Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Egzozdan ceza yedim sorularım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Alper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benımde korktugum cezalardan biri bu. Polisler cevirdiklerinde genelde ılk soru orgınal egzozmu bu (vance hines exhaust) sonrasındada bu Harley mi Choppermı .. Gülermisin ağlarmısın.
    Bende onu anlamam yaa. Harley’lerin ses çıkarması doğal da diğer motosikletler tukaka. Ya hepsini bıraksınlar ya hepsini kovalasınlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende onu anlamam yaa. Harley’lerin ses çıkarması doğal da diğer motosikletler tukaka. Ya hepsini bıraksınlar ya hepsini kovalasınlar.
    Sonuna kadar haklısın. Aslına bakarsan harley in susturucuları çok kalitelidir. Alan kişilerde şöyle bi durum var; bu motoru aldım ses olacak aga... sonra susturucusuz bu motora özel diye dünya paraya o egzozları iteliyolar. onlarada çok tatlı cezalar yazılmalı.

Benim gözümde 125cc ye soba borusu kaynatıp bağırtan kişiyle 1200cc ye binlerce lira verip sırf ses olsun diye egzoz takıp bağırtan kişinin hiçbir farkı yok.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)