Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LS2 FF353 rapid medal

Motovento
    REKLAM ALANI
    yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Merhaba arkadaşlar bu kaskı almayı düşünüyorum ama fiyatı yüksek geldi bu para eder mi sizce 465 tl
    https://www.hepsiburada.com/ls2-kapali-kask-rapid-medal-siyah-sari-kask-m-p-hbv00000t5ljf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gecen sene yeşilli modelini 350tlye almıştım yamaha bayiinden. onla kiyaslayinca fiyat normal geldi bana. geçtiğimiz yıldan bu güne fiyat ve hizmetlerdeki artışlar da bu şekilde oldu
    yawuz58 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hero xpulse
    Alıntı Oasceu1s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen sene yeşilli modelini 350tlye almıştım yamaha bayiinden. onla kiyaslayinca fiyat normal geldi bana. geçtiğimiz yıldan bu güne fiyat ve hizmetlerdeki artışlar da bu şekilde oldu
    https://youtu.be/iqmSb1XTq5w dışı parlak vizör malzemesinden yapılmış gibi duruyor yeşil olan böyle değil bana yüksek gibi geldi fiyatı ben anlamıyorum kasktan herkes tavsiye ediyor ls2 yi ben şuan ncr kullanıyorum 1.5 sene oldu alalı ön açılır model bir kaç sefer düştüm birisinde kafanın arkasını yere sağlam vurdum ncr r sinin yarısı sökülmüştü kasktan sağlammış ama ls2 bana sağlam gelmdi videoda izlediğim kadarı ile

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen sene pulsar ile yaptığım kazada bu kask vardı kafamda.
    virajda cimlerden akan suya denk gelip low side şeklinde yere düştüm. çene kısmını sağlam vurdum sonra yuvarlandım kaskda birşey yoktu görevini layığıyla yapmıştı şuan gt air var kask takmıyormuşum diyorum rahat rüzgar seside çok aldığı yok malzeme kalitesi de gayet iyi.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Ls2 kask hic guven vermedi. 9 aylik surus sirasinda 1 kerecik shoei taktim ve kaza yaptim. kafa ustu asfalta cakildim. vizordeki cizik disinda birsey yoktu o da silince gecti. fiyati 5.708 tl olan bir kask bu.

su an nexx superspeed kullaniyorum. ama su cok net ls2 renk giydirilmis bisiklet kaski gibi geliyor.

kendinize su soruyu sorun: kafaniz, sevdikleriniz , hayatiniz 465 tl mi yoksa daha mi fazla?

allah kaza bela vermesin insallah.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    300 800 arasında alabileceğiniz en iyi kask. Kask zaten tüm dünya ülkelerinde satışı olan güncel bir model. Gidip antin kuntin fc moto revzilla gibi sitelerde olmayan mt tarzı kasklara para vermeyin. Kaskı iyi araştırın.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    bu kaskla bir kazam var isini yapti.

yolcum kafama düştü ve asfalta arasinda kaldi kafam boyle 30 m falan suruklendim.

ama 6 7 ay sonra vizor mekanizmask plastik oldugu icin kırılıyor.

1 2 ay icinde conta lar gevseyip ses almaya basliyor

Motosikleti
    mt-07 abs
    ben kullanıyorum sharp testi düşük ama konforlu. şükür deneme şansım olmadı ama içine çok ses alıyor. tıkaçsız veya kulaklıksız baya yoruyor

benim kullandığım careera diye geçiyormuş. işe gidip gelirken kullaniyorum. cok sürat yapmasam da ruzgar ve ses aldığı doğru. sıkı tutuyor ve daha iyisini kullanmadığımdan herhalde bana saglam geliyor. dökülme veya mekanizmalarinda ariza yaşamadım henüz.

Motosikleti
    Hero xpulse
    Arkadaşlar kaskı aldım ama bu kask bence 300 tl den fazla etmez ilk defa ls2 kask gördüm yakından diğer modelleri nasıl bilmem ama kabuk yapısı bana güven vermedi açıkçası sağlamlık olarak nasıl bilemiyorum benim dandik ncr den daha çürük gibi duruyor aldık artık kullanalım bakalım sonuç ne olacak

Hocam iade edebiliyorsan et ve bütçen o kadar kısıtlıysa MT Revenge bak derim.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    eğer doğruysa ECE 22.05, DOT ve NBR 7471 Güvenlik Sertifikalarını almış. bu sertifakaları aldıysa güvenlidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)