Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTORLA GİŞEDEN KAÇMAK

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ağır araç gişesindrn grçiyorum ötmüyor alarm bir defa araç gişesinden giriş yaptım öyle böyle bir ötme yok dedim ne oluyor banka mı soydum baktım polisler ileride bekliyor dedim aha şimdi gel derler bakyım kafasını çeviren yok. Pek takmıyorlar o ihlallere zatrn işleride değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy X
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bayılıyorum bu siteye.

Ben vpn bilgisi istedim diye illegal bilgi istiyorum diye uyarı yiyorum, adamlar ısrarla kaçak geçiş nasıl yapılır onu soruyor ama konu aktif.

sonra forumun cıvkı neden cıktı, yönetim adamına göre muamele yapıyor da ondan cıvkı cıkıyor.i
    Kusura bakmayın ama merakımdan sordum,Millet plaka kapatıp gişelerden geçiyor ve gişenin çıkışında neden yakalanmıyor sorum buydu kısacası. SORUM GİŞEDEN NASIL KAÇILIR DEĞİLDİ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bayılıyorum bu siteye.

Ben vpn bilgisi istedim diye illegal bilgi istiyorum diye uyarı yiyorum, adamlar ısrarla kaçak geçiş nasıl yapılır onu soruyor ama konu aktif.

sonra forumun cıvkı neden cıktı, yönetim adamına göre muamele yapıyor da ondan cıvkı cıkıyor.i
    Bu arada sorum şu değil tekrardan söylüyorum siz şuanda kendiniz iftira attırıyorsunuz,merakımdan sordum sadece bukadar çıldırmanıza gerek yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)