Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Neredeyse bariyerlerle sevişiyordum

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    video ile ilgili yorum yapmayacağım.
    belki ben hatalıyımdır belki karşı taraf
    izleyip kendiniz karar verin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Dedim lastiklere cok güvendi herhalde.. Ayrıca öyle bir yazmışsın ki korktum; videoyu izleyince çok da anormal bir durum olmadığını gördüm. Öyle bariyerlik bir durum da yok şükür.

Tofaşkçılar yani.. Adam 2 şerit birden atlıyor, neyse bozmuyorum ağzımı..
    mavzer-i, NERO2810 ve computeus bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedim lastiklere cok güvendi herhalde.. Ayrıca öyle bir yazmışsın ki korktum; videoyu izleyince çok da anormal bir durum olmadığını gördüm. Öyle bariyerlik bir durum da yok şükür.

Tofaşkçılar yani.. Adam 2 şerit birden atlıyor, neyse bozmuyorum ağzımı..
    daha hızlı olup kontrollü fren yapmasaydım o zaman bi münasebette bulunabilirdim bariyerlerle
    since 1987

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha hızlı olup kontrollü fren yapmasaydım o zaman bi münasebette bulunabilirdim bariyerlerle
    Geçmiş gitmiş olsun.
    mavzer-i bunu beğendi.

far ampülü sağlammış, markası ne acaba?

Motosikleti
    Alıntı İnazuma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    far ampülü sağlammış, markası ne acaba?
    aldığımda vardı üstünde ama marka değil çin malı olması lazım
    since 1987

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hatalı değilsin, sadece belki biraz fazla hızlısın ama sonuçta aracı zamanında görüp yavaşlamışsın. O trafikte iki şerit birden sağa kayan adam hayvandır.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    geçmiş olsun, ben çok kızıyorum böyle durumlarda, bir şey demeden kaldığım zaman içim içimi yiyor, bir ders yada bir ceza vermek zorunda hissediyorum kendimi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Geçmiş olsun.Hatanın kimde olduğundan ziyade bu duruma düşmemek için ne yapmak gerek onu düşünmek gerek.Sende hızını birden arttırmışsın tofaşçı görmeyebilir.
    Tofaşçıya gelirsek altında camaro varmış gibi iki şerit birden değiştiğine göre apaçi tipli biri muhtemelen.Az gelişmiş bir tofaşçı yüzünden sana bir şey olmasın.Dikkatli sür.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Günaydın. Bunun ki normal, tarlada traktör sürüyor. Bir de sinyal verdiği anda geçip, sinyal verdim görmedin mi diyenler var. Bana göre onlar duble.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tofaşşş reizzz.

Manisada calısan bir insan olarak şehirdeki her 3 kişiye 1 tofaş düştüğünden artık şaşırmıyorum.

olm burada adamlar klip falan cekiyor tofaşa, o derece.

Motosikleti
    R25
    Gecmis olsun. Trafigi iyi izlemissin gec farketseydin harbiden sevisme durumu olabilirdi.
    Elimden geldigince sagdan yardirmamaya calisiyotum ben

Motosikleti
    Alıntı omerbguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun. Trafigi iyi izlemissin gec farketseydin harbiden sevisme durumu olabilirdi.
    Elimden geldigince sagdan yardirmamaya calisiyotum ben
    normalde çok sakin sürerim. motosiklet buluşması yaptık gece 12 dönüş yolundayım. dedim biraz yaramazlık yapayım. baktım aynı yaramazlığı tofaşta yapıyo. benden farklı olarak kontrolsüz yaramazlık yaptı. ben gene aynalarda göremediğim yerlerde omuz kontrolü yapıyorum hiç değilse.
    since 1987

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Tabii ki de sen haksızsın. Neden? Çünkü o bir şahin, hemde beyaz şahin! Trafikte geçiş üstünlüğü olan sayılı araçlardandır kendileri. Onların bir tık daha üstü doblolardır, onların sınırsız geçiş üstünlüğü vardır.

Olası bir kazada beyaz bir şahin seni ezip öldürse, sürücüsü tutuksuz yargılanır, tahminen hiç bir ceza almadan elini kolunu sallaya sallaya da sokaklara geri döner. Böyle bir araç nasıl haksız olabilir ki?

Bunca yıl motosiklet kullanıp hala bunları bilmediğin için seni kınıyorum dostum

Kameranın gece çekim kalitesi de baya iyiymiş bu arada.
    mavzer-i ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki de sen haksızsın. Neden? Çünkü o bir şahin, hemde beyaz şahin! Trafikte geçiş üstünlüğü olan sayılı araçlardandır kendileri. Onların bir tık daha üstü doblolardır, onların sınırsız geçiş üstünlüğü vardır.

Olası bir kazada beyaz bir şahin seni ezip öldürse, sürücüsü tutuksuz yargılanır, tahminen hiç bir ceza almadan elini kolunu sallaya sallaya da sokaklara geri döner. Böyle bir araç nasıl haksız olabilir ki?

Bunca yıl motosiklet kullanıp hala bunları bilmediğin için seni kınıyorum dostum

Kameranın gece çekim kalitesi de baya iyiymiş bu arada.
    kamerada bi sıkıntı var ama onu çözemedim.
    bazı çekimler yok. mesela bu çekimin öncesi yok.
    buraya gelene kadar 5 - 6 dk geçmiştir. kontak açtığımdan bu vakte kadarki çekim aralığı yoktu hafıza kartında.
    geçen günde farketmiştim hafıza kartı doluydu acaba dedim üstüne yazarken en eskiyi değilde aralardan mı seçiyor diye. kartı boşalttım. boş halinde de aynı sorun vardı.
    ya ani fren yaptım diye sensör çalıştı o kaydın öncesinden almaya başladı
    ki öyle olsa tüm kayıtlarda yapardı. çünkü bazı kayıtların baştan sonra kadar olanları var
    since 1987

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buraya gelene kadar 5 - 6 dk geçmiştir. kontak açtığımdan bu vakte kadarki çekim aralığı yoktu hafıza kartında.
    geçen günde farketmiştim hafıza kartı doluydu acaba dedim üstüne yazarken en eskiyi değilde aralardan mı seçiyor diye. kartı boşalttım. boş halinde de aynı sorun vardı.
    ki öyle olsa tüm kayıtlarda yapardı. çünkü bazı kayıtların baştan sonra kadar olanları var

Nazar var nazar.

Kamera üstüne bunlardan yapıştır zifiri karanlıkta 4k görüntü elde edersin.

Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    İstanbul' da sıradan bir sürüş günü... Geçmiş olsun.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Aklıma birkaç ihtimal geliyor, birincisi kartta bozuk sektör oluştuysa o kısmın kayda kapatılmış olması olabilir, yada ikinci ihtimal olarak dediğin gibi cihazın kaza algılama sensörü gibi bir özelliği varsa kaza anının videosunu silinmez olarak kaydedip kart dolunca o video hariç diğerlerinin üzerine kayda devam eder ama kart boşken de aynı hatayı verdiği için bunu eleyebiliriz.

Ben sorunun karttan olabileceğini düşünüyorum, başka bir hafıza kartıyla deneme şansı varsa birde başka kartla dene derim. Eğer ki başka kartla sorunsuz kaydediyorsa eldeki hafıza kartınla vedalaşma vaktin yaklaşmış demektir

Aslında bir ihtimal daha var, direkt kontağa bağlanan kameralar kontağı açınca açılıp kayda başlıyor ancak marş basarken anlık güç düşüşü(veya dalgalanması) yaşanınca kapanıp açılmama yada geç açılma gibi sorunlar yaşanabiliyor. Bazı araç içi kayıt yapan kameralarda bu gibi sorunlar olduğundan "direkt kontaktan elektrik almayın, araya bir anahtar koyun" diye tavsiyeler okumuştum zamanında. Acaba aynı şekil bir sorun yaşanıyor olabilir mi? bilemedim...
    mavzer-i ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma birkaç ihtimal geliyor, birincisi kartta bozuk sektör oluştuysa o kısmın kayda kapatılmış olması olabilir, yada ikinci ihtimal olarak dediğin gibi cihazın kaza algılama sensörü gibi bir özelliği varsa kaza anının videosunu silinmez olarak kaydedip kart dolunca o video hariç diğerlerinin üzerine kayda devam eder ama kart boşken de aynı hatayı verdiği için bunu eleyebiliriz.

Ben sorunun karttan olabileceğini düşünüyorum, başka bir hafıza kartıyla deneme şansı varsa birde başka kartla dene derim. Eğer ki başka kartla sorunsuz kaydediyorsa eldeki hafıza kartınla vedalaşma vaktin yaklaşmış demektir

Aslında bir ihtimal daha var, direkt kontağa bağlanan kameralar kontağı açınca açılıp kayda başlıyor ancak marş basarken anlık güç düşüşü(veya dalgalanması) yaşanınca kapanıp açılmama yada geç açılma gibi sorunlar yaşanabiliyor. Bazı araç içi kayıt yapan kameralarda bu gibi sorunlar olduğundan "direkt kontaktan elektrik almayın, araya bir anahtar koyun" diye tavsiyeler okumuştum zamanında. Acaba aynı şekil bir sorun yaşanıyor olabilir mi? bilemedim...
    müsait zamanda bi el atmayı düşünüyorum. bağlantıları kontrol edicem
    since 1987

NERO2810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Kimseye laf atmak istemem, ama 10 tane Tofaş'a binen adamların 8'i apaçı oluyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)