Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklette L sibop kullanımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar hava basarken normal siboplara biraz zorluk çıkıyor ilave parçayla L sibop yapan kullanan arkadaş var mı nasıl tavsiye eder misiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    önceki motorumda standart olarak vardi cok rahatti.simdiki motorumda yok her hava basisim istirap bunu da l yaptırmak istiyorum balans filan biraz ugrastirici

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı nanis61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hava basarken normal siboplara biraz zorluk çıkıyor ilave parçayla L sibop yapan kullanan arkadaş var mı nasıl tavsiye eder misiniz ?
    Ben kullanıyorum. Metallerinden taktırdım. Hava basmak için kendimden geçmiyorum. Temiz temiz basıp işimi hallediyorum. Tanesine 25yada50tl vermiştim. Şimdi her hava bastığımda verdiğim para için mutlu oluyorum.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum. Metallerinden taktırdım. Hava basmak için kendimden geçmiyorum. Temiz temiz basıp işimi hallediyorum. Tanesine 25yada50tl vermiştim. Şimdi her hava bastığımda verdiğim para için mutlu oluyorum.
    Bir problem çıkmadı kullanışlı tavsiye ediyorsun hatırlıyor musun nereden aldığını ? yoksa heps, hemen hemen aynı kalitede mi

Motosikleti
    MT-07
    Ben Buzmotor'da lastik değiştirirken taktırmıştım. Zaten lastik çıkmadan takmak imkansız olduğundan işine yarar. Metal olduğu için deforme şansının olması çok düşük. Ben kullanıyorum ve memnunum. Öndeki çift disk yüzünden hava basmak sorun olabiliyordu ve arka lastik yüzünden de hep elim yağlanıyordu zincire değmesinden dolayı. Şimdi Hiç öyle derdim yok. 2dk sürmüyor lastiklerimi şişirmem.
    nanis61 bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alırken ucuzuna kaçmayın. Ucuz / Pahalı arasında ciddi fiyat farkı var. Gözünüzü kapatır, kalitelisine parayı verir alırsanız memnun kalırsınız. Ancak balans yaptırmayı ihmal etmeyin, balansta ciddi fark yaratabilir.
    nanis61 bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    suzukici seniiii
    bu da benimkisi...

nanis61 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben lastiklerimi hep İstinye Motolastik'ten aldım, her motosikletime de orada satılan Alman malı metal yan supap taktırdım, çok düzgün sağlam şeyler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)