Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sınav vakti yaklaştı

Motovento
    REKLAM ALANI
    paradoxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 250 chopper
    arkadaşlar 26 ağustosta nihayet ehliyet sınavına giricez inşallah yalnız direksiyon sınavı ne zaman bilmiyorum.ne kadar uzun sürüyo ehliyet almak motorun var ama ehliyetin yoksa hep huzursuz biniyosun motora polis ne zaman çevirecek diye bu arada motorum ramzey 250 chopper

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Yav bu arada sınava 1 hafta var,ben daha bişey okumadım kapak açmadım valla...nası oluyo,sınava girmiş arkadaşlar bi yazsa keşke 1 hafta çalışmak yetiyomu?ehliyet almak çok bayık ve uzun bi süren iş,ama neyse bi ucundan tuttum,işalla ehliyeti cebime koyduğum günüde görürüm...

izmirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker olan herşeye ben varım
    evet sınav yaklaştı bende katılıcam!!!!ehliyetsiz olmazzz

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    benim bildigim direksiyon da eylülün 3. haftasi gibi olacak, umuyorum ehliyete ekim olmadan kavusabilriz.

abi 50 soru var 20 si çıkıyor içinden zaten soyle kursa versinler sorulari bak geç.(eger araba ehliyetin varsa bu dedigim gecerli tabi)

Motosikleti
    ramzey 250 chopper
    b sınıfı ehliyet var bende ya direksiyon sınavı daha erken biliyodum ben iki sınav arası ne kadar uzun böyle şöyle doya doya gezemedim motorla

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sınav kursunuz tarafından size verilmiş olması gereken 50 soru içinden 20 soru ile oluyor ve bir ya da iki gün çalışırsanız geçersiniz. Direksiyon sınavı da aynı ayın sonunda Scooterla yapılıyor o daha da basit. Korkacak ve panik yapacak bi şey yok yani motosiklet sürecek kadar zekası olan herkes bu sınavları geçiyo merak etmeyin. Haydi hepinize iyi sınavlar. Biz geçen ay o işleri hallettik A2, 1 haftadır cebimizde...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    ramzey 250 chopper
    hayırlı olsun kardeş darısı başımıza ehliyeti olanlara imreniyorum valla

ben motor sınavının 23 eylül gibi yapılacağını duydum ...bana 50 soru verdiler işte bunların içinden 20 tanesinden cıkacakmış...bide bnm sürücü kursumun online testi var onları çözücem tabi bende b var ondan 20 sorudan mesulum...hepinize kolay gelsin...

Motosikleti
    ramzey 250 chopper
    23 eylül çok geç ya.aslında ikisini beraber yapsalar ne güzel olurdu işin yoksa bir ay daha bekle

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı paradoxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş darısı başımıza ehliyeti olanlara imreniyorum valla
    Sağol kardeş, siz de alırsınız elbet, merak etme, sadece biraz sabır. Ben de sizin gibiydim kısa süre önce. Üstelik benim daha motorum yok, bakın siz o işi halletmişsiniz. Ben önce ehliyet dedim. Şimdi motor için bekliyoruz bakalım.
    dediğim gibi kolay sınavlar geçersiniz biter.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

http://www.gelisimsurucu.com/
    arkadaşlar burada online test soruları var kendınızı sınayın yanlısınızı doğrunuzu söyluyor test edın kendınızı faydasını göreceksınız ben 92 puan aldım testte
    herşey iyi güzelde motor sınavından sonra direksiyon dersinin 1 ay sonra olması çok ara veriyorlar işin yoksa motora bınıp ınmek için 1 ay bekle :(

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Direksiyon sınav tarihi 23-24 Eylül dür.

Yorumlarda yazılanlar doğrudur. B Sınıfı ehliyeti olan 20 dk.da 20 sorudan sorumlu olacaktır ve kursların verdiği 50 soru içinden 20 soru gelecektir.
    (Şİmdiye kadar gerçekleşen uygulamalrın araştırmasına istinaden yorumlanmıştır. Kesin olacak diye algılamayın lütfen)

Aynı tarihlerde sınava bende gireceğim kısmet olursa. Şimdiden hepimize bol şans...
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Motosikleti
    ramzey 250 chopper
    sağol kardeş sanada bol şans şans işte ehliyeti alıcaz yaz bitecek keşke daha önce alsaydım

4muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rs 151 ama yamaha xmax250 istiyorum.
    abi bu ne yaaa
    mecidiyeköyde oturuyorum sınav büyükçekmecede haydaaaaa nası iş be
    ..............

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    calışın abicim bende 20 soru nolcak dedimm ama olmadı bu hafta bende 2. sınava girceemm
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA:bounce:

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı electricsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav bu arada sınava 1 hafta var,ben daha bişey okumadım kapak açmadım valla...nası oluyo,sınava girmiş arkadaşlar bi yazsa keşke 1 hafta çalışmak yetiyomu?ehliyet almak çok bayık ve uzun bi süren iş,ama neyse bi ucundan tuttum,işalla ehliyeti cebime koyduğum günüde görürüm...
    Arkadaşım bu linki okursan Ehliyet sınavı korkun falan kalmaz... Tüm bilgiler burada... Konu başlığı "Ehliyet sınavından geçemeyen salak mıdır?" http://www.motosiklet.net/forum/show...alak+m%FDd%FDr
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

vada330ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 250 QM
    sık dişini kardeşim aynı kaderi paylaşıyoz az kaldı bol şanslarr
    [CENTER][COLOR="DarkSlateGray"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]Motorun varsa farklı olmanın hazzını yaşa...[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [COLOR="Red"][FONT="Arial"]Ramzey QM 250cc[/FONT][/COLOR]

Motosikleti
    ramzey 250 chopper
    teşekkürler kardeş sanada bol şanslar bu arada motorun benimkinin aynısı bende motorla bi foto çekileyim artık.tüm ehliyet alacak arkadaşlara bol şans

kiss_of_death_28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondialcıyız sonuna kadar - RS 151
    Arkadaşlar ben Sınava Temmuzun 8 inde girdim 29 unda da direksiyon sınavına girdim.Hala ehliyetimi bekliyorum emniyete verdim.Yani Direksiyon sınavına girdikten hemen sonra almanız pek mumkun değil ancak 1-2 hafta sonra alabiliyorsunuz.

Gerçi ben geç kaldım ehliyeti almakta tatildeydim :D
    --->>>Alemin Kralı Şampiyon Fener<<<---

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    direksiyon sınavı motor sınavından 20 en fazla bir ay sonra yapılıyor sürücü belgeleriniz muhtemelen ekimin 10 15 i gibi elinizde olur birazdaha sabredin arkadaşlar ben sabrettimm mükafatımı aldım
    ]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler