Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun Fiyatlı Eldiven Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim kardeşlerim bütçe min. 100 TL max. 200 TL arası eldiven önerisi olan var mı biliyorum çok hayır gelmez ama bütçe bu kadar maalesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Vexo eldivenler var obları düşünebilirsin. N11'de kuponun falan varsa kısa olarak vexo forway uzun olarak vexo clash var. İkisi de bütçenin azıcık üzerinde. Ayrıca venom d1 eldiveni de düşünebilirsin.
    Ayrıca istersen Vexo yeni modellerine bak. Bazılarında EN 13594( otosiklet eldiven şartnamesi) belgesi varmış. Yani iddia edilen o. Belgesi olması biraz daha güven veriyor. (Mesela vexo power)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Reklam amacıyla değil ben de takip ettiğimden söyleyeyim n11'de ysstore var. Orada birçok eldivende sepette %10 indirim var. Normal ilana bakınca normal fiyatı gözüküyor ama ilana tıklayıp içeriğine bakınca fiyatın altında sepet fiyatı yazıyor. Mesela venom d1 eldiven var orada. Fiyatı o kalitede eldivene fena değil gibi.

Sizlerin de böyle bildiği uygun fiyata ürün satan mağaza varsa yazın da inceleyelim az.
    seyfullah78 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kardesim gir sanal 2. el satis ortamlarina bir suru eldiven var sifir fiyat 1000 tl eldiveni 200 300e bulabilirsin
    seyfullah78 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)