Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Abus 8077 Problemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Herkese kolay gelsin.Alalı daha 1 sene olmadı fakat 2 haftada duracell piller bitiyor ve şu aralar motora taktığımda ışığı seri bir şekilde yanıp sönüyor tam kurulacak dit sesi çıkartıp gene ışık yanıp sönmeye başlıyor ve bu şekilde devam ediyor.Ürünü N11'den almıştım garantiyemi yollamak lazım?Nasıl bir yol izlemeliyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    garantiye yolla bence. bendeki piller 1 seneden uzun sürede bitti.
    ve seninkinin yaptığı durumları yapmıyor.
    aynı ürün var bende de

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

ama ben motoplus tan almıştım. en azından sorunum olsaydı gidebileceğim mağaza vardı. n11 den alınan ürünleri garantiye yollama biraz daha zahmetli sanırım

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garantiye yolla bence. bendeki piller 1 seneden uzun sürede bitti.
    ve seninkinin yaptığı durumları yapmıyor.
    aynı ürün var bende de

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

ama ben motoplus tan almıştım. en azından sorunum olsaydı gidebileceğim mağaza vardı. n11 den alınan ürünleri garantiye yollama biraz daha zahmetli sanırım
    Ysstore'den aldım n11'den mesaj yazdım geri dönüş yapacaklardı yapmadılar hala bekliyorum.Abusun garantisi nerede nereye yollayacağım onuda bulamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Arkadaşlar ileride bu problemi yaşayan olursa ve n11'deki Ysstore firması hakkında birazda olsa bilginiz olmuş olur.Öncelikle Abus distribitörü Motoplus firmasıyla irtibata geçerek problemimi anlattım,Ürünü faturasıyla beraber bana yakın olan şirinevler şubelerine bırakmamı istediler.Faturayı kaybetmiştim.'019da ürünü N11'den aldığım firma Ysstore'ye n11 üzerinden msj yazarak konuyu anlattım ve fatura istendiğini söyledim burası çokomelli firmadan bana gelen msj karşı tarafla iletişime geçip gerekenleri halledip problemimin hızlı bir şekilde giderilmesini sağlayacaklarını söylendi.En azından 1 tane daha güvenilir bir firma tanımanın sevincini sizlerle paylaşmak istedim.

Motosikleti
    MT 25
    Pillerin boyutunu bilmiyorum fakat günlük kullanılan bir pil gibiyse bim'de satlan x-power a power gibi bir marka piller var bunlar performans açısından durasellen aynı. maliyetlerinizi düşürmek adına tercih edebilirsiniz.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pillerin boyutunu bilmiyorum fakat günlük kullanılan bir pil gibiyse bim'de satlan x-power a power gibi bir marka piller var bunlar performans açısından durasellen aynı. maliyetlerinizi düşürmek adına tercih edebilirsiniz.
    pil tüketimi fazla ise cihazda sıkıntı var demektir, arkadaş da onu sormuş zaten.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    2 tane AA pil alıyor

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Evet arkadaşlar problem pil tüketiminde 15 günde duracell piller bitiyor.ortama pillerin 6 ay gitmesi gerektiği söyleniyor.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Yurtdışından gelen malzeme içindeki piller ile Türkiye'deki pilleri karşılaştırma. Aynı malzeme bende 1 yıldır daha tık demedi. İnanıyorum ki pil değiştirince 3 ay gitmeyecek. Ama sendeki sıkıntı farklı piller akmış olmasın senin?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Pili bitmiş onun.bana da oldu aynısı hatta yine de garantiye yollamadan bi deneyim dedim pilleri yeniledim sorun çözüldü. Benimkinin de ilk başta 1 ayda falan bitiyordu pil sonra 3 ay falan dayanmaya başladı.Takiliyken titreyip ötmesi çok etkiliyor galiba ömrünü.

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Pil akması gibi görünürde olan hiç bir problem yoktu.Garantiye gönderdim Motoplus ve Ysstore yardımcı oldular.Bakalım şimdi geri dönüşleri ne yönde olacak ücret talep edecekler mi,etmeyecekler mi?Bekleyip göreceğiz.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Pil tüketiminin çok olduğunu anlamak için evde kurup takip etmek gerekir.Alarmın kaç here öttüğü bile çok önemli.Bende başka marka var.Dış etkenlerden dolayı ötmediği için muhtemelen daha uzun dayanıyordur pili.

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pil tüketiminin çok olduğunu anlamak için evde kurup takip etmek gerekir.Alarmın kaç here öttüğü bile çok önemli.Bende başka marka var.Dış etkenlerden dolayı ötmediği için muhtemelen daha uzun dayanıyordur pili.
    Zaten evimin arkası otopark hiç ötmüyor ama iş yerimde hergün ötse bile 2 haftada gitmez piller ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)