Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çaldığı motosikleti at arabasıyla götürdü, ’satın aldım’ dedi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

BURSA'nın İnegöl ilçesinde park halindeki motosikleti at arabasına yükleyerek kaçan S.Ç. (15), polis ekiplerince yakalandı. S.Ç., motosikleti 50 liraya aldığını söylerken, sahibi aracın çalındığı belirtti.

Olay, İnegöl ilçesindeki Mahmudiye Mahallesi, 16. Mobilya Sokak'ta meydana geldi. At arabasıyla dolaşan S.Ç., park halindeki motosikleti at arabasına yükledi. Olayı fark eden bir vatandaş, durumu polise bildirdi. Polis, harekete geçerek, şüpheliyi çaldığı motosiklet ile birlikte kısa sürede yakaladı.

Emniyete götürülen S.Ç., motosikleti sahibinden 50 lira karşılığında aldığını söyledi. Polisin plakadan ulaştıkları motosiklet sahibi Mutlu Ö., aracın çalındığını söyledi. Motosiklet sahibine teslim edilirken, şüpheli S.Ç. gözaltına alındı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Hurdacı kılığında hırsız. Şu sıralar da bunlar türedi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    "50 TL'ye satın aldım." ne demek? Tam bir vizyonsuz kopil.
    karayel90, ufoz ve fz6_fazer bunu beğendiler.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "50 TL'ye satın aldım." ne demek? Tam bir vizyonsuz kopil.
    İki gün önce 30 liraya motosiklet montu nasıl alınıyorsa, bugün 50 liraya motosiklette öyle alınıyor
    tommygun, siyanoz ve cıbılduck bunu beğendiler.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki gün önce 30 liraya motosiklet montu nasıl alınıyorsa, bugün 50 liraya motosiklette öyle alınıyor
    Evet abi.. Piyasasını bilmiyorsa Satmasaymış? Değil mi.?

Mesajını okuyup bitirince cukk diye ses duydum ha...

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hurdacı kılığında hırsız. Şu sıralar da bunlar türedi.
    Bunlardan Bursa sokaklarinda 50 - 60 civarinda var . Hem de senelerden beri. Bunların çoğunda bir
    ilkokul diploması bile yok. Vizyon yine Hak getire. Kopil satacagi fiyati kasdetmis. 50 Liraya derken.
    Hurdaciya göturecek. Abey ver bana 100 lira diyecek. Hurdaci da -- hadi lan al şu 50 lirayi ittir git -- diyecek . Artik kaç lirada anlasırlarsa. Yarım saatte motor bir tarafa , şase ve diğer kısımlar
    başka tarafa . Bir daha nerede gördüm ben motosikleti. Bu arkadaşın verilmiş sadakasi varmiş ki çabuk
    fark edilmiş. Yoksa yandı gülüm keten helva. Ayrica bu at arabalı şoparlar kaldirilacak mal konusunda
    hic kibar davranmazlar , dükkanin onündeki mali arabaya atar , eğer sen çabuk farkederek gırtlağına
    yapışırsan -- Abey sen onu çöpe attın sandık biz -- diye pişkin pişkin sırıtır.
    diyecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Aslinda bu at arabasinin da SUC a İŞTİRAK dan müsadere edilerek atin satilmasi arabanin da yakilmasi
    gerekir.
    fz6_fazer bunu beğendi.
    bursevi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi perakendecilikte "kapatıyoruz, patron çıldırdı, tasfiye nedeniyle zararına satış, açılışa özel şok indirimler" gibi kavramlar var. 30 TL'ye mont sipariş verirken ben o kavramlardan dolayıdır diye düşündüm

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,
    Çok şaapmamak lazım. 15 yaşındaki çocuk bedel olarak 50 tl biçti ise oluroyle.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz bu konuyu acana kadar o p.ç cıkıp yeni motor calmıştır bile
    BloodyBaron bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)