Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MAX 15.000 TL YE CHOPPER ÖNERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Niye hiç kimse Regal Raptor demiyor? Bence kardeş sen bir Regal Raptor araştırması yap belki beğenebilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cagrikanmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ChuckBerry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğiniz cevaba göre anladığım kadarıyla cruiser konusunda kararlısınız. İkisi arasında bahsedecek olursam cevabım çok net olarak superlight’tan yana olur. Uzatmadan superlight konusunda da detaya girecek olursam ben kasım ayında neredeyse sıfır tertemiz olanını 8 bine almıştım şuan aynı temizlikte olanlar 14ten aşağı yok, değer mi değmez mi konusu 20 bantlarında japon motorlar olsa tabiki değmez derim ama piyasaya baktığımızda elle tutulur motosikletler artık en az 35ten başlıyor.O yüzden az yaksın,parçası ucuz olsun,bakımı kolay olsun, efendi efendi gidişi problem değil yardırmasına gerek yok hem parkettiğimde motordan anlamayanlar hayran hayran izlesin diyorsanız, 10-15 günde bir sadece 3-5 belli yerinin vidasini kontrol ettiğiniz sürece bir sıkıntı çıkartacak motosiklet değil vereceğiniz paraya değebilir bu sebeple.
    Fiyatlar çok ilginç, o yüzden pek beklemek istemiyorum. Her geçen gün artıyor. Ben 1 ay sonra almayı planlıyorum, alana kadar 15 bini geçecek gibi. Superlight ile başlayayım, gerisi kendiliğinden gelir diye düşünüyorum. Teşekkür ettim cevabın için.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler