Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bozhane virajları - motovlog

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Geçen hafta malumunuz darlık taraflarındaydık bu haftada bozhaneye gidelim dedik her zaman ki gibi kameranın arkasında goygoyun dibine vurup motogp pilotlarını gömdük sonrada hunharca kendimizi amerikanın kanyon yollarındaki motorcular gibi sürdüğümüzü iddaa edip aslında öyle olmadığımızı gördüğümüz bir video ile karşınızdayım

Bu arada ilerleyen dakikalarda kamera açısı değişiyor sürekli başlangıçta ki gibi değil yani :D

iyi seyirler.

ozan1991, tommygun ve Omerius bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11:25 - 15:30 dikkat edilmesi gereken zamanlar."Benim gördüğüm" viraj çizginiz genelde iyi fakat, özellikle sola virajlarda çizgiye çok erken gelip zaman zaman karşıyı görmeden belki çizgiye çok yaklaşmanız veya geçmeniz, sağa virajlarda daha iyisiniz bence ancak bariyerler bir korku unsuru olduğu için sola sıkıntı yaşıyor apex yakalayamıyorsunuz. yine 15:30 arkadaşınız yüksek viteste kaldı ve zor kurtardı. geçmiş olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    berk_cglr bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı infernus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11:25 - 15:30 dikkat edilmesi gereken zamanlar."Benim gördüğüm" viraj çizginiz genelde iyi fakat, özellikle sola virajlarda çizgiye çok erken gelip zaman zaman karşıyı görmeden belki çizgiye çok yaklaşmanız veya geçmeniz, sağa virajlarda daha iyisiniz bence ancak bariyerler bir korku unsuru olduğu için sola sıkıntı yaşıyor apex yakalayamıyorsunuz. yine 15:30 arkadaşınız yüksek viteste kaldı ve zor kurtardı. geçmiş olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    aynen güzel tespit olmuş dediklerinizde sonuna kadar haklısınız, Monsterı ilk aldığım zamanlardan kalma bir tedirginlik var lastiklerin kötü olması ve kışın bir kaç kere arkayı önü kaybedince İstem dışı kasıyorum, bu aralar düzenli virajlı yollara gidip onu aşmaya çalışıyorum

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ben kamerayı kaska takmayı beceremedim sen nereye takmışsın
    berk_cglr bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Bende de aynı problem var. Sola dönüşlerde erken dalıyorum..
    berk_cglr bunu beğendi.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)