Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

11/08/2020 5:12 motosiklet hırsızlığı denemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    https://www.facebook.com/groups/3567...213/?ref=share
    Itracksafe takip sistemi. Teknotakipten daha ucuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

Bu arada geçmiş olsun. Bende burdan onguard zincir tavsiyesi görünce kaydettim alırım diye ama bu olaydan sonra vazgeçtim. Yukarda arkadaşın attıklarını alırım alarm hariç birde abus disk kilidi mis gibi yeter bunlar. He birde attığım takip cihazıda çok ucuz yollu baya iyi. Bunların hepsi yeterde artar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Zincir inceymiş ama 10 mm.Benim onguard 14 mm bunu kesmeye zorlanan benimkini zor keser.Jettaşı lazım.Jettaşı bile kolay kesmiyor alaşımlı diye.
    Taşıması kolay olsun diye ince almamak lazım zinciri.

Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/groups/3567...213/?ref=share
    Itracksafe takip sistemi. Teknotakipten daha ucuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

Bu arada geçmiş olsun. Bende burdan onguard zincir tavsiyesi görünce kaydettim alırım diye ama bu olaydan sonra vazgeçtim. Yukarda arkadaşın attıklarını alırım alarm hariç birde abus disk kilidi mis gibi yeter bunlar. He birde attığım takip cihazıda çok ucuz yollu baya iyi. Bunların hepsi yeterde artar.
    olabilir mantıklı gruba üye oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

https://www.kilitdeposu.com/tr/urun-detay/622/maggi-fortknox-star-150cm16mm-zincirsquarelock-38mm18mm-kilit
    bu kilidi alıp ve 8077 abus disk kilidi alıcağım ayrıyetten teknotakip

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    su herifi yakalayıp dövsen, adam senden önce karakoldan cıkar.
    espresso bunu beğendi.

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı Richthofen47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir mantıklı gruba üye oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

https://www.kilitdeposu.com/tr/urun-detay/622/maggi-fortknox-star-150cm16mm-zincirsquarelock-38mm18mm-kilit
    bu kilidi alıp ve 8077 abus disk kilidi alıcağım ayrıyetten teknotakip
    Zamanında "Kilidini Keserim" videosu ile Maggi Fortnox almıştık. Kilit alarmlı çok güzel disk kilidi olarak da kullanıyorduk.

Zincir gerçekten çok ağır.

Takip cihazına gelince şunu unutmayın cihazda önemli ama arkadaki teknik destek daha önemli, 7/24 ulaşabileceğiniz bir destek numarası gerçekten önemli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:46 ----------

Bu arada karışıklık olmasın alarmlı dediğimiz bizim kullandığımız bu:

https://www.feyizoglu.com/Maggi-Fort...lit_52797.html

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun.. bu şerefsiz itler hırslanıp bir daha gelirler , köpeğe sevgiler.. Koca bir kemiği haketmiş.

ilk hırsız travestilerin giydiği platform topuk öu giyor bana mı öyle geldi,gece müşteride vurdurup motor çalmaya gelmiş gibi bir hali var.

Motosikleti
    250r
    Çok geçmiş olsun.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bence kamera bi güvenlik önlemi değil kilitler olmasa şuan çalınmış olurdu kasktan yada maskeden kimlikleride bulunamazdı sadece izlediğinizle kalırsınız geçmiş olsun imkan varsa otopark a verin

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Başka çare kalmadı. Uzaktan kumanda ile aktive. Galiba en iyisi bu olur.

Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun.. bu şerefsiz itler hırslanıp bir daha gelirler , köpeğe sevgiler.. Koca bir kemiği haketmiş.

ilk hırsız travestilerin giydiği platform topuk öu giyor bana mı öyle geldi,gece müşteride vurdurup motor çalmaya gelmiş gibi bir hali var.
    hocam ikisinin giydiği ayakkabı benzer eski max airler gibi giyeni görürsem patlatcam zaten köpek sitemizin misafiri idi artık site sakini oldu güzelce bir yaş mama ve tavuğu yedi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kamera bi güvenlik önlemi değil kilitler olmasa şuan çalınmış olurdu kasktan yada maskeden kimlikleride bulunamazdı sadece izlediğinizle kalırsınız geçmiş olsun imkan varsa otopark a verin
    yok bulunamazdı maalesef

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler