Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

2021 Triumph Trident 660

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Amerika'da fiyatlar:

Trident $7,995
    MT 07 $7,599

Bir Triumph için çok iddialı fiyat... Eğer bu modelin kalitesi, marka çizgisinin dışında değilse, Triumph atılım konusunda ciddi demektir. Naked piyasasında Yamaha'ya kafa tutmak kolay değil.
    furkanguvenc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi valla yalan söylemiyorum Triumph motorum da oldu Allah'a çok şükür
    zaten sahibinden ilanlarına bakın ilan sayısı çok az alanlar satmak istemiyor gerek yok
    bunlar binici motoru hem sağlamlar hem kaliteliler şu üstteki videodan bakın işçilik kalitesine anlarsınız
    cidden övmek için söylemiyorum bu fiyatlarda gerçekten iyiler zaten şuan ki piyasaya göre pahalı olsalar sesim çıkmayacak maksat millet büyük paralara iyi kaliteli makinelere binsin
    130 küsür yıllık firma sonuçta adamlar tırı vırı değiller yani
    İngiltere üretimi olduğu için uzakdoğu ürünlerine ek vergi muhabbetleride olmadığı için şuanki kampanyalı fiyatı 89 bin küsür olarak açıklandı bu fiyatlarda motor almak isteyenler degerlendirsin
    765 jenerasyonuyla beraber marka çağ atladı. Kalite konusunda TR prestiji bile çok hızlı yükseldi son 2-3 senede. Normalde 99 100 bin lansman 89 bin TL iyi fiyat ancak ürün eğer Avrupa üretimiyse 80 85e'de satabilirlermiş keşke biraz çok satmayı düşünselerdi. 80 gibi bir fiyat koysalardı rekor satış yapabilirlerdi esasen. Zaten o kadar motor satınca servis ve yedek parçadan yürüyeceksin.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trident sunumunu izlediniz mi bilmiyorum ama siz ne derseniz deyin, Triumph alenen piyasadaki orta sinif ciplaklarin bir tarafina koymaya geldik diye defalarca ustune basa basa soyluyorlar. Bir bildikleri var.

Ve o bildikleri olacak bence

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün kaporayı verdim Allah'tan bir mani çıkmazsa Şubat sonu gibi ilk marşa basacağız. Merak edenler için bir kaç bilgi vereyim. Orada görüştüğüm yetkili günde 1-2 civarında sipariş aldıklarını belirtti. Bu talebi karşılayabilecek misin dedim? Karşılarız bir sorun olacağını düşünmüyoruz dediler. Teslim tarihi ile ilgili netler bir aksama yaşanmayacağını düşünüyorum bende. Bu Covid-19 belası büyük bir sorun gerçi ama üretim ile ilgili bir sorun yok gibi. Durumlar bu şekilde inşallah herkes gönlünde ki motosikleti alır. Çeşit çeşit renk renk farklı motosikletler görürüz yollarda. Ben şahsen seviyorum farklı tarzları.
    BloodyBaron, Ezio41, Sj's ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kaporayı verdim Allah'tan bir mani çıkmazsa Şubat sonu gibi ilk marşa basacağız. Merak edenler için bir kaç bilgi vereyim. Orada görüştüğüm yetkili günde 1-2 civarında sipariş aldıklarını belirtti. Bu talebi karşılayabilecek misin dedim? Karşılarız bir sorun olacağını düşünmüyoruz dediler. Teslim tarihi ile ilgili netler bir aksama yaşanmayacağını düşünüyorum bende. Bu Covid-19 belası büyük bir sorun gerçi ama üretim ile ilgili bir sorun yok gibi. Durumlar bu şekilde inşallah herkes gönlünde ki motosikleti alır. Çeşit çeşit renk renk farklı motosikletler görürüz yollarda. Ben şahsen seviyorum farklı tarzları.
    Hayırlı olsun şimdiden. Ne kadar kapora istiyorlar?
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden. Ne kadar kapora istiyorlar?
    Teşekkür ederim. Kapora miktarı ücretin yarısı şeklinde talep ediliyor.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Teşekkür ederim. Kapora miktarı ücretin yarısı şeklinde talep ediliyor.
    Hayirli olsun.Gelecek zamlardan etkilenmeyeceksiniz degil mi ? Subat sonu 45 odeyip is bitecek yani ?

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun.Gelecek zamlardan etkilenmeyeceksiniz degil mi ? Subat sonu 45 odeyip is bitecek yani ?
    Aynen öyle doğrudur. Zamlar etkilemiyor 89.900 ₺ motosiklete sahip olacağım, ben ve benim gibi ön sipariş verenler.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Motosikleti
    Bn125
    Hocam hayırlı olsun. Umarım go pro ve gerekli her şey hazırdır

Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun. Umarım go pro ve gerekli her şey hazırdır
    Teşekkürler valla Go Pro var ama mik. olayını çözemedim bir türlü. Onun dışında Gimbal falan var güzel bir içerik çıkarırız inşallah <3
    ALİCEM bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Üff tam bir çıtır değil mi?
    Hayırlı olsun.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    2015 zamanlarında olsaydım, bir müddet değişiklik olsun diye bu motora geçerdim, şimdi sadece bakarım, eldekini satıp naked bir motora geçmeyi gözüm yemiyor, yoksa bayıldım bu motora, ilk göz ağrım kawasaki er5'i yenilemişler gibi hissettiriyor.

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 zamanlarında olsaydım, bir müddet değişiklik olsun diye bu motora geçerdim, şimdi sadece bakarım, eldekini satıp naked bir motora geçmeyi gözüm yemiyor, yoksa bayıldım bu motora, ilk göz ağrım kawasaki er5'i yenilemişler gibi hissettiriyor.
    Beni de çok heyecanlandırıyor en az hissettiklerimin yarısı kadar heyecan verse bana zaten uzun süre binmeyi düşünüyorum. Bir de nedense Triumph markası nedense çok cezbetti beni bakalım ilk tanışmamız olacak. Hayırlısı olur inşallah.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[IMG][/IMG]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir 650 r in 0-100 hızlanmasına erişemezse ölü doğduğunun kanıtıdır. Artık kağıt uzerınde teknık ozellıklere bakılarak insanları kandırmak demode oldu. Motorun 0-100 verilere gelse de cb 650 r ile karşılaştırabilsek en azından. Ha mt 07 ye zaten yaklaşamaz orası aşikar ama mt 07 de tcs olmaması o kadar seri hızlanan bir alet için ürkütücü

Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir 650 r in 0-100 hızlanmasına erişemezse ölü doğduğunun kanıtıdır. Artık kağıt uzerınde teknık ozellıklere bakılarak insanları kandırmak demode oldu. Motorun 0-100 verilere gelse de cb 650 r ile karşılaştırabilsek en azından. Ha mt 07 ye zaten yaklaşamaz orası aşikar ama mt 07 de tcs olmaması o kadar seri hızlanan bir alet için ürkütücü

http://www.youtube.com/watch?v=vjRH8h8GUGA&t
    Yetişir yetişemez onu bilmiyorum ama mantığınız biraz saçma geldi bana. 0-100 km hızına yetişemezse tu kaka deyip kenara mı atıyoruz? Motosikletten tek anladığı gaz kolunu çevirip kim daha hızlı gidiyor olanlar için öyle olabilir ama benim için değil.

Motosikleti
    Bn125
    Yetişir yetişemez onu bilmiyorum ama mantığınız biraz saçma geldi bana. 0-100 km hızına yetişemezse tu kaka deyip kenara mı atıyoruz? Motosikletten tek anladığı gaz kolunu çevirip kim daha hızlı gidiyor olanlar için öyle olabilir ama benim için değil.
    olanlar için mantıklı da benim için pek öyle değil.
    Hocam cevap vermeyin banlıydı geri geldi. Geldiği gibi saçma sapan polemik oluşturma çabasıyla herkese laf atıyor. Motosiklet 0 100 amaç olsa herkes ss kullanır zaten de işte niyeti farklı...

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam cevap vermeyin banlıydı geri geldi. Geldiği gibi saçma sapan polemik oluşturma çabasıyla herkese laf atıyor. Motosiklet 0 100 amaç olsa herkes ss kullanır zaten de işte niyeti farklı...
    azcık motosikletten anlasa zaten öyle yazmaz boşverin gitsin :D
    daha hayatında triumph a dokunmamıştır bile gelmiş burada saçmalıyor
    furkanguvenc ve ALİCEM bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    size saçma gelmesi tabiki doğal. Orta segmentte rekabetten bahsediyoruz bu segmentte rekabet için tasarım, guc tork dagılımı yanında 0-100 hepsınden daha cok onem tasıyor. Örneğin abs TCS nasıl şartsa 0-100'de birbirlerine en azından yarım sanıye civarında tolere edılebılır derecede yakın olması onemlı. ha siz tasarım vey a marka algısı veya torku yuksek dersenız ki başka soylenecek bisey kalmamıs bende derım kı 0-100'u diger rakıplerıne yaklaşamıyorsa fazladan beygır veya torkunda pek anlamı kalmıyor mlsf tork vs zaten bırbirlerıne yakın bu segmentın top modelleri. Siz 0-100 değerini sadece gaz kolunu cevirip kim daha hızlı gidiyor olarak algılıyorsanız 250 cc bir motora bakmanızı tavsıye ederım. yani olay farklı gunumuz teknolojısı ve standartları farklı bunu anlatmaya çalışıyorum 0-100 için sadece motosıklet alın demıyorum ama su an tum arge 0-100 için ABS ve TCS viraj abs si gibi sistemler için çalışıyor. Hatta 0-100 deki yarım sanıye daha ıyıleşme için muhendısler caba gosteriyor hem daha hızlı hemde daha az tuekten motorlar ıcın. Yani bu motor tutupta 5 sanıye altını yakalayamazsa tu kaka diyip kenara atılabılır tabıkı hepsınden hızlı olsun dıyemem ama rakıplerıne yaklaşamazsa tu kaka diyip atarım 0-100 değeri ara hızlanmalarda sollamalarda onemlı rol oynar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)