Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 CC MOTOR ÖNERİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba 16 Yaşındayım Motorsiklet sürmeye yeni başlıyacağım racing süpersport tarzı motorsiklet almayı düşünüyorum 16-17 bin lira bütçem var motor için sizce bu fiyata alınabilecek en iyi 125 cc racing-süpersport tarzı motorsiklet nedir aklımda cbr 125 ve yamaha yzf r125 var çokda fazla seçeneğim yok zaten fakat motor fiyatları aşırı uçmuş durumda 15-16 bine alacağım cbr 30-40 bin kmde olucak büyük ihtimalle aynı şekilde yamaha içinde geçerli bu durumda rks rnx almak mantıklı mı? çoğu insan önermiyo fakat 14 bin tl ye 0 kilometre bir motor almak yerine 16-17 bine 30-40 bin km yol yapmış 5-6 yaşında bi motor almak ne kadar mantıklı rks rnx o kadar kötü mü yamaha yzf r125 ve cbr 125 hakkında düşünceleriniz ve önerilerinizi bekliyorum her türlü öneriye bilgiye açığım başka motor önerisi olanlarda yazabilir dediğim gibi racing-süpersport almak istiyorum görüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba benimde böyle bir düşüncem var bilgi almak isteriz...

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Sevgili güzel kardeşim, öncelikle 18 yaşını doldurup motosiklet ehliyetini al. Daha sonra tüm süper sport makineler senin merak etme.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2 motor da ss değil, karenaj giydirilmiş commuter. O nedenle tek hedefin sanayi sanayi, usta usta dolaşmamak olsun. Bulabileceğin en sorunsuz makineyi al. Fiyatlara hakim değilim ama 16-17.000 TL'ye de 125'lik alamıyorsak ölelim daha iyi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 motor da ss değil, karenaj giydirilmiş commuter. O nedenle tek hedefin sanayi sanayi, usta usta dolaşmamak olsun. Bulabileceğin en sorunsuz makineyi al. Fiyatlara hakim değilim ama 16-17.000 TL'ye de 125'lik alamıyorsak ölelim daha iyi.
    Bu fiyata şu an Ybr 125 ve Cbf 150 veriyorlar.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata şu an Ybr 125 ve Cbf 150 veriyorlar.
    3. katta ikamet ediyorum, cam açık. Öleceğimi bilsem kendimi aşağı atacağım ama maalesef ölmeyip ömür boyu sakat kalma tehlikem var.
    Ezio41 ve İnwe Elensar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3. katta ikamet ediyorum, cam açık. Öleceğimi bilsem kendimi aşağı atacağım ama maalesef ölmeyip ömür boyu sakat kalma tehlikem var.
    Sen hele temiz olanlarını görme hocam. 20-25 bin istiyorlar. Sırf denemek için geçenlerde aradım alıcı gibi. Adamlar 100 TL bile indirim yapmıyorlar.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hele temiz olanlarını görme hocam. 20-25 bin istiyorlar. Sırf denemek için geçenlerde aradım alıcı gibi. Adamlar 100 TL bile indirim yapmıyorlar.
    O ilan sahiplerini Kuzey Kore'nin mümtaz lideri Kim Jong-Un hayal gücüyle cezalandırmak lazım.
    Ezio41, erensel ve İnwe Elensar bunu beğendiler.

Merhaba neden 18 yaşında ehliyet almalıyım çok motor seven bir insan değilim 18 yaşına girdiğimde motorun yüzüne bile bakmayı düşünmüyorum daha çok arabalarla ilgiyim 18 yaşıma kadar arkadaşlarımla beraber sürebileceğim beni bir yerden bir yere götürebilecek güzel görünümlü bir motor almak istiyorum yanlış mı düşünüyorum?

İnwe Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı Emirhan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba neden 18 yaşında ehliyet almalıyım çok motor seven bir insan değilim 18 yaşına girdiğimde motorun yüzüne bile bakmayı düşünmüyorum daha çok arabalarla ilgiyim 18 yaşıma kadar arkadaşlarımla beraber sürebileceğim beni bir yerden bir yere götürebilecek güzel görünümlü bir motor almak istiyorum yanlış mı düşünüyorum?
    Ehliyetin olmadan trafiğe çıkman yasak da ondan. Bundan daha mantıklı bir sebep gelmiyor aklıma. Varsa daha mantıklı sebepler paylaşın lütfen. Ayrıca motosikletin üzerine oturduktan sonra içindeki araba sevgisinden biraz kırpılacak merak etme.
    yigozya ve tommygun bunu beğendiler.

Alıntı İnwe Elensar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetin olmadan trafiğe çıkman yasak da ondan. Bundan daha mantıklı bir sebep gelmiyor aklıma. Varsa daha mantıklı sebepler paylaşın lütfen. Ayrıca motosikletin üzerine oturduktan sonra içindeki araba sevgisinden biraz kırpılacak merak etme.
    ehliyet sadece 18 yaşında mı alınıyor 16 yaşında a1 ehliyet alınabiliyor? motora daha önce çok bindim araba sevgimi kırpmasının imkanı yok motorlar 2 tekerli basit üzerinde fazla mühendislik olmayan aletler 5 yaşımdan beri karting yapıyorum 14 yaşımda ginetta gt5 kupasında yarıştım araçlar kadar güzel komplike ve kafa yoran aletler yok bu dünyada motor arabaların yanında bir hiç

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Motosikletleri küçümsemeni önermem. Frenlemeden tutun da virajı, gaz açması, oturuş pozisyonu ve teknikleri arabaya göre daha zordur. Siz yukarıdaki motorları almak istiyorsaniz alabilirsiniz kalitelidirler. Fakat ortalama bütçe ile kullanılacak aletler değiller. R125'i düşürdüğünüzde 3 bin lirayı kafadan çıkartmanızı öneririm. Ekipmansız binmeyin.
    yigozya bunu beğendi.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    motorlar 2 tekerli basit üzerinde fazla mühendislik olmayan aletler
    evet evet aynen böyle devam. Senin için hayırlısı olsun
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    ehliyet sadece 18 yaşında mı alınıyor 16 yaşında a1 ehliyet alınabiliyor? motora daha önce çok bindim araba sevgimi kırpmasının imkanı yok motorlar 2 tekerli basit üzerinde fazla mühendislik olmayan aletler 5 yaşımdan beri karting yapıyorum 14 yaşımda ginetta gt5 kupasında yarıştım araçlar kadar güzel komplike ve kafa yoran aletler yok bu dünyada motor arabaların yanında bir hiç
    Ben de bunun tersini arabalar için düşünüyorum. 4 tekerli basit aletler, hiçbir mühendislik yok baştan aşağı over-engineered. Elektrikli araçlar güzel ama.
    Gaz var fren var bi tane de tekerlek var onu çevirdiğin yere araba dönüyor. Maymunun eline ver o bile çözer.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kardeş üşenmedim araştırdım, senin potansiyel olarak 14 yaşında olduğun 2016-2019 arası hiçbir Ginetta Gt5 kupası (G40, G20 vs) yarışçıları arasında ismin yer almıyor (Emirhan nick'ini kullandığına göre isminin Emirhan olduğunu farzediyorum)hadi ismini yanlış tahmin ettim de organizasyonda hiç Türk yarışçı yok be mübarek. Acaba Ginetta diye Maho'nun Münih yerine İstanbul'a kamyonla bıraktığı Bilo gibi seni aldatıp farklı bir organizasyona mı aldılar? Neyse, sen 5 yaşından beri yarışan bir kardeşimizsin, öyle mühendisliği basit tırto 125 cc ss.ler sana gelmez. Gaz kolunda güç olmadığı için motoru aldığın ilk gün patates olur, 17 yaşını göremezsin. Sana komplike ve daha kuvvetli makine lazım.
    cıbılduck, kefkes ve İnwe Elensar bunu beğendiler.

İnwe Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak ve ellerini havaya kaldır, hemen! Elindeki klavye dostum pompalı değil, lütfen evinizdeki araç gereçleri amacına uygun kullanınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)