Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Medyanin (Yine A Haber) Motosiklette Gidonu Birakan Herkese Maganda Yaftalama Hevesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    sanırım video kaptan bilmem ne diye bir arkadaşın videosu. yanlış hatırlamıyor isem bu arkadaş duran trafikte makas atarken dobloya arkadan 80 90 la falan giren arkadaş. birkaç videosuna denk gelmiştim. biraz değişik birisi. saçma sapan hareketler yapıp saçma sapan kullanan bana birşey olmaz kafasında bir arkadaş. yapılan yorumlara da sana ne bana birşey olmaz ben nasıl sürüleceğini biliyorum falan diyen birisi.

Videoya gelecek olursak ne terör estirecek kadar abartılacak ne de "ne var canım bunda" diyecek kadar azımsanacak bir video. Sürdükleri yer e5 otoyolu. öyle birbirini itmeler afedersiniz götünü ellemeler falan hem hoş değil hem de tehlikeli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aslında konuyu açıp, "bu görüntülerde bi sıkıntı bulamadım" diyen arkadaş sosyolojik inceleme konusu olmalı, zira "bu memleket nasıl bu hale geldi?"nin cevabı bu görüntulerde ve memlekette olan biten bu tip pek çok şeyde sıkıntı gör(e)meyen milyonlarda gizli.
    ilhan5757 ve Ali Mert bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Olayı tersine çevirelim ve iki arabanın birbirne böyle yaklaşmalı uzaklaşmalı şakalar yaptığını düşünelim, hatta birinin üstü açık olsun adam direksiyonu bırakıp yan koltuğa çıkıp dans etsin falan .. falan .. falan

Riskli ya da değil bir yana tepki çekecek hareketler, demek ki toplumda yapılmaması daha uygun.
    ilhan5757 bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Bu nedir abi kıçını elleme twerk yapma falan? Başkasının adına utanmak böyle oluyor demekki. Arkadaşın tercihlerine saygı duyarım da bunu ulu orta yapmazlarsa iyi olur.
    ilhan5757 bunu beğendi.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Bunun gibi apaçi tiplerin kaza yaptıklarında üzülmem resmen kaşınmışlar. Savunulacak tarafları yok. Kaza yapsalar polis memuruna ne diyeceklerdi acaba eğleniyorduk, şakalaşıyorduk mu diyecekler. Tamamen aptallık !

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Haber abartılsa da , trafikte şaka olmaz...
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Yanlarında araç içerisinde çoluk çocuk seyahat ediyor. Bunlar motor üstünde birbirini bilmem ne ediyor. Hiç yok ise kabahatler kanununa ve genel etik ahlaki değerlere aykırı eylemlerde bulunuyorlar. Sonra birileri bunları dövüyor eziyor, biz de burada klavye eskitiyoruz.

Bütün bu saçma fiillerin altından genelde "like alma" çabası çıkıyor. Bu yüzden facebook, instagram ile ilişiğimi kestim. Youtube da da like var ama onunla bağımı koparasım gelmiyor. En azından orada yararlı bilgi de bulunuyor.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Maganda değil engelli yazsalar daha yerinde olurmuş

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maganda değil engelli yazsalar daha yerinde olurmuş
    Engellilere hakaret olur bence.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kâinatımızın en çok izletilmeye çalışılan medyani

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Müzikle birleşince hareketler baya güldüm, ama yapılan açık ve net magandalıktır, emniyet videoyu büyük ihtimal işleme alır ceza filanda yerler,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    o kadar gülünecek kadar komik neyi kaçırıyorum ben.. flaş tv'de aşırı eğlenenleri görünce de böyle ''üzülüyorum''

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Peki maganda demiyelim. Şirine mi diyelim, zonta mı diyelim? Ne diyelim? Annesi adam olsun diye doğurmuş, ama olmamış işte yapacak bir şey yok.

Maganda değil de mal denilebilir. Bu ne ya

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Eğlenmişler, ama kendileri ve belki başkaları için de biraz risk oluşturmuşlar. Keşke trafiğe kapalı alanda yapsalardı.

Bu arada motosiklet sürüşü sırasında her 2 eli her zaman gidonda tutmak aynı zamanda kanuniz zorunluluk. Trafik Kanunu 66ncı madde.

Bisiklet, motorlu bisiklet ve motosiklet sürücüleri ile ilgili kurallar:
    Madde 66 – Bisiklet,motorlu bisiklet ve motosiklet sürücülerine aşağıdaki kurallar uygulanır.
    b) Bisiklet sürenlerin en az bir elleri, motorlu bisiklet sürenlerin manevra için işaret verme
    hali dışında iki elleri ve motosiklet sürenlerin devamlı iki eller ile taşıtlarını sürmeleri ve yönetmelikte belirtilen güvenlik şartlarına uymaları zorunludur
    Alman_ bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Doğal seleksiyon bunları halleder.

Şu videoya gülen, komik bulan IQ testi yaptırsın.
    birbilent bunu beğendi.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izledin mi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sözüm videodaki gençlere; her yediğiniz haltı videoya çekmeyin beyler. Madem bir b.k yediniz ve çektiniz, bari herhangi bir video mecrasına yüklemeyin. Yarın öbür gün bir kız seversiniz, videoyu izleyen kız sizden soğur ve olacak işi bozarsınız. Arkadaş ortamında tam ciddi bir konuda birşeyler anlatırken karşı taraf "hadi ordan balerin" der, bozulursunuz. İş yaşamınızda belli bir yere gelmeye çalışırsınız, üstleriniz "zaten bu adam maganda,ilk insan" der ve sizin yerinize başkasına terfi verirler. Dönerciye gidersiniz "ustam sizin de işiniz zor, buarada eti bol olsun" dersiniz, adam "Yeğenim o zaman dans" der, üzülürsünüz.
    ilhan5757 bunu beğendi.

Trafikte de eğlenmeyelim olmazmı acaba, bu dönemde herşeyden bir eğlence çıkarmak, her işi eğlence aracı haline getirmek toplumumuzun bir hastalığı oldu.
    Bazı insanlara da otomobil sürerken, tek ayağını camdan dışarı çıkarmak keyif veriyor, her önüne gelen uçuk kaçık şeyleri keyifli, eğlenceli diye internete paylaşıyor. Artık insanın el insaf bari trafikte rahat durun diyesi geliyor. Dönerci dayının" Yeğen ozaman dans "demesi iyidi. 😁
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)