Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet disk kilit önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı bluent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otoparktan bir elemana durumu anlat zinciri emanet alabilecegi yer bulunur neden olmasin
    Dediğinizi bir deneyeceğim bahçelievlerde oturduğumdan otoparka bile tam güven olmuyor. Diğer seçeneklere ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğinizi bir deneyeceğim bahçelievlerde oturduğumdan otoparka bile tam güven olmuyor. Diğer seçeneklere ne dersiniz?
    bu sanirim yazacagim 20. mesaj olacak bu baslikta :D

toparliyorum

1. yol (zinciri otoparka emanet edebilmen halinde)

onguard 8016 LX zincir-kilit al essegi saglam kaziga bagla

pilli alarm al selenin altina koy

mumkunse essek olusu gibi branda (neden otoparkta branda diyeceksin cunku motora temasi birak brandayi cekistirmeye basladiklarinda alarm otecek)

gozun kapali cik otoparktan

2. yol (zincirsiz secenek)

piyasada 300 500 tl cihaz ucretinden baska herhangi bir abonelik gerektirmeyen takip cihazi taktir

onguard 8048 boxer u kilit al

mumkunse essek olusu gibi bir branda

dikkat ettiysen "gozun kapali cik otoparktan" demiyorum cunku saglam bir demire 14 mm 10 kg zincirle baglanmis bir motor cok daha guven veriyor

Motosikleti
    Bn125
    bu sanirim yazacagim 20. mesaj olacak bu baslikta :D

toparliyorum

1. yol (zinciri otoparka emanet edebilmen halinde)

onguard 8016 LX zincir-kilit al essegi saglam kaziga bagla

mumkunse essek olusu gibi branda (neden otoparkta branda diyeceksin cunku motora temasi birak brandayi cekistirmeye basladiklarinda alarm otecek)

gozun kapali cik otoparktan

2. yol (zincirsiz secenek)

piyasada 300 500 tl cihaz ucretinden baska herhangi bir abonelik gerektirmeyen takip cihazi taktir

onguard 8048 boxer u kilit al

mumkunse essek olusu gibi bir branda

dikkat ettiysen "gozun kapali cik otoparktan" demiyorum cunku saglam bir demire 14 mm 10 kg zincirle baglanmis bir motor cok daha guven veriyor
    Hocam herhalde motoru korumamı kilitten çok siz sağlayacaksınız bu gidişle ilk seçeneği birazdan alacağım. Herkese özellikle de size teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam herhalde motoru korumamı kilitten çok siz sağlayacaksınız bu gidişle ilk seçeneği birazdan alacağım. Herkese özellikle de size teşekkürler
    rica ederim ben de senin gectigin bu yollardan 2 3 hafta once gectim bu forumdan ve facebook gruplarindan da bircok sey ogrendim bircok kisinin deneyimlerini ornek aldim

arac takip sistemi konusunda da cok sey ogrendim bu secenegi de dusunursen bilgi verebilirim

Motosikleti
    Bn125
    rica ederim ben de senin gectigin bu yollardan 2 3 hafta once gectim bu forumdan ve facebook gruplarindan da bircok sey ogrendim bircok kisinin deneyimlerini ornek aldim

arac takip sistemi konusunda da cok sey ogrendim bu secenegi de dusunursen bilgi verebilirim
    Şu anlık baya masraf ettiğimden onu yaptırmak benim için çok zor. İleride yaptırmak nasip olursa yazarım. Tekrardan sağ olun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)