Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Feribotta ehliyet kontrolü var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba,
    Daha önce herhangi bir araçla feribota binmedim, ancak İstanbul'dan İzmir'e gitmek için binmek zorundayım. Şahsi motosikletim olan 600RR'ı ehliyetsiz kullanıyorum, feribotta sorun yaşar mıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öhh artık ya. yuh diyorum başka birsey demiyorum.
    espresso, numan ve foxtrot bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ulan...

Yok ehliyet kontrolü.

Ama konuyu şaka olsun diye açtığını düşünmek istiyorum.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Şakaysa komik değilse daha komik Gerçekten ehliyetin yok ve üstüne izmire motosikletle gitme cesareti gösteriyorsan umarım yakalanırsın.
    espresso ve 3RE3RA bunu beğendiler.

Cevabınız varsa "insan gibi" yazın ve gidin. Merak ediyorum da; tanımadığınız insanların yüzüne karşı da böyle davranabiliyor musunuz acaba...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şakaysa komik değilse daha komik Gerçekten ehliyetin yok ve üstüne izmire motosikletle gitme cesareti gösteriyorsan umarım yakalanırsın.
    Umarım canım umarım. Bu tarz motorlara binen hiçkimse kendini tam anlamıyla legal sanmasın. Ehliyetim olunca hiçbir şey değişmeyecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Soruyu sormadan önce "merhaba" dediğim insanlara bak... selam bile verilmez size. Cevabınız sizde kalsın. Iyi günler ehliyetli legal tayfa...

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    MotoruKesBiç bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen ihbar ettim :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ihbar ettim :D
    Aferin oğluma!

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Feribota araçla hiç binmedim ama İlk defa duydum feribotta neden ehliyet kontrol etsinler ki kontrol edilmiyordur

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Feribotta yok ama İzmire gidene kadar yolda kesin çevirirler.Biz İzmire giderken ve dönerken yolda uygulama noktalarında hepsinde çevirmeye girdik.Hatta dönüşte iki uygulama sonrası ayavalığa yaklaşirken bir uygulama vardı polis çevirmedi biz kendimiz gidik.Polis sordu ben dur demedim niye durdunuz diye.
    İstinasız tüm polisler çeviriyor bunada biz kendimiz girelim dedik.Ben kullanmasamda ekip için hem dinlenme hem sigara molası oluyor.

O yüzden kesinlikle yakalanırsın.

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feribota araçla hiç binmedim ama İlk defa duydum feribotta neden ehliyet kontrol etsinler ki kontrol edilmiyordur
    Her ihtimali düşünmem lazım. Rutin bir çevirmede zaten kaçarım, ama feribotta elimden hiçbir şey gelmez. O yüzden garantiye almak istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feribotta yok ama İzmire gidene kadar yolda kesin çevirirler.Biz İzmire giderken ve dönerken yolda uygulama noktalarında hepsinde çevirmeye girdik.Hatta dönüşte iki uygulama sonrası ayavalığa yaklaşirken bir uygulama vardı polis çevirmedi biz kendimiz gidik.Polis sordu ben dur demedim niye durdunuz diye.
    İstinasız tüm polisler çeviriyor bunada biz kendimiz girelim dedik.Ben kullanmasamda ekip için hem dinlenme hem sigara molası oluyor.

O yüzden kesinlikle yakalanırsın.
    Ben gece gündüz çalışarak aldığım motorumu kaptırmamak için çevirmelerden herdaim kaçıyorum, kaçmak zorundayım zaten; önemli olan feribotta köşeye sıkışmamak. Cevap için teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı MotoruKesBiç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ihtimali düşünmem lazım.
    Liber de Ludo Aleae okudun mu? Okumadıysan olmaz bak.

Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liber de Ludo Aleae okudun mu? Okumadıysan olmaz bak.
    Yazarken güldün mü bari? Karşımda olsan seni insan yerine koyup dinlemem bile haberin olsun. Kendi çapında eğlenmeye devam et çapsız.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Çoğumuz hayatımızın bir döneminde ehliyetsiz araç kullanmış olabiliriz. Fakat forumda yasadışı konulara izin verilemez kuralını işletmek durumundayız. İyi forumlar
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    U.KALKAVAN, numan ve foxtrot bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)