Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

7 bin lira bütçeyle custom motor yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık. Güzel olmuş bence...

Cafe racer'dan ziyade orijinal bir custom olmuş sanki. Scrambler diyeceğim ama tam öyle de değil. Ancak Cafe racer hiç değil.

Gerçi Cafe racer'dan da bay geldi artık. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama şahsen haddinden fazla abartıldığını düşünmekteyim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    karizmatik duruyor elinize sağlık. sormak istediğim birkaç şey var cevaplarsanız çok sevinirim.
    selede artçı için yer kalmamış gibi ve artçı ayaklıkları da yok yanılmıyorsam, muayeneden geçiyor mu bu haliyle?

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı backinblack1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh. Rengi değiştirmek isterim ben. Sanırım bi yolu vardır.
    Ruhsata işletmen gerekir degişikilkleri. Daha geçen gün burada yazıp çizdiler, küçük bir aramayla bulabilirsin.

Alıntı Av.Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks cafe 152 al geç hiç uğraşma. Üzerine eklemeler yaparsın. Bajaj boxer'ın artık suyu çıktı. Önüne gelen boxerdan custom yapma derdinde ve motor bi halta da benzemiyor.
    Boxerın customları hoşuma gidiyor onda problem yok ama mekanik olarak rks beni üzer mi acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsata işletmen gerekir degişikilkleri. Daha geçen gün burada yazıp çizdiler, küçük bir aramayla bulabilirsin.
    Tamamdır çok teşekkürler. Bugün itibariyle boxerlara bakıyorum, ilk motorum olacak heyecanlıyım. Bu arada motora genelde 2 kişi bineceğiz. 150cc olması da bir avantaj benim için.

müthiş bir çalışma olmuş gördüğüm en iyi scrambler lardan biri, hangi modeli kullandınız acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Mondial 150 mr vulture da bakabilirsiniz hatta boxer dan daha iyi bir seçenek olacağını düşünüyorum ayrıca daha sorunsuz ve daha güçlü, tasarımı da daha güzel

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Dediğiniz motorların sıkıntısı olmaz mı? çok eski duruyor.
    Eski olması iyidir, bir yaşanmışlığı vardır, klasiktir.. ve bunlar iki zamanlı basit makinalardır kolaylıkla sök-tak-değiştir-tamir et yapabilirsiniz. Parça ve fiyatta sizleri yormaz, bu sebepler ve şahsen klasik sever olmamdan ötürü önerdim.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Teşekkürler yorumlarınız için. Kanuni cross 150 kullandım.

Artçı mecbur kalmadıkça almadığım için seleyi küçük yaptım.

Birçok parçası el yapımı veya 3d yazıcıdan yaptım.

7 aydır binemiyorum köpeğim olduğu için scooter a biniyorum. Bunu da satıyorum eğer ilgilenen olursa Balıkesir ayvalıktayım. Ruckus tarzı bir scooter toplayacağım köpeğimle beraber binmek için.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Boxerın customları hoşuma gidiyor onda problem yok ama mekanik olarak rks beni üzer mi acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Tamamdır çok teşekkürler. Bugün itibariyle boxerlara bakıyorum, ilk motorum olacak heyecanlıyım. Bu arada motora genelde 2 kişi bineceğiz. 150cc olması da bir avantaj benim için.
    Sökmeye takmaya çok uygun motor. Genel olarak hakkında duyduğum yorumlar çok iyi,fiyatta iyi aslında sıfırını 7 küsüre bulabilirsin. İkinci el 4-5 bin arası. benim de aklımın köşesinde duran bir motor. Jantları tel jant avantaj, ayrıca 5 vites, boxer 4 vites. Youtube da kullananların incelemeleri var. Bakabilirsin.

Edit: Ayrıca 2 zamanlıya bulaşmamanı öneririm. Arızası bitmez.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)