Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Park Halindeki Motorlarımızı Paylaşıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt 60 Rs hakkındaki düşünceleriniz nedir?
    İstanbul şartlarında bence çok güzel bir lastik. Bir kere korkutmadı beni ki, agresif sürüyorum genelde. Darlık- Teke virajlarında kendi limitlerim de oldukça güven verdi bana. Kesinlikle tavsiye edebilirim tabi ömrü konusunda bir şey diyemem kısa olduğu söyleniyor. Şuan ben 4bin km geçtim istemediğim sürece patinaj düşmüyor arka lastik.
    tommygun bunu beğendi.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul şartlarında bence çok güzel bir lastik. Bir kere korkutmadı beni ki, agresif sürüyorum genelde. Darlık- Teke virajlarında kendi limitlerim de oldukça güven verdi bana. Kesinlikle tavsiye edebilirim tabi ömrü konusunda bir şey diyemem kısa olduğu söyleniyor. Şuan ben 4bin km geçtim istemediğim sürece patinaj düşmüyor arka lastik.
    Mt60Rs benim çok merak ettiğim bir lastik, şu an Road4 kullanıyorum, Road4 iyidir,hoştur ama yeri geliyor ödümü koparıyor. Viraj hariç konuşalım; çok soğuk hava ve yağmurda sizce nasıl?
    furkanguvenc bunu beğendi.

Mt60Rs benim çok merak ettiğim bir lastik, şu an Road4 kullanıyorum, Road4 iyidir,hoştur ama yeri geliyor ödümü koparıyor. Viraj hariç konuşalım; çok soğuk hava ve yağmurda sizce nasıl?
    Yağmur hakkında konuşamam çünkü yorum yapabilecek kadar çok sürmedim yağmurda. Ama soğuk hava da (5-10 derece için konuşuyorum) kullandım lastikler soğukken bile bana aman burada neden böyle oldu vs. Dedirtmedi. Fren de ABS devreye girmedi. Tabi ki ne olursa olsun ısıtmadan hiç bir lastikle extrem performanslar almak için uğraşmıyorum. Ev-iş arası 5-6KM bu sürede ısınmaya zamanı olmuyor lastiklerin ama dediğim gibi ben korkutacak bir durum yaşanmadı.
    Şunu da belirtmekte fayda görüyorum aynı motorda farklı lastikler denemedim bir de onu görüp yorum yapmak daha sağlıklı olabilir.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yağmur hakkında konuşamam çünkü yorum yapabilecek kadar çok sürmedim yağmurda. Ama soğuk hava da (5-10 derece için konuşuyorum) kullandım lastikler soğukken bile bana aman burada neden böyle oldu vs. Dedirtmedi. Fren de ABS devreye girmedi. Tabi ki ne olursa olsun ısıtmadan hiç bir lastikle extrem performanslar almak için uğraşmıyorum. Ev-iş arası 5-6KM bu sürede ısınmaya zamanı olmuyor lastiklerin ama dediğim gibi ben korkutacak bir durum yaşanmadı.
    Şunu da belirtmekte fayda görüyorum aynı motorda farklı lastikler denemedim bir de onu görüp yorum yapmak daha sağlıklı olabilir.
    Rahmetli Altın Elbiseli Adam, Altınlı Geceler'in birinde benim şu an kullandığım motora Mt60rs takıldığında motorda çok şey değiştiğini anlatmıştı. Sizin de lastikleri görünce aklıma geldi o video.
    levend84 bunu beğendi.

Rahmetli Altın Elbiseli Adam, Altınlı Geceler'in birinde benim şu an kullandığım motora Mt60rs takıldığında motorda çok şey değiştiğini anlatmıştı. Sizin de lastikleri görünce aklıma geldi o video.
    Rahmetli pek yanılmadı bu konularda bende hala kendisinin anlattığı çok şeyi kullanıyorum ve takıldığım yerde açıp bakıyorum. Hatta şuan bile bir altınlı geceyi izliyorum
    tommygun ve levend84 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Rahmetli dediyse doğrudur,barkin iki tekerin vakkosudur..bir döneme motosikleti sevdiren biriydi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:50 ----------

Rahmetli pek yanılmadı bu konularda bende hala kendisinin anlattığı çok şeyi kullanıyorum ve takıldığım yerde açıp bakıyorum. Hatta şuan bile bir altınlı geceyi izliyorum
    Anlatiği tüm bilgiler bizzat tecrubesine dayanan konulardi,nokta atişi tesbitleri vardi..
    tommygun bunu beğendi.

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

gokhanergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200
    PLatooN bunu beğendi.

[IMG][/IMG]
    YasinC bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski emektar.

WilliamBlake bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S

En son asansörle Bodrum kata indirdim
    Belki bir aydır görmedim bile
    Yarın gidip bir bakayım
    kanucan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)