Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kask içi kulaklık

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yukarıda linkini verdiğim kulaklığı kullanırsanız kaskla ilgili hiç bir sıkıntı yaşamazsınız... Müzik dinleyebildiğiniz bir kulaklık tıkacı yapısında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye?

Ben bundan kullanıyorum:

https://www.amazon.com/Plugfones-Gua.../dp/B00RC301N4

Hesaplı. Çok rahat. Motosiklet üzerinde günde 7-8 saat kullanmışlığım var.

Ful face kaskı çıkarıp takarken de hiç rahatsız etmiyor.

Bluetooth olmadığı için şarj ve pil ömrü derdi de yok.
    Bu güzelmiş Türkiye'de alabileceğim yer olsa hemen denerdim. Bluetooth versiyonuda varmış.

Konusu açılmış bende tecrübe paylaşıyım belki internetde birinin önüne aradığı bilgi olarak gelir.

Ben bu ürünü kullanıyorum. jabra elite 65e . Hem bisiklet kullanırken hemde motor kullanırken rahat rahat görüşme yapmak istedim. Mikrofonlarıyla önde bir ürün. Yüksek süretlerde oluşan yüksek rüzgar gürültüsünde bile, mikrofonları karşı tarafa sesi anlaşılır iletebiliyor. Esas marifeti aslında bu. En çok çekindigim kulağıma baskı yapıp yapmayacağıydı, o konuda da bir sıkıtı çıkarmadı bana. Ama işin sonunda motosiklet için çokta uygun olmadıgını anladım. Sanırım yeni kaskım da fazla rüzgar sesi alıyor. Rüzgarlı bir günse bu kulaklıkla bir şeyler dinlemek anlamını yitiriyor. Tam kulak içi bir ürün değil. Gürültüyü önleyecek aktif sistemi var buna güveniyor. Ancak yarım kulak içi olduğu için her halukarda rüzgar gürültüsü kulağa ulaşıyor. Hatta gürültü önleme mikrofonları çok rüzgarlı günlerde , rüzgardan etkilenip bazı açılarda ekstra gürültüye neden bile olabiliyor.

Benzer bir sony ürün kullanmıştım 5 yıl boyunca o tam kulak içi bir üründü o bozulunca arayışa girdim. o konfora alışınca mikrofonları daha iyi olan bu benzer ürüne geçtim. mikrofonlar çok tatmin etti ancak rüzgar gürültüsüne çare yok malesef. Zaten ofis için üretilmiş bir ürün şansımı denemiş oldum.

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda linkini verdiğim kulaklığı kullanırsanız kaskla ilgili hiç bir sıkıntı yaşamazsınız... Müzik dinleyebildiğiniz bir kulaklık tıkacı yapısında.
    ürün türkiyede olsa hemen alırdım ama şimdi gümrüğüyle vergisiyle uğraşmak bu zamanda sıkıntı o yüzden pek sıcak bakamadım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)