Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

YAMAHA R25 44.100 TL--ŞUAN ALINIRMI BEKLEMELİMİYİM?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Ben Mart ayında 2018 çıkışlı (2017 model) ikinci el düşük km'li CBR500R aldım. O zamanki sıfır R25 parasından 2000 TL daha yükseğe aldım. İyiki de CBR almışım diyorum. Yani top speed falan hikaye, arkadaşlar yukarıda açıklamasını yapmış. Top speed'de de 2 km falan daha fazla yapıyor yani (CBR500R- 188,R25 190). Daha bir kere bile beni geçebilen bir R25'e denk gelmedim -ki ben acemi bir sürücü sayılırım-. 15-20 sn arasında top speed'ine ulaşabilen yokuş çıkarken bile çok rahat hızlanabilen, bu kadar hızlanmaya rağmen çok komik (az manasında) bir yakıt tüketimine sahip bir motor varken, affedersiniz ama kıçı kırık 250 cclik bir motora o parayı bayılmadım, bayılmamda. Yani değil R25'i, çoğu 600cc SS makinaların bile virajlarda arkasından ayrılmıyorum. Geçiyorum diye bir iddiam yok ama kalkışta falan böyle yanımdan uzayıp gidemiyorlar. Tip olarakta CBR daha oturaklı, büyük hacimli, daha konforlu olan bir alet.
    Sonuç olarak, R25 deLEmEz mOruQ!!1!
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yamaha da indirim olmaz mart ayında tanıdık bayi r25 e 33000 e verecekti bizim eleman almadı
    bana şubat 15 te t7 yi 67 dedi bende almadım pişmanım :(

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Mart ayında 2018 çıkışlı (2017 model) ikinci el düşük km'li CBR500R aldım. O zamanki sıfır R25 parasından 2000 TL daha yükseğe aldım. İyiki de CBR almışım diyorum. Yani top speed falan hikaye, arkadaşlar yukarıda açıklamasını yapmış. Top speed'de de 2 km falan daha fazla yapıyor yani (CBR500R- 188,R25 190). Daha bir kere bile beni geçebilen bir R25'e denk gelmedim -ki ben acemi bir sürücü sayılırım-. 15-20 sn arasında top speed'ine ulaşabilen yokuş çıkarken bile çok rahat hızlanabilen, bu kadar hızlanmaya rağmen çok komik (az manasında) bir yakıt tüketimine sahip bir motor varken, affedersiniz ama kıçı kırık 250 cclik bir motora o parayı bayılmadım, bayılmamda. Yani değil R25'i, çoğu 600cc SS makinaların bile virajlarda arkasından ayrılmıyorum. Geçiyorum diye bir iddiam yok ama kalkışta falan böyle yanımdan uzayıp gidemiyorlar. Tip olarakta CBR daha oturaklı, büyük hacimli, daha konforlu olan bir alet.
    Akıl var mantık var yani...
    ShipShaq bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacimli, daha konforlu olan bir alet.
    öyle deme.
    rüzgarsız havada ve düzgün yolda ikiniz aynı anda start alsanız
    sen hemen 188 yapsan
    r25 de uzun süre sonra 190 yapıp o hızı korusa
    takribi 40 45 dk sonra seni geçmeye başlayacaktır :D
    ShipShaq bunu beğendi.
    since 1987

Motosikleti
    Honda CBF150
    Bence saniye kaybetmemelisin dün bu saatlerde altının gramı 457tl idi şu an itibariyle 477 tl. Dolar 7.20 euro 8.50. Tabi bu internetteki fiyatı, kuyumcuya gidince daha da yüksek. Almalımıyım diye düşündüğün her saniye zarardasın

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    sorunun cevabı sanırım artık belli oldu.yarın sabah gidip alman şart.tl de durmasın motosiklet al mal olarak dursun.bu gidişle r25 bile alınamicak euro az daha kassa 9tl olacak.al bekleme diyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bekleyebilirsin fakat elindeki para tl degilse...

Yamaha kawa gibi dovizle motor satmiyor,bu nedenle fiyat guncellemeleri anlik degil.

Sonucta euro artisindan daha fazla arttirmazlar,fakat sen onlar guncellene yapmadan elindeki dovizi,altini bozup karli cikabilirsin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)