Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Servis Klavuzu Hazırlamak

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Elime Yabancı Dilde bir pulsar 200 ns Servis Klavuzu geçti. türkçesi Yok.
    ?
    Bunu Türkçeye Çevirip İnternet ortamında yayımlasam Başım Belaya girermi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    Yalan/yanlış, uyduruk bir çeviri yapmadığın sürece girmez, ha öyle yapsan da en fazla kullanıcıların bazılarından küfür yersin, kulakların çınlar o kadar
    Türkiye'de firmanın seni çok kafaya takması lazım ki böle birşeyden başın belaya girsin(nintendo firması bu konularda hastalıklı şekilde takıktır mesela, hiçbir şeye izin vermez), bana göre teşekkür bile etmeleri gerekir çeviri için.
    Ha, çevirisini yapmadan bile orjinal servis manueline ulaşabilceğimiz bir link versen yine güzel olur.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalan/yanlış, uyduruk bir çeviri yapmadığın sürece girmez, ha öyle yapsan da en fazla kullanıcıların bazılarından küfür yersin, kulakların çınlar o kadar
    Türkiye'de firmanın seni çok kafaya takması lazım ki böle birşeyden başın belaya girsin(nintendo firması bu konularda hastalıklı şekilde takıktır mesela, hiçbir şeye izin vermez), bana göre teşekkür bile etmeleri gerekir çeviri için.
    Ha, çevirisini yapmadan bile orjinal servis manueline ulaşabilceğimiz bir link versen yine güzel olur.
    merak ettim hocam hangi nintendo oyununda parmağınız var
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    türkçesi yoksa ve benim imkanım olsaydı uğraşıp yapardım.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Google translate ile değilde düzgün türkçe ile çeviri yaparsan hayr duası alırsın .Sonuna da" Kişisel emek ile çeviri yapılmıştır.Sehven yapılan hatalardan sorumluluk kabul etmiyorum "diye belirtirsin.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Kaynağını gösterip, seninkinin sadece o kaynağın çevirisi olduğunu bildirirsen sorun olmaz.

Bir de parayla satarsan yine işler değişir. Bu çeviriden doğrudan veya bu çeviriye ulaşmak için paralı üyelik v.s. gelir elde etmeyeceksin.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)