Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Egzoz Patlaması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    ya ne güzel işte bırak patlatsın millet onun için para veriyor. o değil de mt25 de en özlediğim şey de 8k devirden sonra vites küçültüp bırakınca egzosun o hafif patırdaması, çok güzeldi o ses ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Motorun şasesini boyayacağım zaman motoru çıplak haliyle güzelce yıkamıştım, sonrasında egzoz mavi mavi ateşler attı ama motor yürümüyordu. Konjektör, CDI ve bobin soketlerini kurcalayınca düzeldi. Aslında bir daha kurcalasam iyi olacak

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxp...95_11455820205

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı coderbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ne güzel işte bırak patlatsın millet onun için para veriyor. o değil de mt25 de en özlediğim şey de 8k devirden sonra vites küçültüp bırakınca egzosun o hafif patırdaması, çok güzeldi o ses ya
    Bu arada ilk başta hoşuma gitmişti :D Ama durum gün geçtikçe vahimleşiyor, bugün 80le giderken ufacık gaz verip sabit tuttum motor yığıldı ve çatara patara etti egzoz :D Benzin hep çöpe gidiyor, eve gelir gelmez karburatörü açtım temizledim yine aynı. Buji değişeceğim düzelmezse supap ayarı :(

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Karbüratörü temizledim, egzoz supapını gevşettim(0.05ti), uyduruk(marshal) buji taktım ve şuan egzoz patlatma mevzusu bitti.
    Ayrıca 2 kişi giden cbr125i ve 150lik Kubayı tokatladım :D Şimdilik iyi oldu gibi 0.10mm ye ayarladım az daha gevşeteyim bakalım ne olacak :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)