Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha 2020 mayıs fiyat güncellemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %7recekler söylentisi var
    ortada motosiklet yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    R25 Haziran fiyat listesi 39.500 TL oldu saygı değer arkadaşlar ne günlere kaldık herkes elinde ki motorun değerini bilsin yenisi alınmaz artık tam zamınında almışım diye şükrediyorum Allaha

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Adamlar Iphone app'leri gibi, sürekli otomatik güncelleme. %7 de azıcık damarlı, hani bu hafta %2'sini, 2 hafta sonra alıştıra alıştıra kalan tutarı güncelleseler daha iyi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 Haziran fiyat listesi 39.500 TL oldu saygı değer arkadaşlar ne günlere kaldık herkes elinde ki motorun değerini bilsin yenisi alınmaz artık tam zamınında almışım diye şükrediyorum Allaha
    Sarı sitede 39.500 olarak güncellenmeye başlamış. Yarın öğleden sonra veya 2'sinde resmi olarak Yamaha'nın sitesinde de güncellerler fiyatları. Sene sonuna doğru 47-50 arası olacak sanırım...
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı sitede 39.500 olarak güncellenmeye başlamış. Yarın öğleden sonra veya 2'sinde resmi olarak Yamaha'nın sitesinde de güncellerler fiyatları. Sene sonuna doğru 47-50 arası olacak sanırım...
    o kadar olur mu bilmiyorum ama 45 garanti sanırım

Motosikleti
    o kadar olur mu bilmiyorum ama 45 garanti sanırım
    Türkiye'de altından sonra en değerli yatırım: Otomobil ve motosiklet.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de altından sonra en değerli yatırım: Otomobil ve motosiklet.
    zaten altına da vergi geldi onda da kar edemicez en iyisi bi r25 alırım garaja atalım nasıl olsa değerleniyor :D

Motosikleti
    zaten altına da vergi geldi onda da kar edemicez en iyisi bi r25 alırım garaja atalım nasıl olsa değerleniyor :D
    3-5 tane R25 al hiç kullanma, 5 sene sonra her birini 100 bin tl'den sat.
    enes_ayx bunu beğendi.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Almayın arkadaşlar bir taraflarında patlasın satanların, siz talep gösterdikçe daha da artacak. Siz 30 bin civarından bahsediyorsunuz. Ben hayalim olan 2016 zx10rı satın almayı düşünüyordum 100 bin tl ayarladım, 5 aya 150 bin tl olmuş. Gece gündüz uğraşıp hayalini kurduğum aracı almadım, geri kalanı da bulurum ama ellerinde patlasın. Bu kadar param varken bile gider kuba x boss alırım, yinede bu saatten sonra bu şe......lere para vermem. Herkes benim gibi düşünse 5 ay sonra 100 e de satamazlar. Hata bizim gidin paranız varsa da alın 50 cclik motosiklet ya da eski 2005 2006 model temiz bişey bakın. Ben öyle yaptım, elimde 2006 fz1 var. Siz dur demedikçe bu işe sonu gelmez bu kadar. Gördüğünüz her kullanıcıyı uyarın. Ciddi söylüyorum 100 bin lira kazancım olsa 6 aylık yinede satın alıp sevindirmem bu şe......leri...
    Ezio41, tommygun, mavzer-i ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayın arkadaşlar bir taraflarında patlasın satanların, siz talep gösterdikçe daha da artacak. Siz 30 bin civarından bahsediyorsunuz. Ben hayalim olan 2016 zx10rı satın almayı düşünüyordum 100 bin tl ayarladım, 5 aya 150 bin tl olmuş. Gece gündüz uğraşıp hayalini kurduğum aracı almadım, geri kalanı da bulurum ama ellerinde patlasın. Bu kadar param varken bile gider kuba x boss alırım, yinede bu saatten sonra bu şe......lere para vermem. Herkes benim gibi düşünse 5 ay sonra 100 e de satamazlar. Hata bizim gidin paranız varsa da alın 50 cclik motosiklet ya da eski 2005 2006 model temiz bişey bakın. Ben öyle yaptım, elimde 2006 fz1 var. Siz dur demedikçe bu işe sonu gelmez bu kadar. Gördüğünüz her kullanıcıyı uyarın. Ciddi söylüyorum 100 bin lira kazancım olsa 6 aylık yinede satın alıp sevindirmem bu şe......leri...
    2010 yıllarından beri Yamaha XJ6 hayalimdir. Son serisi 2016'da 32-33 bin civarına sıfırı satılıyordu ama o zamanlar anca 250'lik bir makineye sahip olabilmiştim. Hala hayalimdir kendisi ama 2. eli 40-50 bin tl arası oldu. 2016'da sıfır satılan fiyatına şu an anca yeni bir 250'lik aldım ama bu sefer bunu satıp 2. el alsam mı diye düşünüyorum fazla para verip? Bu artışlar hiç bir zaman durmayacak çünkü, devamlı pik yapmaya devam edecek maalesef.
    leons bunu beğendi.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Farkındayım fakat yinede sen xj6 almak için o parayı bayılırsan işin sonu gelmez. Elindeki araç ile keyfine bakacaksın. Xj6yı alırsan ekmeklerine yağ sürersin ve böyle sonu olmadan devam eder. Herkesin bu konuda bilinçlenmesi gerekiyor.
    mavzer-i bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar ikinci eller pahaliysa sifir alin..(einstein)

Sifir motor fiyatlari da mi uctu..o zaman sifir da almayin.

Şimdi bir motorun sifiri 200 bin olduysa sifir ayarinda 2 3 yillik motoru 100 bin e adam vermez tabii.

Ben de vermem yani,neden vereyim keriz miyim ?

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oyuncaktan söz ederken
    çocuklar, pahalı demezler. alabiliyolardır veya şimdi alamıyolardır
    büyükler, pahalı, ucuz derler

motosiklet bizim oyuncağımız

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Her malın bir alıcısı vardir,

Sözündeki ``alicisi``oldukça fiyatlar ivmesini korur.

Bu kisiler için,

Pahaliymiş,zam gelmişmiş vs.hiçbir önemi yok,basar parayi alir,keyfine bakar.

Arsayi satip pavyona giden varsa
    Tarlayi satip motor alanlarda var.

Daha bugun,30.000 tl lik cep telefonu kutu acilimini izledim,tanitim yapan kisi firmaya sormuş ilk gelen partiler tamamen satilmis,

Cep telefonundan bahsediyorum,30.000tl.

Paranin kendisi telefondan daha agir.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Farkındayım fakat yinede sen xj6 almak için o parayı bayılırsan işin sonu gelmez. Elindeki araç ile keyfine bakacaksın. Xj6yı alırsan ekmeklerine yağ sürersin ve böyle sonu olmadan devam eder. Herkesin bu konuda bilinçlenmesi gerekiyor.
    Zaten insanlar alamayacak. Alamayacak oldukları için fiyat artıyor. Yeterince insan alacak olsa fiyatlar düşer.

Tahminim, bugün açgözlülükle suçlanan bayiler, eskiye göre çok daha az gelire sahipler.

Olacak olanı söyleyeyim: Fiyatlar daha da yükselecek. Bayi sayısı azalacak. Çünkü cirolari insanların alım gücünü takip ederek ciddi oranda azalacak.

Velhasıl sorun "hayin Yamaha" değil. Sorun fakirlik.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    HERKEZ fiyatlardan şikayetçi ama alan gene de alıyor sana bana dar gelen başkasına bol geliyor
    millet 3 5 bakmıyor asılıyor kredi ye
    şu zaman da 100 cc bile motoru peşin alan yoktur

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ben versys 650 alırken fiyatlar tam tadındaydı.
    versys alacağım zaman şuan olsaydı o paranın 3 te1 i ile eski model transalp yada varadero alıp kalan 3 te 1 i ile masraf harcayıp binerdim.
    leons bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    biz ne kadar bilinçlenip almasakta birileri 250de olsa o motoru alıcak ve artmaya devam edicek biz ise almadığımız her gün için zamları izleyeceğiz o yüzden ben sıcak bakmıyorum
    leons bunu beğendi.

21 mayista bakim icin Yamaha Bayisine gittim. Orda musteri ile satis danismani arasındaki diyaloga sahit oldum.

Elimizde xmax kalmadi sirada bekleyen 35 kişi var diyordu. Kapora faanda almiyorlardi ve haziran ayinda zam gelebilir diyordu cocuk.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Bırakınız artık bu fiyatların bayilerden kaynaklandığı algısını. Adam 10 bine getirip, 11 bine sattığı motoru artık 13 e getirip 14 e satıyor. Siz gidip başkalarına kızmanız lazım. Neden bu kadar fazla vergi var diye.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)