Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

darlık virajları motovlog

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Cumartesi günü havanın çok sıcak olması sebebiyle kendimizi darlığın bol kıvrımlı ve ferah orman manzaralı yollarına attık hazır gitmişkende belki merak eden olur nasıl bir yer ben hiç gitmedim diyen vardır diye içinde neredeyse konuşma olmayan birde video çekelim dedik.

Biz kendi çapımızda çok eğlendiğimiz güzel vakit geçirdiğimiz prof. olmadığımız için abartılı açılara kadar yatamasak da bize göre sağam viraj yaptığımız bir gündü umarım sizde beğenirsiniz iyi seyirler.

olaki video açılmaz yüklenmez diye direk link burada
    mavzer-i ve Italian bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yol gayet güzelmiş.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol gayet güzelmiş.
    aynen çok zevkli bir yol aynı şekilde bozhane de güzel ama çok kısa orası sürekli ring yapıyorsunuz

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bizim gruptan birkaç kişi söylemişti, yolları merak ediyordum, anlaşılan çok yüksek süratlere çıkılamıyor ve devamlı viraj var, bu sebeple düzgün hızlarla temiz viraj çalışması yapılabilir gibi.

Daha önceki bir paylaşımında da söylemiştim, videolarının aydınlatılmaya ihtiyacı var .. bunu sağlayan bir program edinmelisin, bright seviyeleri iyi olan bir program .. Telefon için satın aldığın durumda YouCut var mesela ama sen sanırım telefonda yapmıyorsun bu işleri .. yine de belirtmiş olayım ..

Ek olarak böyle videolar çekeceksen bence motosikletin arkasına falan da ( belki yanına bir yere ) kamera koyman gerekli, açıkçası bu açı ile dizini yere sürtsen yine çok zevkli bir seyir olmuyor ..
    berk_cglr bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim gruptan birkaç kişi söylemişti, yolları merak ediyordum, anlaşılan çok yüksek süratlere çıkılamıyor ve devamlı viraj var, bu sebeple düzgün hızlarla temiz viraj çalışması yapılabilir gibi.

Daha önceki bir paylaşımında da söylemiştim, videolarının aydınlatılmaya ihtiyacı var .. bunu sağlayan bir program edinmelisin, bright seviyeleri iyi olan bir program .. Telefon için satın aldığın durumda YouCut var mesela ama sen sanırım telefonda yapmıyorsun bu işleri .. yine de belirtmiş olayım ..

Ek olarak böyle videolar çekeceksen bence motosikletin arkasına falan da ( belki yanına bir yere ) kamera koyman gerekli, açıkçası bu açı ile dizini yere sürtsen yine çok zevkli bir seyir olmuyor ..
    tavsiyen için teşekkür ederim , kamera alma planım var bir tane daha farklı bir açıyı senkronize göstermek gibi ama biraz yavaş ilerliyoruz istem dışı da olsa :D görüntü olayına gelicek olursak, aslında mac bilgisayarda yapıyorum renklendirmeyi muhtemelen ekran farkından bende çok güzel duruyor ama başka ekranda biraz koyu kalıyor bugün farkettim bende onu , gelmek istersen bu haftasonuda bozhaneye gideceğiz orasıda bu tarz ama kısa olduğu için yolu ezberleyebiliyor insan daha agresif açılarda yatabilirsin alışınca istersende sende katıl bize.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiyen için teşekkür ederim , kamera alma planım var bir tane daha farklı bir açıyı senkronize göstermek gibi ama biraz yavaş ilerliyoruz istem dışı da olsa :D görüntü olayına gelicek olursak, aslında mac bilgisayarda yapıyorum renklendirmeyi muhtemelen ekran farkından bende çok güzel duruyor ama başka ekranda biraz koyu kalıyor bugün farkettim bende onu , gelmek istersen bu haftasonuda bozhaneye gideceğiz orasıda bu tarz ama kısa olduğu için yolu ezberleyebiliyor insan daha agresif açılarda yatabilirsin alışınca istersende sende katıl bize.
    Davet için teşekkür ederim, katılmayı da aslında çok isterim fakat hem Büyükçekmece'de oturuyor olmak hem de evli,barklı çocuklu olmak gibi faktörlerden dolayı bu seferlik " pas " diyorum .. İnşallah bir gün gazlarız
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    "kardeşim yapmaya çalıştığını anladım ama olmamış.. yapma" gibi yorumlar gelmesi muhtemel bu sitede ama hala gelmemiş ben yazıyım dedim abi. Güzel bir gündü iyi ki varsınız diyorum ve "kardeşim o viraja öyle girilmez" diyip gidiyorum. (Çünkü böyle bir yorum da gelmesi muhtemel)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

xj6'lı ve r25'li kimse onlar baya iyi giriyor viraja keşke ben de sizlerle gelebilsem.
    berk_cglr ve mavzer-i bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "kardeşim yapmaya çalıştığını anladım ama olmamış.. yapma" gibi yorumlar gelmesi muhtemel bu sitede ama hala gelmemiş ben yazıyım dedim abi. Güzel bir gündü iyi ki varsınız diyorum ve "kardeşim o viraja öyle girilmez" diyip gidiyorum. (Çünkü böyle bir yorum da gelmesi muhtemel)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

xj6'lı ve r25'li kimse onlar baya iyi giriyor viraja keşke ben de sizlerle gelebilsem.
    yarın gel viraj olarak işe başla kardeşim diyorum :D şaka bir yana eleştiri tabii ki olabilir sonuçta o da onun düşüncesi ama onu uygulamak ya da umursamamak benim kararım işi kavga boyutuna getirmedikçe sıkıntı yok sonuçta forumdayız herkes özgür burada.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster

orada xj-6 lı arkadaş aralarında en iyisi. hepsini cebinden çıkartır :D
    berk_cglr ve Omerius bunu beğendiler.
    since 1987

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    yarın gel viraj olarak işe başla kardeşim diyorum :D şaka bir yana eleştiri tabii ki olabilir sonuçta o da onun düşüncesi ama onu uygulamak ya da umursamamak benim kararım işi kavga boyutuna getirmedikçe sıkıntı yok sonuçta forumdayız herkes özgür burada.
    Abi eleştri olur bazı çakallar ukalalık yapmak için yazıyor. O antenler hemen ayırt ediliyor ama. Saygılar.. Sevgiler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orada xj-6 lı arkadaş aralarında en iyisi. hepsini cebinden çıkartır :D
    Hah yaşa bee! evet değişik bir çocuk o hemen göze çarpıyor.
    berk_cglr bunu beğendi.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Darlık Teke güzel gazlama olmuş. Biz de Teke civarlarını çok seviyoruz. Bu da bizden olsun

berk_cglr ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Darlık Teke güzel gazlama olmuş. Biz de Teke civarlarını çok seviyoruz. Bu da bizden olsun

https://www.youtube.com/watch?v=lYR2kFhBPfA&t=51s
    şu videoya hastayım zaten aga sesi o kadar temiz ki :D bayıldım ilk izlediğimde

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    4-5 yil once buradaki buyuk bir grupla ilk surusum. Motosiklete bakip hizli gruba verdiler. Daha otobana giris rampasinda onumdekilerin hepsi iskambil kagidi gibi yatmasin mi? Hepsi ayni ama. Kac kez gittilerse coktan optimize etmisler yolu. Takir takir domino tasi gibi yattilar sirayla hepsi. Adamlarin yuzuncu kez gittigi yolu ilk kez gidiyorum... O gun bayagi uzun gectiydi.

Keith Code'un kitabi disinda tek tavsiyem: motosikletler arasina biraz daha mesafe koymaniz. Zaman zaman fazla yakinlasma oldu... Performansli suruyorken viraja odaklanmak gerekiyor, ustune bir de yakinda baska arac stresi ve riskine hic gerek yok.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5 yil once buradaki buyuk bir grupla ilk surusum. Motosiklete bakip hizli gruba verdiler. Daha otobana giris rampasinda onumdekilerin hepsi iskambil kagidi gibi yatmasin mi? Hepsi ayni ama. Kac kez gittilerse coktan optimize etmisler yolu. Takir takir domino tasi gibi yattilar sirayla hepsi. Adamlarin yuzuncu kez gittigi yolu ilk kez gidiyorum... O gun bayagi uzun gectiydi.

Keith Code'un kitabi disinda tek tavsiyem: motosikletler arasina biraz daha mesafe koymaniz. Zaman zaman fazla yakinlasma oldu... Performansli suruyorken viraja odaklanmak gerekiyor, ustune bir de yakinda baska arac stresi ve riskine hic gerek yok.
    sizin dediğiniz olayı ducati grubuyla gittiğimde yaşadım adamlar meğersem her hafta geliyormuş darlığa çaktırmadan arkaya attım kendimi fıtı fıtı gitmiştim bendde :D insan yeterli korkuyu yaşıyor birde o zamanlar yeni almıştım monsterı tepkileride çok bilmiyordum , aslında çoğunlukla mesafeli gittik videoda genelde görseli iyi olduğu için en yakın olduğumuz yerleri kestim dediğiniz gibi fazla yakın oluncada istem dışı kayar ya da virajı alamazsam arkadakide patlar benimle stresi oluyor illaki.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    şu videoya hastayım zaten aga sesi o kadar temiz ki :D bayıldım ilk izlediğimde
    çeken quickshifter, bu işlerde uzman kendisi
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çeken quickshifter, bu işlerde uzman kendisi
    biliyorum ustad zaten sırra kadem bastı ne güzel izliyorduk ya :D özledik valla kaliteli işleri iletirseniz seviniriz
    numan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)