kaldık
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık, güzel video olmuş
    teşekkür ederim

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklediğim cevabı alamadım. Halbuki Ducati'ye binenler her hafta sonu farklı biriyle takılıyor diye söyleniyordu. Ducati ile olmayacak anlaşılan gök gürültüsü harleye kaldık
    bu sefer üzdü ducati ama belki panigale ya da diavel alırsan şansın olur ��
    YasinC bunu beğendi.

kemal488 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Berk tekrar merhaba .seni rahatsız ediyorum sormak istediğim birşey var
    motorum 6000 devirden sonra ani gaz actıgımda çıldırıyor sanki 6000le 8000 devir arası debriaj kacırıyormus gıbı yapıyor bu normal mı acaba yoksa debrıaj balatası mı bıtık anlayamadım sankı turbo acıyormus gıbı 1 sanıye sonra uçuyor şimdiden teşekkür ederim
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kemal488 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berk tekrar merhaba .seni rahatsız ediyorum sormak istediğim birşey var
    motorum 6000 devirden sonra ani gaz actıgımda çıldırıyor sanki 6000le 8000 devir arası debriaj kacırıyormus gıbı yapıyor bu normal mı acaba yoksa debrıaj balatası mı bıtık anlayamadım sankı turbo acıyormus gıbı 1 sanıye sonra uçuyor şimdiden teşekkür ederim
    geç gördüm ama özelden cevapladım zaten oradan da sormuşsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)