Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kask içi kulaklık

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Merhaba arkadaşlar,uzun yolda malum kulaklık ile kask baya bir sıkıntılı oluyor. İnternette gördüğüm kask için bluetoth kulaklık var bunları alıp uygulayan var mı? yapan varsa nasıldır bilgi verebilir mi montajı nasıldır kullabilirlik ses kalitesi vesaire, yada başka alternatifleri var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Ben Kn-Master Alpha Kie aldım. Bunu kaskın içine monteliyorsun yana da interkomu takıyorsun, senin dediğin öyle değil ama. Ses performansı üründen ürüne ve kasktan kaska değişir. Benim kaskım çok rüzgar alıyor rüzgar ve müzik karışıyor ama yine rahat duyuluyor yani müzik. Bi kulaklık gibi olmuyor bu çünkü dışarıyı da duyuyorsun bununla. Şehiriçinde bu biraz daha avantajlı kulaklığa göre çünkü dışarıyı duyabiliyorsun.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu fotoğrafını paylaştığın ürünü bende merak edip araştırdim fakat iyi bir şey bulamadım. Konunun takibiyim. Bildiğim tek şey kaskin icindeki kulaklik yuvalarna oturmuyormus biraz içerdeki köpüğü siyirip yaptığında oturuyormus. Merak ettigim sey benim mikrofon nasil çalışıyor. Sesi iyi iletiyor mu kaskin icine giren rüzgar sesini kesebiliyor mu. Kullanan biri yardımcı olur ins.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Böyle bir ürün kullanıyorum, kaskım biraz fazla ses alıyor o yüzden uzun yolda müzik dinlemek dert ancak şehir içi gayet yeterli, mikrofonu da başarılı. Karşı taraf sesimi anlıyor, deneme yapmak için aradığım arkadaş, telefondan konuşmadığın belli ama sesin gayet net demişti.
    Siluet... bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Merhaba vimoto V8 kullanıyorum intercom sınıfında gayet başarılı bir sesi var araştırmanı öneririm
    enes_ayx bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    benim için önemli olan şehir dışı zaten şehir içinde sağlıklı bulmuyorum ama şehir dışında rüzgarla karıştığında gürültü kirliliği olabilir mi diye düşünmedim değil açıkcası kullananlar merakla bekliyorum yorumu

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bambaska bir öneri verebilirim, eğer konusmayacak isen Xiaomi Redmi Airdots aldım 140 tl 'ye, kulak içi oldugu için hem rüzgar sesini kesiyor hemde inceden müzik acınca oldukca keyifli oluyor.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bambaska bir öneri verebilirim, eğer konusmayacak isen Xiaomi Redmi Airdots aldım 140 tl 'ye, kulak içi oldugu için hem rüzgar sesini kesiyor hemde inceden müzik acınca oldukca keyifli oluyor.
    evet onu bende düşündüm de sanki dışarıda kalan kısmın çıkıntısı fazla gibi geldi kaskı taktığımda baskı yapıp belirli bir zaman sonra kulağı acıtır mı diye düşündüm denemek lazım mağazaya gidip aslında ama malesef ki mağazalar kapalı ama açıldığında bunu denemek ilk işim olabilir

poer.145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    650F
    Baska motorlarla konusmaya ihtiyacim yok diyorsan Bluetooth olarak alman isini gorecektir.kulakliktan daha iyidir rahatsiz etmez dusmez cikmaz zaten kaskin icerisinde yuvalari var direk o noktaya yerlestirebilirsin

Simsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende var o kulaklık, olmuyor

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Ucuz yollu birşeyler yapmak istersen yaptığımı anlatayım. Bende Philips marka kulaklık vardı bilgisayarda kullandığım. Onun hoparlörlerini söküp kaskın içine bir güzel yerleştirdim. Her yerde satılan araba için olan Bluetooth kitinden de ucuz yollu bir tane aldım (15 TL falandı galiba). Onu da ön iç tarafa taktım mikrofonunu kullanmak için. Telefonla eşleştirdim. Müzik dinliyorum telefon gelirse de tek tuştan cevaplıyorum gayet işimi gördü görmeye devam ediyor. Yapali da yanılmıyorsam 2 yıl oldu sıkıntısız devam ediyoruz.
    Ferudunabi bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet onu bende düşündüm de sanki dışarıda kalan kısmın çıkıntısı fazla gibi geldi kaskı taktığımda baskı yapıp belirli bir zaman sonra kulağı acıtır mı diye düşündüm denemek lazım mağazaya gidip aslında ama malesef ki mağazalar kapalı ama açıldığında bunu denemek ilk işim olabilir
    benım kask bir tık büyük , kulaklık da kulak içini doldurup dısarı pek tasma yapmadıgından sıkıntı yaratmıyor.

ama denemenizde fayda var, kask ve kulak tipi nedeniyle bosuna para vermemiş olursunuz böylece
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xiaomi kulaklıklar la yaptığınız da verim alamazsiniz. Bende var denedim kask kulaginiza baski yapıyor ve kulaklığın tuşuna basıyor. Sizde basmiyorsa kask kafaniza uygun değil diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022

şu tarz birşey nasıl olabilir acaba xiaomiye göre daha çıkıntısız gibi. ilk dediğimin yapımı nasıldır acaba yaparken elimde kalmasından korkuyorum

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,uzun yolda malum kulaklık ile kask baya bir sıkıntılı oluyor.
    Niye?

Ben bundan kullanıyorum:

https://www.amazon.com/Plugfones-Gua.../dp/B00RC301N4

Hesaplı. Çok rahat. Motosiklet üzerinde günde 7-8 saat kullanmışlığım var.

Ful face kaskı çıkarıp takarken de hiç rahatsız etmiyor.

Bluetooth olmadığı için şarj ve pil ömrü derdi de yok.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye?

Ben bundan kullanıyorum:

https://www.amazon.com/Plugfones-Guardian-Earplug-Earbud-Hybrid/dp/B00RC301N4

Hesaplı. Çok rahat. Motosiklet üzerinde günde 7-8 saat kullanmışlığım var.

Ful face kaskı çıkarıp takarken de hiç rahatsız etmiyor.

Bluetooth olmadığı için şarj ve pil ömrü derdi de yok.
    dışarıdan çıkıntısı fazla olduğu için kask baskı yapıyor belli bir süre sonra buda kulağı acıtıyor ama sizin attığınız baya iyi çıkıntısız bunun bluetothlusunu bulabilirsem hemen alırım kabloya uğraşmayalım

Motosikleti
    MT 25

Az önce keşfettiğim video. iş görür bütçen varsa 300 250 lira arasına bir interkom al
    enes_ayx bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    su geçirmez bir ses bombasi al kaska yapıştır. icindeki hoperlorden seri 2 hoparlor cek kaskin icine al sana intercom 30 tlye falan hemde bluetoothlu

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Ben de apple airpods kullanıyorum eğer sabitleyebildiysem baskı ağrı hiç sorun olmuyor görüşme de rahatça yapılıyor fakat sabitleyene kadar ter içinde kalıyorum. Yarım kask ile hiç sorun olmuyor ama full face kaskı taktığım anda kulağımdan kayıp kaskın içinde seyahate başlıyor bu airpodlar ve kaskı 2-3 kere çıkarıp takmam gerekiyor ben de makul bir çözüm arıyorum o sebeple.

eraysefer28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd - Dominar 250 - Duke 200
    Biri Xiamoi kulaklık demiş evet cidden mantıklı olabilir ama bende de Xiaomi kulaklık var takıyorum fakat kaskı çıkartırken sıkıntı oluyor kulaklarım hep acıyor o yüzden artık kullanmıyorum kask kafamdayken.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)